Dudelange — Esch 32:34: огляд і статистика матчу

Luxembourg. AXA League (Winners stage) · 24.05.2025 15:15 · Матч завершено

Порівняти команди
Dudelange
Матч завершено32 : 3424.05.2025 15:15
Esch

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Dudelange0%
  • Нічия0%
  • Esch0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Dudelange 32:34 Esch, Luxembourg. AXA League (Winners stage), 24.05.2025 15:15 (UTC). Переможець матчу — Esch.

Форма Dudelange в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма Esch в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Dudelange — 4, перемоги Esch — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 22.03.2025 19:15: Esch 24:28 Dudelange.

Dudelange: 3-е місце в таблиці, очки — 35, зіграно матчів — 10. Esch: 4-е місце в таблиці, очки — 28, зіграно матчів — 10.

Пов'язані сторінки: результати та розклад Dudelange, результати та розклад Esch, таблиця і результати: Luxembourg. AXA League (Winners stage).

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Dudelange
181432
Esch
132134

Перебіг матчу

Dudelange +6Найбільший відрив+3 Esch
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

4 / 20
Перемоги
2 / 20
195 / 385
Очки
190 / 385
Матчі
22.03.2025Матч завершено
Esch24 : 28Dudelange
25.01.2025Матч завершено
Dudelange30 : 27Esch
10.12.2024Матч завершено
Esch36 : 26Dudelange
11.05.2024Матч завершено
Dudelange47 : 41Esch
09.03.2024Матч завершено
Esch30 : 28Dudelange
27.01.2024Матч завершено
Esch32 : 36Dudelange

Попередні матчі: Dudelange

17.05.2025Матч завершено
Berchem34 : 26Dudelange
П
05.04.2025Матч завершено
Dudelange29 : 28Kaerjeng
В
01.04.2025Матч завершено
Standart24 : 35Dudelange
В
29.03.2025Матч завершено
Red Boys Differdange29 : 28Dudelange
П
22.03.2025Матч завершено
Esch24 : 28Dudelange
В
01.03.2025Матч завершено
Dudelange41 : 36Berchem
В

Попередні матчі: Esch

17.05.2025Матч завершено
Esch29 : 25Standart
В
05.04.2025Матч завершено
Esch32 : 31Berchem
В
02.04.2025Матч завершено
Red Boys Differdange24 : 24Esch
Н
29.03.2025Матч завершено
Esch34 : 26Kaerjeng
В
22.03.2025Матч завершено
Esch24 : 28Dudelange
П
01.03.2025Матч завершено
Standart22 : 35Esch
В

Інформація про матч

Сезон
2024/2025

Luxembourg. AXA League (Winners stage)

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Red Boys Differdange10721292:239+5340
2Berchem10604345:303+4236
3Dudelange10613321:296+2535
4Esch10622286:268+1828
5Kaerjeng10118273:335-6216
6Standart10109248:324-7610

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • Забивала більше 23.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТМ 60.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 34.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 51.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Dudelangeматчів: 2 · 2Esch
67,0Середній тотал матчу52,5
—ТБ 48.550%1/2
—ТМ 48.550%1/2
—ТБ 50.550%1/2
—ТМ 50.550%1/2
—ТБ 52.550%1/2
—ТМ 52.550%1/2
—ТБ 54.550%1/2
—ТМ 54.550%1/2
—ТБ 56.550%1/2
—ТМ 56.550%1/2
50%1/2ТБ 63.5—
50%1/2ТМ 63.5—
50%1/2ТБ 65.5—
50%1/2ТМ 65.5—
50%1/2ТБ 67.5—
50%1/2ТМ 67.5—
50%1/2ТБ 69.5—
50%1/2ТМ 69.5—
50%1/2ТБ 71.5—
50%1/2ТМ 71.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 2
DudelangeEsch
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3228100%Період 1100%2920
3836100%Період 2100%3026
  • • Dudelange найбільше забиває у відрізку Період 2: 38 з 70 (54%).
  • • Dudelange найбільше пропускає у відрізку Період 2: 36 з 64.
  • • Esch найбільше забиває у відрізку Період 2: 30 з 59 (51%).
  • • Esch найбільше пропускає у відрізку Період 2: 26 з 46.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Dudelange4 з 6
33%Перемога: Esch2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 64,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +6 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 3