Ostrovia Ostrow Wielkopolski — Gornik Zabrze 29:28: огляд і статистика матчу

Poland. Ekstraklasa - Play-off · 26.05.2025 15:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Ostrovia Ostrow Wielkopolski
Матч завершено29 : 2826.05.2025 15:301st leg
Gornik Zabrze

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Ostrovia Ostrow Wielkopolski0%
  • Нічия0%
  • Gornik Zabrze0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Ostrovia Ostrow Wielkopolski 29:28 Gornik Zabrze, Poland. Ekstraklasa - Play-off, 26.05.2025 15:30 (UTC). Матч завершився внічию.

Форма Ostrovia Ostrow Wielkopolski в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2. Форма Gornik Zabrze в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 9, перемоги Ostrovia Ostrow Wielkopolski — 4, перемоги Gornik Zabrze — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 31.03.2025 15:30: Gornik Zabrze 32:33 Ostrovia Ostrow Wielkopolski.

Статистика та результати: Ostrovia Ostrow Wielkopolski, Gornik Zabrze, таблиця Poland. Ekstraklasa - Play-off.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда123Σ
Ostrovia Ostrow Wielkopolski
1312429
Gornik Zabrze
1213328

Склади

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 9
з них нічиїх: 0

4 / 9
Перемоги
2 / 9
179 / 361
Очки
182 / 361
Матчі
31.03.2025Матч завершено
Gornik Zabrze32 : 33Ostrovia Ostrow Wielkopolski
24.11.2024Матч завершено
Ostrovia Ostrow Wielkopolski32 : 30Gornik Zabrze
23.08.2024Матч завершено
Gornik Zabrze33 : 36Ostrovia Ostrow Wielkopolski
03.12.2023Матч завершено
Gornik Zabrze30 : 26Ostrovia Ostrow Wielkopolski
30.08.2023Матч завершено
Ostrovia Ostrow Wielkopolski23 : 32Gornik Zabrze
04.08.2023Матч завершено
Ostrovia Ostrow Wielkopolski29 : 25Gornik Zabrze

Попередні матчі: Ostrovia Ostrow Wielkopolski

20.05.2025Матч завершено
Ostrovia Ostrow Wielkopolski26 : 36Industria Kielce
П
15.05.2025Матч завершено
Industria Kielce42 : 22Ostrovia Ostrow Wielkopolski
П
29.04.2025Матч завершено
Ostrovia Ostrow Wielkopolski29 : 27Wybrzeze Gdansk
В
23.04.2025Матч завершено
Wybrzeze Gdansk31 : 30Ostrovia Ostrow Wielkopolski
Н
16.04.2025Матч завершено
Ostrovia Ostrow Wielkopolski32 : 31Wybrzeze Gdansk
В
04.04.2025Матч завершено
Ostrovia Ostrow Wielkopolski36 : 33KS Azoty-Pulawy
В

Попередні матчі: Gornik Zabrze

21.05.2025Матч завершено
Gornik Zabrze20 : 35Wisla Plock
П
17.05.2025Матч завершено
Wisla Plock40 : 25Gornik Zabrze
П
30.04.2025Матч завершено
Chrobry Glogow31 : 32Gornik Zabrze
В
26.04.2025Матч завершено
Gornik Zabrze31 : 26Chrobry Glogow
В
19.04.2025Матч завершено
Chrobry Glogow29 : 24Gornik Zabrze
П
06.04.2025Матч завершено
Gwardia Opole29 : 35Gornik Zabrze
В

Інформація про матч

Сезон
0
Глядачі
2 746

Найближчі матчі: Ostrovia Ostrow Wielkopolski

05.12.2026Матч відбудеться
Ostrovia Ostrow Wielkopolski17:00Gwardia Opole

Poland. Ekstraklasa - Play-off

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала менше 33.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 60.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 33.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 55.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала менше 31.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Ostrovia Ostrow Wielkopolskiматчів: 4 · 9Gornik Zabrze
62,5Середній тотал матчу60,9
—ТБ 56.567%6/9
—ТМ 56.533%3/9
75%3/4ТБ 58.567%6/9
25%1/4ТМ 58.533%3/9
75%3/4ТБ 60.567%6/9
25%1/4ТМ 60.533%3/9
50%2/4ТБ 62.544%4/9
50%2/4ТМ 62.556%5/9
25%1/4ТБ 64.522%2/9
75%3/4ТМ 64.578%7/9
25%1/4ТБ 66.5—
75%3/4ТМ 66.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 9
Ostrovia Ostrow WielkopolskiGornik Zabrze
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5969100%Період 1100%121140
6458100%Період 2100%132142
  • • Ostrovia Ostrow Wielkopolski найбільше забиває у відрізку Період 2: 64 з 123 (52%).
  • • Ostrovia Ostrow Wielkopolski найбільше пропускає у відрізку Період 1: 69 з 127.
  • • Gornik Zabrze найбільше забиває у відрізку Період 2: 132 з 260 (51%).
  • • Gornik Zabrze найбільше пропускає у відрізку Період 2: 142 з 288.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Ostrovia Ostrow Wielkopolski4 з 6
33%Перемога: Gornik Zabrze2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 60,17 гола за матч.