Dessau Rosslauer — 2000 Coburg 30:38: огляд і статистика матчу

Club Friendlies · 06.08.2025 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Dessau Rosslauer
Матч завершено30 : 3806.08.2025 16:00
2000 Coburg

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Dessau Rosslauer0%
  • Нічия0%
  • 2000 Coburg0%

Огляд

06.08.2025 16:00 (UTC) у турнірі Club Friendlies зустріч Dessau Rosslauer — 2000 Coburg закінчилася з рахунком 30:38. Перемога — за командою 2000 Coburg.

Dessau Rosslauer за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. 2000 Coburg за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів Dessau Rosslauer і 2000 Coburg: зустрічей — 12, перемог Dessau Rosslauer — 1, перемог 2000 Coburg — 3, нічиїх — 2. Остання зустріч 17.04.2025 14:00: Dessau Rosslauer 27:32 2000 Coburg.

Статистика та результати: результати та розклад Dessau Rosslauer, результати та розклад 2000 Coburg, таблиця Club Friendlies.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 12
з них нічиїх: 2

1 / 12
Перемоги
3 / 12
160 / 332
Очки
172 / 332
Матчі
17.04.2025Матч завершено
Dessau Rosslauer27 : 322000 Coburg
16.11.2024Матч завершено
2000 Coburg27 : 27Dessau Rosslauer
18.05.2024Матч завершено
Dessau Rosslauer27 : 302000 Coburg
21.11.2023Матч завершено
2000 Coburg30 : 25Dessau Rosslauer
27.05.2023Матч завершено
2000 Coburg27 : 28Dessau Rosslauer
17.12.2022Матч завершено
Dessau Rosslauer26 : 262000 Coburg

Попередні матчі: Dessau Rosslauer

29.06.2025Матч завершено
TUSEM Essen24 : 30Dessau Rosslauer
В
07.06.2025Матч завершено
Dessau Rosslauer28 : 34Bergischer
П
31.05.2025Матч завершено
GWD Minden29 : 28Dessau Rosslauer
П
25.05.2025Матч завершено
Dessau Rosslauer37 : 27HSG Konstanz
В
17.05.2025Матч завершено
TuS Nettelstedt-Lubbecke28 : 28Dessau Rosslauer
Н
04.05.2025Матч завершено
Dessau Rosslauer31 : 32TSV Bayer Dormagen
П

Попередні матчі: 2000 Coburg

02.08.2025Матч завершено
HSG Wetzlar33 : 272000 Coburg
П
07.06.2025Матч завершено
VfL Lubeck-Schwartau30 : 212000 Coburg
П
30.05.2025Матч завершено
2000 Coburg28 : 19TuS Ferndorf
В
24.05.2025Матч завершено
Nordhorn-Lingen35 : 322000 Coburg
П
17.05.2025Матч завершено
2000 Coburg34 : 33Die Eulen Ludwigshafen
В
02.05.2025Матч завершено
Elbflorenz35 : 282000 Coburg
П

Інформація про матч

Турнір
Club Friendlies
Сезон
2025

Найближчі матчі: Dessau Rosslauer

23.11.2026Матч відбудеться
TSV Bayer Dormagen18:30Dessau Rosslauer
30.11.2026Матч відбудеться
Dessau Rosslauer18:30TUSEM Essen

Найближчі матчі: 2000 Coburg

15.11.2026Матч відбудеться
2000 Coburg16:00VfL Lubeck-Schwartau
21.11.2026Матч відбудеться
ASV Hamm 04-6918:302000 Coburg
28.11.2026Матч відбудеться
2000 Coburg18:30Leipzig

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 55.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 33.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 33.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Dessau Rosslauerматчів: 3 · 42000 Coburg
63,0Середній тотал матчу60,3
—ТБ 56.575%3/4
—ТМ 56.525%1/4
—ТБ 58.575%3/4
—ТМ 58.525%1/4
100%3/3ТБ 59.5—
0%0/3ТМ 59.5—
—ТБ 60.550%2/4
—ТМ 60.550%2/4
100%3/3ТБ 61.5—
0%0/3ТМ 61.5—
—ТБ 62.550%2/4
—ТМ 62.550%2/4
33%1/3ТБ 63.5—
67%2/3ТМ 63.5—
—ТБ 64.525%1/4
—ТМ 64.575%3/4
0%0/3ТБ 65.5—
100%3/3ТМ 65.5—
0%0/3ТБ 67.5—
100%3/3ТМ 67.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 4
Dessau Rosslauer2000 Coburg
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4741100%Період 1100%5071
4952100%Період 2100%5862
  • • Dessau Rosslauer найбільше забиває у відрізку Період 2: 49 з 96 (51%).
  • • Dessau Rosslauer найбільше пропускає у відрізку Період 2: 52 з 93.
  • • 2000 Coburg найбільше забиває у відрізку Період 2: 58 з 108 (54%).
  • • 2000 Coburg найбільше пропускає у відрізку Період 1: 71 з 133.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: Dessau Rosslauer1 з 6
50%Перемога: 2000 Coburg3 з 6
33%Нічия2 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 55,33 гола за матч.