Sarrebourg — RTV 1879 Basel 30:27: огляд і статистика матчу
Club Friendlies · 08.08.2025 17:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Sarrebourg0%
- Нічия0%
- RTV 1879 Basel0%
Огляд
Матч Sarrebourg — RTV 1879 Basel (Club Friendlies, 08.08.2025 17:00 UTC) завершився з рахунком 30:27. Переможець матчу — Sarrebourg.
Форма Sarrebourg в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4. Форма RTV 1879 Basel в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4.
Статистика та результати: Sarrebourg, RTV 1879 Basel, таблиця Club Friendlies.
Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає live-рахунок через API: Гандбол.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | Σ |
|---|---|---|---|
| 14 | 16 | 30 | |
| 14 | 13 | 27 |
Особисті зустрічі
Sarrebourg?ПНВПП
Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0
0 / 0
Перемоги
0 / 00 / 0
Очки
0 / 0
RTV 1879 Basel?ПППВН
Матчі
Команди ще не зустрічалися
Попередні матчі: Sarrebourg
Попередні матчі: RTV 1879 Basel
Інформація про матч
- Турнір
- Club Friendlies
- Сезон
- 2025
Найближчі матчі: Sarrebourg
Найближчі матчі: RTV 1879 Basel
Тренди
Обидві забивають поспіль: 6100%
ТБ 2.5 поспіль: 6100%
Забиває поспіль: 6100%
Обидві забивають поспіль: 3100%
ТБ 2.5 поспіль: 3100%
Забиває поспіль: 3100%
Серія поразок: 3100%
Без перемог поспіль: 3100%
Забивала менше 30.5 у 6 з 6 матчів100%
ТМ 61.5 у 5 з 6 матчів83%
Пропускала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%
За останніми матчами: господарі — 3, гості — 6
Ринки за останніми матчами
Sarrebourg
матчів: 1 · 2
RTV 1879 Basel
54,0Середній тотал матчу51,5
—ТБ 47.5100%2/2
—ТМ 47.50%0/2
—ТБ 49.5100%2/2
—ТМ 49.50%0/2
100%1/1ТБ 50.5—
0%0/1ТМ 50.5—
—ТБ 51.550%1/2
—ТМ 51.550%1/2
100%1/1ТБ 52.5—
0%0/1ТМ 52.5—
—ТБ 53.50%0/2
—ТМ 53.5100%2/2
0%0/1ТБ 54.5—
100%1/1ТМ 54.5—
—ТБ 55.50%0/2
—ТМ 55.5100%2/2
0%0/1ТБ 56.5—
100%1/1ТМ 56.5—
0%0/1ТБ 58.5—
100%1/1ТМ 58.5—
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
матчів: 1 · 2
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 14 | 100% | Період 1 | 100% | 29 | 19 |
| 13 | 13 | 100% | Період 2 | 100% | 22 | 33 |
- • Sarrebourg найбільше забиває у відрізку Період 1: 14 з 27 (52%).
- • Sarrebourg найбільше пропускає у відрізку Період 1: 14 з 27.
- • RTV 1879 Basel найбільше забиває у відрізку Період 1: 29 з 51 (57%).
- • RTV 1879 Basel найбільше пропускає у відрізку Період 2: 33 з 52.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.