Torslanda — Lagan 40:30: огляд і статистика матчу

Sweden Cup · 30.08.2025 14:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Torslanda
Матч завершено40 : 3030.08.2025 14:00
Lagan

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Torslanda0%
  • Нічия0%
  • Lagan0%

Огляд

30.08.2025 14:00 (UTC) у турнірі Sweden Cup зустріч Torslanda — Lagan закінчилася з рахунком 40:30. Перемога — за командою Torslanda.

Torslanda за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Lagan за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

В історії очних матчів Torslanda і Lagan: зустрічей — 2, перемог Torslanda — 1, перемог Lagan — 0, нічиїх — 1. Остання зустріч 18.03.2025 18:00: Lagan 23:27 Torslanda.

Torslanda — 3-й рядок таблиці (2 оч. за 3 ігор). Lagan — 4-й рядок таблиці (0 оч. за 3 ігор).

Статистика та результати: статистика Torslanda, статистика Lagan, таблиця Sweden Cup.

Ще матчі: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Torslanda
221840
Lagan
201030

Перебіг матчу

Torslanda +12Найбільший відрив+3 Lagan
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 2
з них нічиїх: 1

1 / 2
Перемоги
0 / 2
55 / 106
Очки
51 / 106
Матчі
18.03.2025Матч завершено
Lagan23 : 27Torslanda
08.09.2024Матч завершено
Torslanda28 : 28Lagan

Попередні матчі: Torslanda

24.08.2025Матч завершено
Malmo40 : 32Torslanda
П
20.08.2025Матч завершено
Torslanda32 : 35IFK Skovde
П
18.03.2025Матч завершено
Lagan23 : 27Torslanda
В
09.03.2025Матч завершено
Torslanda35 : 26IFK Tumba
В
01.03.2025Матч завершено
IFK Ystad28 : 26Torslanda
П
22.02.2025Матч завершено
Torslanda38 : 28Anderstorps
В

Попередні матчі: Lagan

24.08.2025Матч завершено
Lagan26 : 37IFK Skovde
П
20.08.2025Матч завершено
Lagan30 : 41Malmo
П
10.08.2025Матч завершено
Lagan34 : 32IFK Ystad
В
04.04.2025Матч завершено
Lagan27 : 30H 43 Lund
П
30.03.2025Матч завершено
H 43 Lund29 : 28Lagan
П
18.03.2025Матч завершено
Lagan23 : 27Torslanda
П

Інформація про матч

Турнір
Sweden Cup
Сезон
2025/2026

Sweden Cup

Group 1
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Aranas3300103:88+156
2Ystads IF310294:86+82
3IFK Ystad310279:87-82
4Vinslovs310283:98-152
Group 2
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1IFK Kristianstad320194:77+174
2Redbergslids320191:85+64
3Varberg310277:87-102
4H 43 Lund310276:89-132
Group 3
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1IFK Skovde3300121:87+346
2Malmo3201110:111-14
3Torslanda3102104:105-12
4Lagan300386:118-320
Group 4
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Amo330097:83+146
2HF Karlskrona3201111:79+324
3Drott Halmstad310286:96-102
4Linkopings IF300374:110-360
Group 5
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1OV Helsingborg3201103:94+94
2GF Kroppskultur320181:72+94
3Onnereds3201105:98+74
4Karra HF300378:103-250
Group 6
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Savehof3201101:93+84
2Tyreso320198:93+54
3Eskilstuna Guif320198:99-14
4Huddinge300387:99-120
Group 7
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Hammarby3300123:76+476
2IFK Tumba3201106:99+74
3Vasterasirsta310298:78+202
4Harnosands HF300359:133-740
Group 8
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1IF Hallby3210112:93+195
2Alingsas3210105:89+165
3Skanela IF310298:107-92
4Taby300391:117-260
  • Promotion - Sweden Cup (Play-off)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • ТБ 56.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала менше 32.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала більше 28.5 у 8 з 10 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 2, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Torslandaматчів: 1 · 7Lagan
66,0Середній тотал матчу59,9
—ТБ 55.586%6/7
—ТМ 55.514%1/7
—ТБ 57.557%4/7
—ТМ 57.543%3/7
—ТБ 59.543%3/7
—ТМ 59.557%4/7
—ТБ 61.543%3/7
—ТМ 61.557%4/7
100%1/1ТБ 62.5—
0%0/1ТМ 62.5—
—ТБ 63.529%2/7
—ТМ 63.571%5/7
100%1/1ТБ 64.5—
0%0/1ТМ 64.5—
0%0/1ТБ 66.5—
100%1/1ТМ 66.5—
0%0/1ТБ 68.5—
100%1/1ТМ 68.5—
0%0/1ТБ 70.5—
100%1/1ТМ 70.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 7
TorslandaLagan
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2013100%Період 1100%102111
1815100%Період 2100%95111
  • • Torslanda найбільше забиває у відрізку Період 1: 20 з 38 (53%).
  • • Torslanda найбільше пропускає у відрізку Період 2: 15 з 28.
  • • Lagan найбільше забиває у відрізку Період 1: 102 з 197 (52%).
  • • Lagan найбільше пропускає у відрізку Період 1: 111 з 222.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +12 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 1