Komloi — NEKA 26:23: огляд і статистика матчу

Hungary Championship · 04.09.2025 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Komloi
Матч завершено26 : 2304.09.2025 16:00
NEKA

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Komloi0%
  • Нічия0%
  • NEKA0%

Огляд

04.09.2025 16:00 (UTC) у турнірі Hungary Championship зустріч Komloi — NEKA закінчилася з рахунком 26:23. Переможець матчу — Komloi.

Форма Komloi в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4. Форма NEKA в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 1, поразки — 5.

Особисті зустрічі: всього 8, перемоги Komloi — 2, перемоги NEKA — 4, нічиї — 0. Остання зустріч 08.02.2025 17:00: Komloi 27:33 NEKA.

Komloi: 13-е місце в таблиці, очки — 15, зіграно матчів — 26. NEKA: 6-е місце в таблиці, очки — 25, зіграно матчів — 26.

Пов'язані сторінки: статистика Komloi, статистика NEKA, таблиця і результати: Hungary Championship.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Komloi
131326
NEKA
111223

Перебіг матчу

Komloi +3Найбільший відрив+2 NEKA
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 8
з них нічиїх: 0

2 / 8
Перемоги
4 / 8
148 / 309
Очки
161 / 309
Матчі
08.02.2025Матч завершено
Komloi27 : 33NEKA
07.09.2024Матч завершено
NEKA25 : 26Komloi
03.02.2024Матч завершено
Komloi28 : 24NEKA
02.09.2023Матч завершено
NEKA21 : 20Komloi
18.02.2023Матч завершено
NEKA27 : 18Komloi
10.09.2022Матч завершено
Komloi29 : 31NEKA

Попередні матчі: Komloi

01.08.2025Матч завершено
Budakalasz KZRT35 : 29Komloi
П
25.05.2025Матч завершено
Pick Szeged38 : 27Komloi
П
18.05.2025Матч завершено
Komloi26 : 37Veszprem
П
02.05.2025Матч завершено
PLER29 : 29Komloi
Н
26.04.2025Матч завершено
Komloi32 : 29Gyori ETO-UNI FKC
В
18.04.2025Матч завершено
Csurgoi31 : 26Komloi
П

Попередні матчі: NEKA

25.05.2025Матч завершено
NEKA33 : 36FTC
П
18.05.2025Матч завершено
B. Braun Gyongyos29 : 23NEKA
П
04.05.2025Матч завершено
Pick Szeged43 : 33NEKA
П
18.04.2025Матч завершено
PLER28 : 28NEKA
Н
05.04.2025Матч завершено
NEKA22 : 28Gyori ETO-UNI FKC
П
30.03.2025Матч завершено
Csurgoi29 : 27NEKA
П

Інформація про матч

Найближчі матчі: NEKA

21.11.2026Матч відбудеться
NEKA17:00Csurgoi
29.11.2026Матч відбудеться
NEKA17:15Gyori ETO-UNI FKC

Hungary Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Veszprem2626001033:715+31852
2Pick Szeged262213929:709+22045
3Tatabanya262006822:755+6740
4FTC261529844:800+4432
5Balatonfuredi2612212699:751-5226
6NEKA2611312722:785-6325
7PLER2610313701:745-4423
8Gyori ETO-UNI FKC269314745:779-3421
9B. Braun Gyongyos2610016698:752-5420
10Csurgoi267514711:724-1319
11Budai Farkasok266614690:768-7818
12Szigetszentmiklos266416668:765-9716
13Komloi266317702:778-7615
14Budakalasz KZRT264418708:846-13812
  • Promotion - Hungary. NB I (Play-off: Final)
  • Relegation

Тренди

  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 3100%
  • Забиває поспіль: 3100%

За останніми матчами: господарі — 4, гості — 3

Ринки за останніми матчами

Komloiматчів: 1 · 2NEKA
63,0Середній тотал матчу54,0
—ТБ 50.5100%2/2
—ТМ 50.50%0/2
—ТБ 52.550%1/2
—ТМ 52.550%1/2
—ТБ 54.550%1/2
—ТМ 54.550%1/2
—ТБ 56.50%0/2
—ТМ 56.5100%2/2
—ТБ 58.50%0/2
—ТМ 58.5100%2/2
100%1/1ТБ 59.5—
0%0/1ТМ 59.5—
100%1/1ТБ 61.5—
0%0/1ТМ 61.5—
0%0/1ТБ 63.5—
100%1/1ТМ 63.5—
0%0/1ТБ 65.5—
100%1/1ТМ 65.5—
0%0/1ТБ 67.5—
100%1/1ТМ 67.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 2
KomloiNEKA
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
1620100%Період 1100%2027
1017100%Період 2100%3130
  • • Komloi найбільше забиває у відрізку Період 1: 16 з 26 (62%).
  • • Komloi найбільше пропускає у відрізку Період 1: 20 з 37.
  • • NEKA найбільше забиває у відрізку Період 2: 31 з 51 (61%).
  • • NEKA найбільше пропускає у відрізку Період 2: 30 з 57.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Komloi2 з 6
67%Перемога: NEKA4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 51,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 8