Runar IL — Kristiansand Topp 39:34: огляд і статистика матчу

Norway Championship · 12.11.2025 17:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Runar IL
Матч завершено39 : 3412.11.2025 17:30
Kristiansand Topp

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Runar IL0%
  • Нічия0%
  • Kristiansand Topp0%

Огляд

12.11.2025 17:30 (UTC) у турнірі Norway Championship зустріч Runar IL — Kristiansand Topp закінчилася з рахунком 39:34. Перемога — за командою Runar IL.

Runar IL за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 1, поразки — 0. Kristiansand Topp за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3.

В історії очних матчів Runar IL і Kristiansand Topp: зустрічей — 20, перемог Runar IL — 5, перемог Kristiansand Topp — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 19.02.2025 17:30: Runar IL 33:28 Kristiansand Topp.

Runar IL — 5-й рядок таблиці (33 оч. за 26 ігор). Kristiansand Topp — 10-й рядок таблиці (20 оч. за 26 ігор).

Статистика та результати: статистика Runar IL, статистика Kristiansand Topp, таблиця Norway Championship.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Runar IL
182139
Kristiansand Topp
161834

Перебіг матчу

Runar IL +10Найбільший відрив+1 Kristiansand Topp
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

5 / 20
Перемоги
1 / 20
202 / 374
Очки
172 / 374
Матчі
19.02.2025Матч завершено
Runar IL33 : 28Kristiansand Topp
24.10.2024Матч завершено
Kristiansand Topp21 : 32Runar IL
24.03.2024Матч завершено
Runar IL38 : 36Kristiansand Topp
08.10.2023Матч завершено
Kristiansand Topp21 : 26Runar IL
28.07.2023Матч завершено
Kristiansand Topp33 : 31Runar IL
19.04.2023Матч завершено
Kristiansand Topp33 : 42Runar IL

Попередні матчі: Runar IL

09.11.2025Матч завершено
Baekkelaget28 : 33Runar IL
В
05.11.2025Матч завершено
Runar IL38 : 30Drammen
В
26.10.2025Матч завершено
Runar IL40 : 32Follo
В
22.10.2025Матч завершено
Bergen Handball36 : 36Runar IL
Н
19.10.2025Матч завершено
Runar IL44 : 29Viljandi
В
15.10.2025Матч завершено
Runar IL36 : 29Halden
В

Попередні матчі: Kristiansand Topp

09.11.2025Матч завершено
Bergen Handball33 : 33Kristiansand Topp
Н
26.10.2025Матч завершено
Kristiansand Topp30 : 26Halden
В
22.10.2025Матч завершено
Nærbo IL28 : 27Kristiansand Topp
П
12.10.2025Матч завершено
Kristiansand Topp35 : 30Drammen
В
05.10.2025Матч завершено
OIF Arendal36 : 31Kristiansand Topp
П
01.10.2025Матч завершено
Drammen32 : 28Kristiansand Topp
П

Інформація про матч

Найближчі матчі: Runar IL

15.11.2026Матч відбудеться
OIF Arendal16:00Runar IL

Найближчі матчі: Kristiansand Topp

14.11.2026Матч відбудеться
Kristiansand Topp16:00Bergen Handball
22.11.2026Матч відбудеться
Bergsoy17:00Kristiansand Topp

Norway Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Elverum262312868:677+19147
2Kolstad262114852:712+14043
3Bergen Handball261646831:769+6236
4Drammen261637814:774+4035
5Runar IL261538861:813+4833
6Sandefjord2612212742:791-4926
7Nærbo IL2611114756:769-1323
8Fjellhammer2610313713:722-923
9OIF Arendal2610214761:819-5822
10Kristiansand Topp269215798:844-4620
11Follo267316747:778-3117
12Sandnes267019625:769-14414
13Halden265318678:749-7113
14Baekkelaget265219728:788-6012
  • Promotion - Norway Championship (Play-off: Round of 8)
  • Norway Championship - Relegation (Play-off)
  • Relegation - Division 1

Тренди

  • Без поразок поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 3100%
  • ТБ 64.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 34.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 34.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Перемоги в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Runar ILматчів: 4 · 4Kristiansand Topp
69,5Середній тотал матчу62,0
—ТБ 58.575%3/4
—ТМ 58.525%1/4
—ТБ 60.550%2/4
—ТМ 60.550%2/4
—ТБ 62.550%2/4
—ТМ 62.550%2/4
—ТБ 64.550%2/4
—ТМ 64.550%2/4
75%3/4ТБ 65.5—
25%1/4ТМ 65.5—
—ТБ 66.525%1/4
—ТМ 66.575%3/4
75%3/4ТБ 67.5—
25%1/4ТМ 67.5—
50%2/4ТБ 69.5—
50%2/4ТМ 69.5—
50%2/4ТБ 71.5—
50%2/4ТМ 71.5—
0%0/4ТБ 73.5—
100%4/4ТМ 73.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 4
Runar ILKristiansand Topp
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
8465100%Період 1100%5362
7455100%Період 2100%6667
  • • Runar IL найбільше забиває у відрізку Період 1: 84 з 158 (53%).
  • • Runar IL найбільше пропускає у відрізку Період 1: 65 з 120.
  • • Kristiansand Topp найбільше забиває у відрізку Період 2: 66 з 119 (55%).
  • • Kristiansand Topp найбільше пропускає у відрізку Період 2: 67 з 129.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Runar IL5 з 6
17%Перемога: Kristiansand Topp1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 62,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +10 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 4