Agro Topolcany — Sporta Hlohovec 28:33: огляд і статистика матчу

Slovakia. Extraliga · 06.09.2025 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Agro Topolcany
Матч завершено28 : 3306.09.2025 17:00
Sporta Hlohovec

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Agro Topolcany0%
  • Нічия0%
  • Sporta Hlohovec0%

Огляд

Матч Agro Topolcany — Sporta Hlohovec (Slovakia. Extraliga, 06.09.2025 17:00 UTC) завершився з рахунком 28:33. Переможець матчу — Sporta Hlohovec.

Форма Agro Topolcany в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Sporta Hlohovec в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Agro Topolcany — 5, перемоги Sporta Hlohovec — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 12.04.2025 16:00: Agro Topolcany 32:25 Sporta Hlohovec.

Agro Topolcany: 9-е місце в таблиці, очки — 10, зіграно матчів — 18. Sporta Hlohovec: 7-е місце в таблиці, очки — 13, зіграно матчів — 18.

Статистика та результати: результати та розклад Agro Topolcany, результати та розклад Sporta Hlohovec, Slovakia. Extraliga.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Дані на сторінці надає API даних Гандбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Agro Topolcany
111728
Sporta Hlohovec
151833

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

5 / 20
Перемоги
1 / 20
174 / 328
Очки
154 / 328
Матчі
12.04.2025Матч завершено
Agro Topolcany32 : 25Sporta Hlohovec
22.02.2025Матч завершено
Sporta Hlohovec34 : 32Agro Topolcany
02.11.2024Матч завершено
Agro Topolcany23 : 22Sporta Hlohovec
29.08.2024Матч завершено
Sporta Hlohovec23 : 25Agro Topolcany
08.03.2024Матч завершено
Sporta Hlohovec27 : 33Agro Topolcany
19.11.2023Матч завершено
Agro Topolcany29 : 23Sporta Hlohovec

Попередні матчі: Agro Topolcany

29.08.2025Матч завершено
SCP Bratislava22 : 28Agro Topolcany
В
26.04.2025Матч завершено
Zahoraci29 : 22Agro Topolcany
П
12.04.2025Матч завершено
Agro Topolcany32 : 25Sporta Hlohovec
В
29.03.2025Матч завершено
Agro Topolcany29 : 34Slovan Modra
П
21.03.2025Матч завершено
Agro Topolcany35 : 32Zahoraci
В
22.02.2025Матч завершено
Sporta Hlohovec34 : 32Agro Topolcany
П

Попередні матчі: Sporta Hlohovec

30.08.2025Матч завершено
Bojnice35 : 31Sporta Hlohovec
П
26.04.2025Матч завершено
Sporta Hlohovec24 : 25Slovan Modra
П
12.04.2025Матч завершено
Agro Topolcany32 : 25Sporta Hlohovec
П
29.03.2025Матч завершено
Zahoraci27 : 30Sporta Hlohovec
В
22.03.2025Матч завершено
Slovan Modra24 : 25Sporta Hlohovec
В
22.02.2025Матч завершено
Sporta Hlohovec34 : 32Agro Topolcany
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Slovakia. Extraliga

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Tatran Presov181800725:439+28636
2Bojnice181413615:558+5729
3Povazska Bystrica181305588:516+7226
4Start Nove Zamky18927543:545-220
5Slovan Modra187110513:561-4815
6Kosice187011522:564-4214
7Sporta Hlohovec186111510:567-5713
8SCP Bratislava185013482:557-7510
9Agro Topolcany185013480:574-9410
10Zahoraci182313521:618-977
  • Promotion - Higher League (Winners stage)
  • Higher League (Losers stage)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Забивала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Agro Topolcanyматчів: 3 · 4Sporta Hlohovec
62,3Середній тотал матчу57,3
—ТБ 53.575%3/4
—ТМ 53.525%1/4
—ТБ 55.575%3/4
—ТМ 55.525%1/4
—ТБ 57.525%1/4
—ТМ 57.575%3/4
67%2/3ТБ 58.5—
33%1/3ТМ 58.5—
—ТБ 59.525%1/4
—ТМ 59.575%3/4
67%2/3ТБ 60.5—
33%1/3ТМ 60.5—
—ТБ 61.525%1/4
—ТМ 61.575%3/4
67%2/3ТБ 62.5—
33%1/3ТМ 62.5—
33%1/3ТБ 64.5—
67%2/3ТМ 64.5—
33%1/3ТБ 66.5—
67%2/3ТМ 66.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 4
Agro TopolcanySporta Hlohovec
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5343100%Період 1100%6365
4348100%Період 2100%4853
  • • Agro Topolcany найбільше забиває у відрізку Період 1: 53 з 96 (55%).
  • • Agro Topolcany найбільше пропускає у відрізку Період 2: 48 з 91.
  • • Sporta Hlohovec найбільше забиває у відрізку Період 1: 63 з 111 (57%).
  • • Sporta Hlohovec найбільше пропускає у відрізку Період 1: 65 з 118.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Agro Topolcany5 з 6
17%Перемога: Sporta Hlohovec1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 54,67 гола за матч.