Kolstad — Fjellhammer 29:23: огляд і статистика матчу

Norway Championship · 07.09.2025 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Kolstad
Матч завершено29 : 2307.09.2025 16:00
Fjellhammer

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Kolstad0%
  • Нічия0%
  • Fjellhammer0%

Огляд

Матч Kolstad — Fjellhammer (Norway Championship, 07.09.2025 16:00 UTC) завершився з рахунком 29:23. Переможець матчу — Kolstad.

Форма Kolstad в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма Fjellhammer в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 2, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 16, перемоги Kolstad — 5, перемоги Fjellhammer — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 08.02.2025 14:00: Kolstad 29:22 Fjellhammer.

Kolstad: 2-е місце в таблиці, очки — 43, зіграно матчів — 26. Fjellhammer: 8-е місце в таблиці, очки — 23, зіграно матчів — 26.

Статистика та результати: статистика Kolstad, статистика Fjellhammer, таблиця Norway Championship.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API даних Гандбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Kolstad
141529
Fjellhammer
101323

Перебіг матчу

Kolstad +6Найбільший відрив+2 Fjellhammer
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 16
з них нічиїх: 0

5 / 16
Перемоги
1 / 16
205 / 346
Очки
141 / 346
Матчі
08.02.2025Матч завершено
Kolstad29 : 22Fjellhammer
22.09.2024Матч завершено
Fjellhammer20 : 30Kolstad
01.02.2024Матч завершено
Kolstad37 : 18Fjellhammer
20.12.2023Матч завершено
Fjellhammer23 : 42Kolstad
22.03.2023Матч завершено
Kolstad32 : 33Fjellhammer
18.09.2022Матч завершено
Fjellhammer25 : 35Kolstad

Попередні матчі: Kolstad

30.08.2025Матч завершено
Bergen Handball26 : 29Kolstad
В
16.08.2025Матч завершено
Elverum36 : 29Kolstad
П
15.08.2025Матч завершено
Kolstad25 : 32GOG
П
21.05.2025Матч завершено
Kolstad31 : 28Elverum
В
18.05.2025Матч завершено
Elverum25 : 31Kolstad
В
03.05.2025Матч завершено
Kolstad43 : 26Nærbo IL
В

Попередні матчі: Fjellhammer

31.08.2025Матч завершено
Fjellhammer25 : 25Runar IL
Н
15.08.2025Матч завершено
Fjellhammer23 : 27Follo
П
14.08.2025Матч завершено
Runar IL24 : 35Fjellhammer
В
09.08.2025Матч завершено
Halden26 : 33Fjellhammer
В
08.08.2025Матч завершено
Fjellhammer31 : 31Sandefjord
Н
06.04.2025Матч завершено
Follo26 : 30Fjellhammer
В

Інформація про матч

Найближчі матчі: Kolstad

11.11.2026Матч відбудеться
Kolstad17:00Bergen Handball
22.11.2026Матч відбудеться
Kolstad15:00OIF Arendal

Найближчі матчі: Fjellhammer

15.11.2026Матч відбудеться
Follo17:00Fjellhammer
22.11.2026Матч відбудеться
Fjellhammer17:00Viking Tif
27.11.2026Матч відбудеться
Elverum17:30Fjellhammer

Norway Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Elverum262312868:677+19147
2Kolstad262114852:712+14043
3Bergen Handball261646831:769+6236
4Drammen261637814:774+4035
5Runar IL261538861:813+4833
6Sandefjord2612212742:791-4926
7Nærbo IL2611114756:769-1323
8Fjellhammer2610313713:722-923
9OIF Arendal2610214761:819-5822
10Kristiansand Topp269215798:844-4620
11Follo267316747:778-3117
12Sandnes267019625:769-14414
13Halden265318678:749-7113
14Baekkelaget265219728:788-6012
  • Promotion - Norway Championship (Play-off: Round of 8)
  • Norway Championship - Relegation (Play-off)
  • Relegation - Division 1

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 60.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Без поразок у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Kolstadматчів: 3 · 3Fjellhammer
61,7Середній тотал матчу58,0
—ТБ 54.5100%3/3
—ТМ 54.50%0/3
—ТБ 56.567%2/3
—ТМ 56.533%1/3
67%2/3ТБ 57.5—
33%1/3ТМ 57.5—
—ТБ 58.567%2/3
—ТМ 58.533%1/3
33%1/3ТБ 59.5—
67%2/3ТМ 59.5—
—ТБ 60.50%0/3
—ТМ 60.5100%3/3
33%1/3ТБ 61.5—
67%2/3ТМ 61.5—
—ТБ 62.50%0/3
—ТМ 62.5100%3/3
33%1/3ТБ 63.5—
67%2/3ТМ 63.5—
33%1/3ТБ 65.5—
67%2/3ТМ 65.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
KolstadFjellhammer
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4740100%Період 1100%3828
5246100%Період 2100%2722
  • • Kolstad найбільше забиває у відрізку Період 2: 52 з 99 (53%).
  • • Kolstad найбільше пропускає у відрізку Період 2: 46 з 86.
  • • Fjellhammer найбільше забиває у відрізку Період 1: 38 з 65 (58%).
  • • Fjellhammer найбільше пропускає у відрізку Період 1: 28 з 50.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Kolstad5 з 6
17%Перемога: Fjellhammer1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 57,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +6 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 4