Gyori ETO-UNI FKC — NEKA 33:23: огляд і статистика матчу

Hungary Championship · 12.09.2025 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Gyori ETO-UNI FKC
Матч завершено33 : 2312.09.2025 16:00
NEKA

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Gyori ETO-UNI FKC0%
  • Нічия0%
  • NEKA0%

Огляд

12.09.2025 16:00 (UTC) у турнірі Hungary Championship зустріч Gyori ETO-UNI FKC — NEKA закінчилася з рахунком 33:23. Перемога — за командою Gyori ETO-UNI FKC.

Gyori ETO-UNI FKC за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. NEKA за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 1, поразки — 5.

В історії очних матчів Gyori ETO-UNI FKC і NEKA: зустрічей — 4, перемог Gyori ETO-UNI FKC — 3, перемог NEKA — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 05.04.2025 16:00: NEKA 22:28 Gyori ETO-UNI FKC.

Gyori ETO-UNI FKC — 8-й рядок таблиці (21 оч. за 26 ігор). NEKA — 6-й рядок таблиці (25 оч. за 26 ігор).

Статистика та результати: результати та розклад Gyori ETO-UNI FKC, результати та розклад NEKA, Hungary Championship.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Gyori ETO-UNI FKC
171633
NEKA
14923

Перебіг матчу

Gyori ETO-UNI FKC +10Найбільший відрив+2 NEKA
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 4
з них нічиїх: 0

3 / 4
Перемоги
1 / 4
123 / 240
Очки
117 / 240
Матчі
05.04.2025Матч завершено
NEKA22 : 28Gyori ETO-UNI FKC
01.11.2024Матч завершено
Gyori ETO-UNI FKC39 : 30NEKA
30.08.2024Матч завершено
Gyori ETO-UNI FKC33 : 27NEKA
25.10.2022Матч завершено
Gyori ETO-UNI FKC23 : 38NEKA

Попередні матчі: Gyori ETO-UNI FKC

05.09.2025Матч завершено
Gyori ETO-UNI FKC32 : 27Csurgoi
В
25.05.2025Матч завершено
Gyori ETO-UNI FKC29 : 29Balatonfuredi
Н
18.05.2025Матч завершено
Dabas VSE KC30 : 29Gyori ETO-UNI FKC
П
03.05.2025Матч завершено
Gyori ETO-UNI FKC30 : 39Tatabanya
П
26.04.2025Матч завершено
Komloi32 : 29Gyori ETO-UNI FKC
П
18.04.2025Матч завершено
Gyori ETO-UNI FKC37 : 35FTC
В

Попередні матчі: NEKA

04.09.2025Матч завершено
Komloi26 : 23NEKA
П
25.05.2025Матч завершено
NEKA33 : 36FTC
П
18.05.2025Матч завершено
B. Braun Gyongyos29 : 23NEKA
П
04.05.2025Матч завершено
Pick Szeged43 : 33NEKA
П
18.04.2025Матч завершено
PLER28 : 28NEKA
Н
05.04.2025Матч завершено
NEKA22 : 28Gyori ETO-UNI FKC
П

Інформація про матч

Найближчі матчі: Gyori ETO-UNI FKC

17.10.2025Матч відбудеться
Budai Farkasok16:30Gyori ETO-UNI FKC

Найближчі матчі: NEKA

17.10.2025Матч відбудеться
PLER16:00NEKA

Hungary Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Veszprem2626001033:715+31852
2Pick Szeged262213929:709+22045
3Tatabanya262006822:755+6740
4FTC261529844:800+4432
5Balatonfuredi2612212699:751-5226
6NEKA2611312722:785-6325
7PLER2610313701:745-4423
8Gyori ETO-UNI FKC269314745:779-3421
9B. Braun Gyongyos2610016698:752-5420
10Csurgoi267514711:724-1319
11Budai Farkasok266614690:768-7818
12Szigetszentmiklos266416668:765-9716
13Komloi266317702:778-7615
14Budakalasz KZRT264418708:846-13812
  • Promotion - Hungary. NB I (Play-off: Final)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Забивала менше 33.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 33.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 35.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Gyori ETO-UNI FKCматчів: 4 · 4NEKA
64,5Середній тотал матчу58,3
—ТБ 54.550%2/4
—ТМ 54.550%2/4
—ТБ 56.525%1/4
—ТМ 56.575%3/4
—ТБ 58.525%1/4
—ТМ 58.575%3/4
50%2/4ТБ 60.525%1/4
50%2/4ТМ 60.575%3/4
50%2/4ТБ 62.525%1/4
50%2/4ТМ 62.575%3/4
50%2/4ТБ 64.5—
50%2/4ТМ 64.5—
50%2/4ТБ 66.5—
50%2/4ТМ 66.5—
50%2/4ТБ 68.5—
50%2/4ТМ 68.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 4
Gyori ETO-UNI FKCNEKA
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
7372100%Період 1100%4761
5558100%Період 2100%6065
  • • Gyori ETO-UNI FKC найбільше забиває у відрізку Період 1: 73 з 128 (57%).
  • • Gyori ETO-UNI FKC найбільше пропускає у відрізку Період 1: 72 з 130.
  • • NEKA найбільше забиває у відрізку Період 2: 60 з 107 (56%).
  • • NEKA найбільше пропускає у відрізку Період 2: 65 з 126.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.54 з 4
100%ТБ 2.54 з 4
100%ТБ 3.54 з 4
100%Обидві заб'ють4 з 4
75%Перемога: Gyori ETO-UNI FKC3 з 4
25%Перемога: NEKA1 з 4
0%Нічия0 з 4

Очних зустрічей: 4 · у середньому 60 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +10 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 2