PLER — Balatonfuredi 26:30: огляд і статистика матчу

Hungary Championship · 13.09.2025 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
PLER
Матч завершено26 : 3013.09.2025 16:00
Balatonfuredi

Хто переможе?

Голосів: 0
  • PLER0%
  • Нічия0%
  • Balatonfuredi0%

Огляд

13.09.2025 16:00 (UTC) у турнірі Hungary Championship зустріч PLER — Balatonfuredi закінчилася з рахунком 26:30. Перемога — за командою Balatonfuredi.

PLER за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Balatonfuredi за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1.

В історії очних матчів PLER і Balatonfuredi: зустрічей — 20, перемог PLER — 1, перемог Balatonfuredi — 5, нічиїх — 0. Остання зустріч 09.08.2025 14:00: Balatonfuredi 26:23 PLER.

PLER — 7-й рядок таблиці (23 оч. за 26 ігор). Balatonfuredi — 5-й рядок таблиці (26 оч. за 26 ігор).

Пов'язані сторінки: результати та розклад PLER, результати та розклад Balatonfuredi, Hungary Championship.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
PLER
121426
Balatonfuredi
171330

Перебіг матчу

PLER +0Найбільший відрив+6 Balatonfuredi
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

1 / 20
Перемоги
5 / 20
164 / 338
Очки
174 / 338
Матчі
09.08.2025Матч завершено
Balatonfuredi26 : 23PLER
08.02.2025Матч завершено
Balatonfuredi30 : 29PLER
06.09.2024Матч завершено
PLER28 : 29Balatonfuredi
15.05.2024Матч завершено
Balatonfuredi30 : 28PLER
02.12.2023Матч завершено
PLER31 : 28Balatonfuredi
13.03.2016Матч завершено
Balatonfuredi31 : 25PLER

Попередні матчі: PLER

06.09.2025Матч завершено
Pick Szeged44 : 32PLER
П
20.08.2025Матч завершено
PLER39 : 27B. Braun Gyongyos
В
15.08.2025Матч завершено
PLER29 : 26Budakalasz KZRT
В
09.08.2025Матч завершено
Balatonfuredi26 : 23PLER
П
25.05.2025Матч завершено
PLER30 : 24Dabas KC
В
18.05.2025Матч завершено
Tatabanya34 : 28PLER
П

Попередні матчі: Balatonfuredi

07.09.2025Матч завершено
Balatonfuredi43 : 20Beykoz Belediyespor
В
06.09.2025Матч завершено
Beykoz Belediyespor18 : 42Balatonfuredi
В
31.08.2025Матч завершено
Balatonfuredi35 : 36FTC
П
09.08.2025Матч завершено
Balatonfuredi26 : 23PLER
В
25.05.2025Матч завершено
Gyori ETO-UNI FKC29 : 29Balatonfuredi
Н
18.05.2025Матч завершено
Balatonfuredi28 : 26Csurgoi
В

Інформація про матч

Найближчі матчі: PLER

17.10.2025Матч відбудеться
PLER16:00NEKA

Найближчі матчі: Balatonfuredi

11.11.2026Матч відбудеться
Balatonfuredi17:00Szigetszentmiklos
15.11.2026Матч відбудеться
Balatonfuredi17:00Dabas KC

Hungary Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Veszprem2626001033:715+31852
2Pick Szeged262213929:709+22045
3Tatabanya262006822:755+6740
4FTC261529844:800+4432
5Balatonfuredi2612212699:751-5226
6NEKA2611312722:785-6325
7PLER2610313701:745-4423
8Gyori ETO-UNI FKC269314745:779-3421
9B. Braun Gyongyos2610016698:752-5420
10Csurgoi267514711:724-1319
11Budai Farkasok266614690:768-7818
12Szigetszentmiklos266416668:765-9716
13Komloi266317702:778-7615
14Budakalasz KZRT264418708:846-13812
  • Promotion - Hungary. NB I (Play-off: Final)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 34.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 63.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Без поразок у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

PLERматчів: 3 · 2Balatonfuredi
58,3Середній тотал матчу59,0
67%2/3ТБ 54.5—
33%1/3ТМ 54.5—
—ТБ 55.5100%2/2
—ТМ 55.50%0/2
33%1/3ТБ 56.5—
67%2/3ТМ 56.5—
—ТБ 57.5100%2/2
—ТМ 57.50%0/2
33%1/3ТБ 58.5—
67%2/3ТМ 58.5—
—ТБ 59.550%1/2
—ТМ 59.550%1/2
33%1/3ТБ 60.5—
67%2/3ТМ 60.5—
—ТБ 61.50%0/2
—ТМ 61.5100%2/2
33%1/3ТБ 62.5—
67%2/3ТМ 62.5—
—ТБ 63.50%0/2
—ТМ 63.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
PLERBalatonfuredi
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4938100%Період 1100%3623
4939100%Період 2100%3524
  • • PLER найбільше забиває у відрізку Період 1: 49 з 98 (50%).
  • • PLER найбільше пропускає у відрізку Період 2: 39 з 77.
  • • Balatonfuredi найбільше забиває у відрізку Період 1: 36 з 71 (51%).
  • • Balatonfuredi найбільше пропускає у відрізку Період 2: 24 з 47.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: PLER1 з 6
83%Перемога: Balatonfuredi5 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 56,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +0 Макс. відрив: +6Зміни лідера: 0