Butel — Dudelange 24:29: огляд і статистика матчу
EHF European Cup · 13.09.2025 16:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Butel0%
- Нічия0%
- Dudelange0%
Огляд
13.09.2025 16:00 (UTC) у турнірі EHF European Cup зустріч Butel — Dudelange закінчилася з рахунком 24:29. Переможець матчу — Dudelange.
Форма Butel в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Форма Dudelange в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.
Особисті зустрічі: всього 1, перемоги Butel — 1, перемоги Dudelange — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 06.09.2025 16:00: Dudelange 27:31 Butel.
Пов'язані сторінки: Butel, Dudelange, EHF European Cup.
Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API Гандбол від SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | Σ |
|---|---|---|---|
| 12 | 12 | 24 | |
| 13 | 16 | 29 |
Перебіг матчу
Butel +2Найбільший відрив+5 Dudelange
12
Особисті зустрічі
Попередні матчі: Butel
Попередні матчі: Dudelange
Інформація про матч
- Турнір
- EHF European Cup
- Сезон
- 2025/2026
EHF European Cup
З раунду:
Round of 32
Round of 16
Quarter-final
Final
Тренди
Обидві забивають поспіль: 6100%
ТБ 2.5 поспіль: 6100%
Забиває поспіль: 6100%
Обидві забивають поспіль: 6100%
ТБ 2.5 поспіль: 6100%
Забиває поспіль: 6100%
Серія поразок: 3100%
Без перемог поспіль: 3100%
Забивала менше 32.5 у 6 з 6 матчів100%
ТБ 52.5 у 5 з 6 матчів83%
Пропускала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
ТМ 61.5 у 5 з 6 матчів83%
За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6
Ринки за останніми матчами
Butel
матчів: 2 · 3
Dudelange
51,0Середній тотал матчу58,7
100%2/2ТБ 47.5—
0%0/2ТМ 47.5—
50%1/2ТБ 49.5—
50%1/2ТМ 49.5—
50%1/2ТБ 51.5—
50%1/2ТМ 51.5—
0%0/2ТБ 53.5—
100%2/2ТМ 53.5—
—ТБ 54.5100%3/3
—ТМ 54.50%0/3
0%0/2ТБ 55.5—
100%2/2ТМ 55.5—
—ТБ 56.5100%3/3
—ТМ 56.50%0/3
—ТБ 58.567%2/3
—ТМ 58.533%1/3
—ТБ 60.50%0/3
—ТМ 60.5100%3/3
—ТБ 62.50%0/3
—ТМ 62.5100%3/3
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
матчів: 2 · 3
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 30 | 100% | Період 1 | 100% | 52 | 41 |
| 21 | 30 | 100% | Період 2 | 100% | 37 | 46 |
- • Butel найбільше забиває у відрізку Період 1: 21 з 42 (50%).
- • Butel найбільше пропускає у відрізку Період 1: 30 з 60.
- • Dudelange найбільше забиває у відрізку Період 1: 52 з 89 (58%).
- • Dudelange найбільше пропускає у відрізку Період 2: 46 з 87.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

