Kumanovo — Eurofarm Pelister II 28:30: огляд і статистика матчу

Republic of North Macedonia Championship · 21.09.2025 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Kumanovo
Матч завершено28 : 3021.09.2025 17:00
Eurofarm Pelister II

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Kumanovo0%
  • Нічия0%
  • Eurofarm Pelister II0%

Огляд

21.09.2025 17:00 (UTC) у турнірі Republic of North Macedonia Championship зустріч Kumanovo — Eurofarm Pelister II закінчилася з рахунком 28:30. Перемога — за командою Eurofarm Pelister II.

Kumanovo за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Eurofarm Pelister II за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Kumanovo і Eurofarm Pelister II: зустрічей — 2, перемог Kumanovo — 1, перемог Eurofarm Pelister II — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 14.04.2024 17:00: Kumanovo 29:23 Eurofarm Pelister II.

Kumanovo — 10-й рядок таблиці (7 оч. за 22 ігор). Eurofarm Pelister II — 7-й рядок таблиці (21 оч. за 22 ігор).

Ще на сайті: Kumanovo, Eurofarm Pelister II, таблиця Republic of North Macedonia Championship.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Kumanovo
121628
Eurofarm Pelister II
151530

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 2
з них нічиїх: 0

1 / 2
Перемоги
1 / 2
48 / 96
Очки
48 / 96
Матчі
14.04.2024Матч завершено
Kumanovo29 : 23Eurofarm Pelister II
18.02.2024Матч завершено
Eurofarm Pelister II25 : 19Kumanovo

Попередні матчі: Kumanovo

14.09.2025Матч завершено
Prilep33 : 32Kumanovo
П
06.09.2025Матч завершено
Kumanovo34 : 32Radovish
В
08.06.2025Матч завершено
Bisinov0 : 10Kumanovo
В
04.06.2025Матч завершено
Kumanovo22 : 27Tinex Prolet
П
24.05.2025Матч завершено
Prilep28 : 23Kumanovo
П
17.05.2025Матч завершено
Kumanovo30 : 21Struga
В

Попередні матчі: Eurofarm Pelister II

14.09.2025Матч завершено
Eurofarm Pelister II19 : 34Vardar
П
06.09.2025Матч завершено
Prilep29 : 32Eurofarm Pelister II
В
26.04.2025Матч завершено
Eurofarm Pelister II25 : 28Vardar
П
26.04.2025Матч завершено
Bisinov0 : 10Eurofarm Pelister II
В
29.03.2025Матч завершено
Eurofarm Pelister II40 : 22RK Dracevo (Мак)(Stat)
В
02.09.2024Матч завершено
Ohrid33 : 23Eurofarm Pelister II
П

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Republic of North Macedonia Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Vardar222101729:554+17542
2Eurofarm Pelister221822768:537+23138
3Ohrid221813675:473+20237
4RK Alkaloid221633749:563+18635
5Butel2210210610:609+122
6GRK Tikves2211011568:576-822
7Eurofarm Pelister II2210111593:641-4821
8Prilep2210012620:669-4920
9Tinex Prolet225314558:641-8313
10Kumanovo223118554:689-1357
11Struga223118529:741-2127
12Radovish220022507:767-2600
  • Promotion - Superleague (Winners stage)
  • Superleague (Losers stage)

Тренди

  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • ТБ 48.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 20.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 20.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 4

Ринки за останніми матчами

Kumanovoматчів: 3 · 3Eurofarm Pelister II
55,3Середній тотал матчу42,3
—ТБ 38.567%2/3
—ТМ 38.533%1/3
—ТБ 40.567%2/3
—ТМ 40.533%1/3
—ТБ 42.567%2/3
—ТМ 42.533%1/3
—ТБ 44.567%2/3
—ТМ 44.533%1/3
—ТБ 46.567%2/3
—ТМ 46.533%1/3
33%1/3ТБ 51.5—
67%2/3ТМ 51.5—
33%1/3ТБ 53.5—
67%2/3ТМ 53.5—
33%1/3ТБ 55.5—
67%2/3ТМ 55.5—
33%1/3ТБ 57.5—
67%2/3ТМ 57.5—
33%1/3ТБ 59.5—
67%2/3ТМ 59.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
KumanovoEurofarm Pelister II
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4241100%Період 1100%2534
4439100%Період 2100%3028
  • • Kumanovo найбільше забиває у відрізку Період 2: 44 з 86 (51%).
  • • Kumanovo найбільше пропускає у відрізку Період 1: 41 з 80.
  • • Eurofarm Pelister II найбільше забиває у відрізку Період 2: 30 з 55 (55%).
  • • Eurofarm Pelister II найбільше пропускає у відрізку Період 1: 34 з 62.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.