Tinex Prolet — Kumanovo 24:22: огляд і статистика матчу

Republic of North Macedonia Championship · 01.10.2025 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Tinex Prolet
Матч завершено24 : 2201.10.2025 16:00
Kumanovo

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Tinex Prolet0%
  • Нічия0%
  • Kumanovo0%

Огляд

Матч Tinex Prolet — Kumanovo (Republic of North Macedonia Championship, 01.10.2025 16:00 UTC) завершився з рахунком 24:22. Переможець матчу — Tinex Prolet.

Форма Tinex Prolet в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма Kumanovo в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 4, перемоги Tinex Prolet — 3, перемоги Kumanovo — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 04.06.2025 14:00: Kumanovo 22:27 Tinex Prolet.

Tinex Prolet: 9-е місце в таблиці, очки — 13, зіграно матчів — 22. Kumanovo: 10-е місце в таблиці, очки — 7, зіграно матчів — 22.

Ще на сайті: Tinex Prolet, Kumanovo, таблиця і результати: Republic of North Macedonia Championship.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Tinex Prolet
121224
Kumanovo
111122

Перебіг матчу

Tinex Prolet +5Найбільший відрив+2 Kumanovo
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 4
з них нічиїх: 0

3 / 4
Перемоги
1 / 4
100 / 190
Очки
90 / 190
Матчі
04.06.2025Матч завершено
Kumanovo22 : 27Tinex Prolet
16.04.2025Матч завершено
Tinex Prolet24 : 20Kumanovo
16.02.2025Матч завершено
Kumanovo23 : 21Tinex Prolet
12.10.2024Матч завершено
Tinex Prolet28 : 25Kumanovo

Попередні матчі: Tinex Prolet

27.09.2025Матч завершено
Prilep35 : 32Tinex Prolet
П
20.09.2025Матч завершено
Tinex Prolet27 : 24Radovish
В
13.09.2025Матч завершено
Eurofarm Pelister36 : 24Tinex Prolet
П
06.09.2025Матч завершено
Tinex Prolet22 : 19GRK Tikves
В
07.06.2025Матч завершено
Tinex Prolet30 : 28Radovish
В
04.06.2025Матч завершено
Kumanovo22 : 27Tinex Prolet
В

Попередні матчі: Kumanovo

27.09.2025Матч завершено
Kumanovo24 : 27Butel
П
21.09.2025Матч завершено
Kumanovo28 : 30Eurofarm Pelister II
П
14.09.2025Матч завершено
Prilep33 : 32Kumanovo
П
06.09.2025Матч завершено
Kumanovo34 : 32Radovish
В
08.06.2025Матч завершено
Bisinov0 : 10Kumanovo
В
04.06.2025Матч завершено
Kumanovo22 : 27Tinex Prolet
П

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Republic of North Macedonia Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Vardar222101729:554+17542
2Eurofarm Pelister221822768:537+23138
3Ohrid221813675:473+20237
4RK Alkaloid221633749:563+18635
5Butel2210210610:609+122
6GRK Tikves2211011568:576-822
7Eurofarm Pelister II2210111593:641-4821
8Prilep2210012620:669-4920
9Tinex Prolet225314558:641-8313
10Kumanovo223118554:689-1357
11Struga223118529:741-2127
12Radovish220022507:767-2600
  • Promotion - Superleague (Winners stage)
  • Superleague (Losers stage)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 3100%
  • Забиває поспіль: 3100%
  • Забивала менше 31.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Пропускала більше 23.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 3

Ринки за останніми матчами

Tinex Proletматчів: 3 · 1Kumanovo
50,0Середній тотал матчу65,0
67%2/3ТБ 46.5—
33%1/3ТМ 46.5—
67%2/3ТБ 48.5—
33%1/3ТМ 48.5—
67%2/3ТБ 50.5—
33%1/3ТМ 50.5—
33%1/3ТБ 52.5—
67%2/3ТМ 52.5—
33%1/3ТБ 54.5—
67%2/3ТМ 54.5—
—ТБ 61.5100%1/1
—ТМ 61.50%0/1
—ТБ 63.5100%1/1
—ТМ 63.50%0/1
—ТБ 65.50%0/1
—ТМ 65.5100%1/1
—ТБ 67.50%0/1
—ТМ 67.5100%1/1
—ТБ 69.50%0/1
—ТМ 69.5100%1/1

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 1
Tinex ProletKumanovo
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4134100%Період 1100%1618
3837100%Період 2100%1615
  • • Tinex Prolet найбільше забиває у відрізку Період 1: 41 з 79 (52%).
  • • Tinex Prolet найбільше пропускає у відрізку Період 2: 37 з 71.
  • • Kumanovo найбільше забиває у відрізку Період 1: 16 з 32 (50%).
  • • Kumanovo найбільше пропускає у відрізку Період 1: 18 з 33.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.54 з 4
100%ТБ 2.54 з 4
100%ТБ 3.54 з 4
100%Обидві заб'ють4 з 4
75%Перемога: Tinex Prolet3 з 4
25%Перемога: Kumanovo1 з 4
0%Нічия0 з 4

Очних зустрічей: 4 · у середньому 47,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +5 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 4