MUOR-Akademiya — SGAU-Saratov 43:39: огляд і статистика матчу

Russia. Superleague · 16.11.2025 16:30 · Матч завершено

Порівняти команди
MUOR-Akademiya
Матч завершено43 : 3916.11.2025 16:30
SGAU-Saratov

Хто переможе?

Голосів: 0
  • MUOR-Akademiya0%
  • Нічия0%
  • SGAU-Saratov0%

Огляд

Матч MUOR-Akademiya — SGAU-Saratov (Russia. Superleague, 16.11.2025 16:30 UTC) завершився з рахунком 43:39. Перемога — за командою MUOR-Akademiya.

MUOR-Akademiya за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. SGAU-Saratov за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.

В історії очних матчів MUOR-Akademiya і SGAU-Saratov: зустрічей — 4, перемог MUOR-Akademiya — 1, перемог SGAU-Saratov — 3, нічиїх — 0. Остання зустріч 14.02.2018 14:30: SGAU-Saratov 29:23 MUOR-Akademiya.

MUOR-Akademiya — 8-й рядок таблиці (15 оч. за 22 ігор). SGAU-Saratov — 10-й рядок таблиці (10 оч. за 22 ігор).

Пов'язані сторінки: MUOR-Akademiya, SGAU-Saratov, Russia. Superleague.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
MUOR-Akademiya
222143
SGAU-Saratov
152439

Перебіг матчу

MUOR-Akademiya +8Найбільший відрив+1 SGAU-Saratov
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 4
з них нічиїх: 0

1 / 4
Перемоги
3 / 4
107 / 231
Очки
124 / 231
Матчі
14.02.2018Матч завершено
SGAU-Saratov29 : 23MUOR-Akademiya
05.10.2017Матч завершено
MUOR-Akademiya27 : 31SGAU-Saratov
18.02.2017Матч завершено
MUOR-Akademiya32 : 24SGAU-Saratov
04.12.2016Матч завершено
SGAU-Saratov40 : 25MUOR-Akademiya

Попередні матчі: MUOR-Akademiya

08.11.2025Матч завершено
Chekhovskiye Medvedi33 : 23MUOR-Akademiya
П
25.10.2025Матч завершено
MUOR-Akademiya26 : 30Viktor Stavropol
П
12.10.2025Матч завершено
Kaustik33 : 38MUOR-Akademiya
В
05.10.2025Матч завершено
MUOR-Akademiya25 : 23SKIF Omsk
В
28.09.2025Матч завершено
Dynamo Sungul27 : 21MUOR-Akademiya
П
19.09.2025Матч завершено
MUOR-Akademiya32 : 31Dinamo Astrakhan
В

Попередні матчі: SGAU-Saratov

07.11.2025Матч завершено
SGAU-Saratov31 : 40Zenit Saint Petersburg
П
23.10.2025Матч завершено
CSKA Moscow39 : 30SGAU-Saratov
П
12.10.2025Матч завершено
SGAU-Saratov32 : 33SKIF Krasnodar
П
04.10.2025Матч завершено
Medvedi Perm37 : 30SGAU-Saratov
П
29.09.2025Матч завершено
Chekhovskiye Medvedi37 : 31SGAU-Saratov
П
19.09.2025Матч завершено
SGAU-Saratov24 : 26Viktor Stavropol
П

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: MUOR-Akademiya

16.11.2026Матч відбудеться
MUOR-Akademiya15:00Zenit Saint Petersburg
23.11.2026Матч відбудеться
Dinamo Astrakhan15:00MUOR-Akademiya

Найближчі матчі: SGAU-Saratov

15.11.2026Матч відбудеться
Dynamo Sungul15:00SGAU-Saratov
23.11.2026Матч відбудеться
SGAU-Saratov15:00Chekhovskiye Medvedi
06.12.2026Матч відбудеться
SGAU-Saratov15:00Medvedi Perm
13.12.2026Матч відбудеться
Zenit Saint Petersburg12:00SGAU-Saratov

Russia. Superleague

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Zenit Saint Petersburg221912755:619+13639
2CSKA Moscow221912759:641+11839
3Medvedi Perm221903745:654+9138
4Chekhovskiye Medvedi221516758:664+9431
5Dynamo Sungul221219645:626+1925
6Viktor Stavropol2212010631:630+124
7SKIF Krasnodar228212636:663-2718
8MUOR-Akademiya227114654:711-5715
9Dinamo Astrakhan225116632:722-9011
10SGAU-Saratov225017693:763-7010
11Kaustik223217666:787-1218
12SKIF Omsk223019639:733-946
  • Promotion - Russia. Superleague (Play-off: Quarter-finals)
  • Russia. Superleague (Play Out)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала менше 32.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 63.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

MUOR-Akademiyaматчів: 3 · 3SGAU-Saratov
55,7Середній тотал матчу68,0
67%2/3ТБ 51.5—
33%1/3ТМ 51.5—
67%2/3ТБ 53.5—
33%1/3ТМ 53.5—
67%2/3ТБ 55.5—
33%1/3ТМ 55.5—
33%1/3ТБ 57.5—
67%2/3ТМ 57.5—
33%1/3ТБ 59.5—
67%2/3ТМ 59.5—
—ТБ 64.5100%3/3
—ТМ 64.50%0/3
—ТБ 66.5100%3/3
—ТМ 66.50%0/3
—ТБ 68.533%1/3
—ТМ 68.567%2/3
—ТБ 70.50%0/3
—ТМ 70.5100%3/3
—ТБ 72.50%0/3
—ТМ 72.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
MUOR-AkademiyaSGAU-Saratov
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4143100%Період 1100%4552
4241100%Період 2100%4661
  • • MUOR-Akademiya найбільше забиває у відрізку Період 2: 42 з 83 (51%).
  • • MUOR-Akademiya найбільше пропускає у відрізку Період 1: 43 з 84.
  • • SGAU-Saratov найбільше забиває у відрізку Період 2: 46 з 91 (51%).
  • • SGAU-Saratov найбільше пропускає у відрізку Період 2: 61 з 113.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.54 з 4
100%ТБ 2.54 з 4
100%ТБ 3.54 з 4
100%Обидві заб'ють4 з 4
25%Перемога: MUOR-Akademiya1 з 4
75%Перемога: SGAU-Saratov3 з 4
0%Нічия0 з 4

Очних зустрічей: 4 · у середньому 57,75 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +8 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 2