Mosonmagyarovar KK (Women) — NEKA (Women) 34:27: огляд і статистика матчу

Hungary Championship. Women · 19.12.2025 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Mosonmagyarovar KK (Women)
Матч завершено34 : 2719.12.2025 17:00
NEKA (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Mosonmagyarovar KK (Women)0%
  • Нічия0%
  • NEKA (Women)0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Mosonmagyarovar KK (Women) 34:27 NEKA (Women), Hungary Championship. Women, 19.12.2025 17:00 (UTC). Переможець матчу — Mosonmagyarovar KK (Women).

Форма Mosonmagyarovar KK (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2. Форма NEKA (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 5, перемоги Mosonmagyarovar KK (Women) — 5, перемоги NEKA (Women) — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 10.05.2024 16:00: Mosonmagyarovar KK (Women) 42:23 NEKA (Women).

Mosonmagyarovar KK (Women): 8-е місце в таблиці, очки — 23, зіграно матчів — 26. NEKA (Women): 12-е місце в таблиці, очки — 12, зіграно матчів — 26.

Статистика та результати: статистика Mosonmagyarovar KK (Women), статистика NEKA (Women), Hungary Championship. Women.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API Гандбол від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Mosonmagyarovar KK (Women)
181634
NEKA (Women)
151227

Перебіг матчу

Mosonmagyarovar KK (Women) +8Найбільший відрив+0 NEKA (Women)
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 5
з них нічиїх: 0

5 / 5
Перемоги
0 / 5
189 / 324
Очки
135 / 324
Матчі
10.05.2024Матч завершено
Mosonmagyarovar KK (Women)42 : 23NEKA (Women)
20.12.2023Матч завершено
Mosonmagyarovar KK (Women)37 : 29NEKA (Women)
18.11.2023Матч завершено
NEKA (Women)25 : 36Mosonmagyarovar KK (Women)
20.05.2023Матч завершено
Mosonmagyarovar KK (Women)41 : 32NEKA (Women)
27.01.2023Матч завершено
NEKA (Women)26 : 33Mosonmagyarovar KK (Women)

Попередні матчі: Mosonmagyarovar KK (Women)

12.11.2025Матч завершено
Mosonmagyarovar KK (Women)22 : 26DVSC Debrecen (Women)
П
25.10.2025Матч завершено
Esztergomi (Women)26 : 21Mosonmagyarovar KK (Women)
П
11.10.2025Матч завершено
Vasas (Women)23 : 33Mosonmagyarovar KK (Women)
В
05.10.2025Матч завершено
O.F.N. Ionias (Women)19 : 32Mosonmagyarovar KK (Women)
В
03.10.2025Матч завершено
Mosonmagyarovar KK (Women)31 : 17O.F.N. Ionias (Women)
В

Попередні матчі: NEKA (Women)

16.11.2025Матч завершено
Szombathelyi Kézilabda (Women)30 : 29NEKA (Women)
П
05.11.2025Матч завершено
Komarom (Women)20 : 28NEKA (Women)
В
31.10.2025Матч завершено
Budaors (Women)34 : 23NEKA (Women)
П
22.10.2025Матч завершено
NEKA (Women)17 : 36DVSC Debrecen (Women)
П
11.10.2025Матч завершено
Dunaujvarosi Kohasz (Women)21 : 27NEKA (Women)
В
04.10.2025Матч завершено
NEKA (Women)26 : 36Esztergomi (Women)
П

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Mosonmagyarovar KK (Women)

06.11.2026Матч відбудеться
Mosonmagyarovar KK (Women)17:00Vaci (Women)
09.01.2027Матч відбудеться
Budaors (Women)16:00Mosonmagyarovar KK (Women)

Найближчі матчі: NEKA (Women)

07.11.2026Матч відбудеться
NEKA (Women)16:00Budaors (Women)

Hungary Championship. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Gyori Audi ETO (Women)262510974:613+36151
2Ferencvaros (Women)262411911:635+27649
3DVSC Debrecen (Women)262204862:611+25144
4Esztergomi (Women)261826850:680+17038
5Vaci (Women)261619780:705+7533
6Alba Fehervar KC (Women)2614111714:671+4329
7Kisvardai (Women)2612014672:730-5824
8Mosonmagyarovar KK (Women)2610313719:729-1023
9Budaors (Women)269314707:751-4421
10Vasas (Women)267316699:763-6417
11Szombathelyi Kézilabda (Women)267316717:818-10117
12NEKA (Women)266020650:827-17712
13Kozarmisleny (Women)262024605:890-2854
14Dunaujvarosi Kohasz (Women)260224546:983-4372
  • Promotion - Champions League. Women
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Пропускала менше 27.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 29.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 45.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 19.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Mosonmagyarovar KK (Women)матчів: 2 · 4NEKA (Women)
48,0Середній тотал матчу53,0
100%2/2ТБ 44.5—
0%0/2ТМ 44.5—
100%2/2ТБ 46.5—
0%0/2ТМ 46.5—
0%0/2ТБ 48.5—
100%2/2ТМ 48.5—
—ТБ 49.550%2/4
—ТМ 49.550%2/4
0%0/2ТБ 50.5—
100%2/2ТМ 50.5—
—ТБ 51.550%2/4
—ТМ 51.550%2/4
0%0/2ТБ 52.5—
100%2/2ТМ 52.5—
—ТБ 53.550%2/4
—ТМ 53.550%2/4
—ТБ 55.550%2/4
—ТМ 55.550%2/4
—ТБ 57.525%1/4
—ТМ 57.575%3/4

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 4
Mosonmagyarovar KK (Women)NEKA (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2821100%Період 1100%4858
2522100%Період 2100%5947
  • • Mosonmagyarovar KK (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 28 з 53 (53%).
  • • Mosonmagyarovar KK (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 22 з 43.
  • • NEKA (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 59 з 107 (55%).
  • • NEKA (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 58 з 105.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.55 з 5
100%ТБ 2.55 з 5
100%ТБ 3.55 з 5
100%Обидві заб'ють5 з 5
100%Перемога: Mosonmagyarovar KK (Women)5 з 5
0%Перемога: NEKA (Women)0 з 5
0%Нічия0 з 5

Очних зустрічей: 5 · у середньому 64,8 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +8 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0