Maccabi Rishon LeZion — Maccabi Tel Aviv 34:35: огляд і статистика матчу

Israel Championship · 10.10.2025 12:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Maccabi Rishon LeZion
Матч завершено34 : 3510.10.2025 12:00
Maccabi Tel Aviv

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Maccabi Rishon LeZion0%
  • Нічия0%
  • Maccabi Tel Aviv0%

Огляд

Матч Maccabi Rishon LeZion — Maccabi Tel Aviv (Israel Championship, 10.10.2025 12:00 UTC) завершився з рахунком 34:35. Перемога — за командою Maccabi Tel Aviv.

Maccabi Rishon LeZion за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Maccabi Tel Aviv за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Maccabi Rishon LeZion і Maccabi Tel Aviv: зустрічей — 19, перемог Maccabi Rishon LeZion — 5, перемог Maccabi Tel Aviv — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 09.10.2024 16:30: Maccabi Rishon LeZion 27:25 Maccabi Tel Aviv.

Maccabi Rishon LeZion — 4-й рядок таблиці (25 оч. за 20 ігор). Maccabi Tel Aviv — 6-й рядок таблиці (24 оч. за 20 ігор).

Ще на сайті: статистика Maccabi Rishon LeZion, статистика Maccabi Tel Aviv, Israel Championship.

Ще матчі: усі матчі дня — Гандбол. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Maccabi Rishon LeZion
181634
Maccabi Tel Aviv
201535

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 19
з них нічиїх: 0

5 / 19
Перемоги
1 / 19
174 / 326
Очки
152 / 326
Матчі
09.10.2024Матч завершено
Maccabi Rishon LeZion27 : 25Maccabi Tel Aviv
28.03.2024Матч завершено
Maccabi Tel Aviv25 : 36Maccabi Rishon LeZion
27.12.2023Матч завершено
Maccabi Tel Aviv29 : 35Maccabi Rishon LeZion
14.12.2020Матч завершено
Maccabi Tel Aviv25 : 32Maccabi Rishon LeZion
09.02.2018Матч завершено
Maccabi Tel Aviv26 : 21Maccabi Rishon LeZion
19.05.2017Матч завершено
Maccabi Tel Aviv22 : 23Maccabi Rishon LeZion

Попередні матчі: Maccabi Rishon LeZion

30.09.2025Матч завершено
Ramat Hasharon38 : 27Maccabi Rishon LeZion
П
26.09.2025Матч завершено
Maccabi Rishon LeZion31 : 36Hapoel Ashdod
П
19.09.2025Матч завершено
Hapoel Kiryat Ono29 : 36Maccabi Rishon LeZion
В
22.04.2025Матч завершено
Ramat Hasharon33 : 29Maccabi Rishon LeZion
П
16.04.2025Матч завершено
Maccabi Rishon LeZion32 : 31Ramat Hasharon
В
11.04.2025Матч завершено
Ramat Hasharon37 : 35Maccabi Rishon LeZion
П

Попередні матчі: Maccabi Tel Aviv

30.09.2025Матч завершено
Maccabi Tel Aviv37 : 35Maccabi Ironi Rehovot
В
26.09.2025Матч завершено
MK Holon30 : 35Maccabi Tel Aviv
В
21.09.2025Матч завершено
Maccabi Tel Aviv36 : 31Ness Ziona
В
04.04.2025Матч завершено
Maccabi Tel Aviv38 : 33Maccabi Kiryat Motzkin
В
21.03.2025Матч завершено
Ness Ziona32 : 31Maccabi Tel Aviv
П
14.02.2025Матч завершено
Maccabi Kiryat Motzkin33 : 32Maccabi Tel Aviv
П

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Maccabi Rishon LeZion

13.11.2026Матч відбудеться
Maccabi Rishon LeZion13:00Beer Sheva
16.11.2026Матч відбудеться
Hapoel Ashdod17:00Maccabi Rishon LeZion

Найближчі матчі: Maccabi Tel Aviv

13.11.2026Матч відбудеться
Ness Ziona13:00Maccabi Tel Aviv
16.11.2026Матч відбудеться
Maccabi Tel Aviv18:00Hapoel Arad
27.11.2026Матч відбудеться
Maccabi Tel Aviv13:00Maccabi Ironi Rehovot

Israel Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Ramat Hasharon201721752:603+14936
2Hapoel Rishon LeZion201505721:622+9930
3Hapoel Ashdod201307668:613+5526
4Maccabi Rishon LeZion201217697:650+4725
5Bnei Herzliya201217691:634+5725
6Maccabi Tel Aviv201127712:673+3924
7MK Holon201019711:704+721
8Maccabi Ironi Rehovot207211594:635-4116
9Ness Ziona205312666:708-4213
10Hapoel Kiryat Ono202018558:732-1744
11Beer Sheva200020564:760-1960
  • Promotion - Division 1 (Winners stage)
  • Division 1 (Losers stage)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 4100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • Забивала менше 36.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТМ 67.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 63.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Maccabi Rishon LeZionматчів: 2 · 3Maccabi Tel Aviv
65,0Середній тотал матчу64,3
—ТБ 60.5100%3/3
—ТМ 60.50%0/3
100%2/2ТБ 61.5—
0%0/2ТМ 61.5—
—ТБ 62.5100%3/3
—ТМ 62.50%0/3
50%1/2ТБ 63.5—
50%1/2ТМ 63.5—
—ТБ 64.567%2/3
—ТМ 64.533%1/3
50%1/2ТБ 65.5—
50%1/2ТМ 65.5—
—ТБ 66.50%0/3
—ТМ 66.5100%3/3
0%0/2ТБ 67.5—
100%2/2ТМ 67.5—
—ТБ 68.50%0/3
—ТМ 68.5100%3/3
0%0/2ТБ 69.5—
100%2/2ТМ 69.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
Maccabi Rishon LeZionMaccabi Tel Aviv
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3131100%Період 1100%4742
3236100%Період 2100%5153
  • • Maccabi Rishon LeZion найбільше забиває у відрізку Період 2: 32 з 63 (51%).
  • • Maccabi Rishon LeZion найбільше пропускає у відрізку Період 2: 36 з 67.
  • • Maccabi Tel Aviv найбільше забиває у відрізку Період 2: 51 з 98 (52%).
  • • Maccabi Tel Aviv найбільше пропускає у відрізку Період 2: 53 з 95.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Maccabi Rishon LeZion5 з 6
17%Перемога: Maccabi Tel Aviv1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 54,33 гола за матч.