Levanger (Women) — Storhamar II (Women) 31:21: огляд і статистика матчу

Norway. Division 1. Women · 25.10.2025 14:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Levanger (Women)
Матч завершено31 : 2125.10.2025 14:00
Storhamar II (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Levanger (Women)0%
  • Нічия0%
  • Storhamar II (Women)0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Levanger (Women) 31:21 Storhamar II (Women), Norway. Division 1. Women, 25.10.2025 14:00 (UTC). Переможець матчу — Levanger (Women).

Форма Levanger (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Storhamar II (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 5, перемоги Levanger (Women) — 3, перемоги Storhamar II (Women) — 1, нічиї — 1. Остання зустріч 29.03.2025 15:00: Storhamar II (Women) 26:26 Levanger (Women).

Levanger (Women): 6-е місце в таблиці, очки — 33, зіграно матчів — 26. Storhamar II (Women): 7-е місце в таблиці, очки — 27, зіграно матчів — 26.

Пов'язані сторінки: статистика Levanger (Women), статистика Storhamar II (Women), таблиця і результати: Norway. Division 1. Women.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Levanger (Women)
171431
Storhamar II (Women)
101121

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 5
з них нічиїх: 1

3 / 5
Перемоги
1 / 5
145 / 271
Очки
126 / 271
Матчі
29.03.2025Матч завершено
Storhamar II (Women)26 : 26Levanger (Women)
18.12.2024Матч завершено
Levanger (Women)37 : 24Storhamar II (Women)
09.03.2024Матч завершено
Storhamar II (Women)24 : 25Levanger (Women)
05.02.2023Матч завершено
Levanger (Women)28 : 29Storhamar II (Women)
06.10.2022Матч завершено
Storhamar II (Women)23 : 29Levanger (Women)

Попередні матчі: Levanger (Women)

12.10.2025Матч завершено
Kjelsas (Women)28 : 38Levanger (Women)
В
01.10.2025Матч завершено
Levanger (Women)23 : 36Aker (Women)
П
27.09.2025Матч завершено
Baekkelaget (Women)33 : 29Levanger (Women)
П
24.09.2025Матч завершено
Larvik (Women)44 : 21Levanger (Women)
П
14.09.2025Матч завершено
Levanger (Women)33 : 23Pors (Women)
В
31.08.2025Матч завершено
Gjovik (Women)21 : 34Levanger (Women)
В

Попередні матчі: Storhamar II (Women)

11.10.2025Матч завершено
Storhamar II (Women)32 : 23Glassverket (Women)
В
01.10.2025Матч завершено
Asane (Women)33 : 27Storhamar II (Women)
П
27.09.2025Матч завершено
Storhamar II (Women)27 : 26Trondheim (Women)
В
14.09.2025Матч завершено
Volda (Women)28 : 16Storhamar II (Women)
П
31.08.2025Матч завершено
Storhamar II (Women)24 : 34Flint Tonsberg (Women)
П
06.04.2025Матч завершено
Storhamar II (Women)38 : 30Trondheim (Women)
В

Інформація про матч

Найближчі матчі: Levanger (Women)

11.11.2026Матч відбудеться
Levanger (Women)17:00Byasen II (Women)

Найближчі матчі: Storhamar II (Women)

15.11.2026Матч відбудеться
Storhamar II (Women)17:00Trondheim (Women)

Norway. Division 1. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Flint Tonsberg (Women)262204901:715+18644
2Utleira (Women)262033792:638+15443
3Aker (Women)261916838:681+15739
4Asane (Women)261826780:703+7738
5Volda (Women)261718810:686+12435
6Levanger (Women)261619826:752+7433
7Storhamar II (Women)2613112725:736-1127
8Baekkelaget (Women)2612212801:776+2526
9Stavanger (Women)2610115805:823-1821
10Gjovik (Women)268117668:728-6017
11Kjelsas (Women)267019700:811-11114
12Trondheim (Women)267118761:809-4813
13Glassverket (Women)265219664:773-10912
14Pors (Women)260026511:951-4400
  • Promotion - Norway Championship. Women
  • Promotion - Norway Championship. Women (Promotion)
  • Division 1. Women (Relegation (Play-off))
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала менше 34.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 52.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Levanger (Women)матчів: 2 · 2Storhamar II (Women)
57,5Середній тотал матчу52,0
—ТБ 48.550%1/2
—ТМ 48.550%1/2
—ТБ 50.550%1/2
—ТМ 50.550%1/2
—ТБ 52.550%1/2
—ТМ 52.550%1/2
100%2/2ТБ 53.5—
0%0/2ТМ 53.5—
—ТБ 54.550%1/2
—ТМ 54.550%1/2
100%2/2ТБ 55.5—
0%0/2ТМ 55.5—
—ТБ 56.550%1/2
—ТМ 56.550%1/2
50%1/2ТБ 57.5—
50%1/2ТМ 57.5—
0%0/2ТБ 59.5—
100%2/2ТМ 59.5—
0%0/2ТБ 61.5—
100%2/2ТМ 61.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 2
Levanger (Women)Storhamar II (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2427100%Період 1100%2126
3232100%Період 2100%2235
  • • Levanger (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 32 з 56 (57%).
  • • Levanger (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 32 з 59.
  • • Storhamar II (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 22 з 43 (51%).
  • • Storhamar II (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 35 з 61.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.55 з 5
100%ТБ 2.55 з 5
100%ТБ 3.55 з 5
100%Обидві заб'ють5 з 5
60%Перемога: Levanger (Women)3 з 5
20%Перемога: Storhamar II (Women)1 з 5
20%Нічия1 з 5

Очних зустрічей: 5 · у середньому 54,2 гола за матч.