ONSC Ogre — Skriveri 31:34: огляд і статистика матчу

Latvia. Virsliga · 31.10.2025 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
ONSC Ogre
Матч завершено31 : 3431.10.2025 18:00
Skriveri

Хто переможе?

Голосів: 0
  • ONSC Ogre0%
  • Нічия0%
  • Skriveri0%

Огляд

Підсумковий рахунок: ONSC Ogre 31:34 Skriveri, Latvia. Virsliga, 31.10.2025 18:00 (UTC). Переможець матчу — Skriveri.

Форма ONSC Ogre в останніх 3 матчах: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Skriveri в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 1, перемоги ONSC Ogre — 0, перемоги Skriveri — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 14.05.2022 10:00: ONSC Ogre 31:36 Skriveri.

ONSC Ogre: 5-е місце в таблиці, очки — 1, зіграно матчів — 8. Skriveri: 3-е місце в таблиці, очки — 8, зіграно матчів — 8.

Ще на сайті: статистика ONSC Ogre, статистика Skriveri, Latvia. Virsliga.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
ONSC Ogre
151631
Skriveri
171734

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

0 / 1
Перемоги
1 / 1
31 / 67
Очки
36 / 67
Матчі
14.05.2022Матч завершено
ONSC Ogre31 : 36Skriveri

Попередні матчі: ONSC Ogre

19.10.2025Матч завершено
Jurmalas Sports35 : 25ONSC Ogre
П
05.10.2025Матч завершено
Latgols43 : 31ONSC Ogre
П
14.05.2022Матч завершено
ONSC Ogre31 : 36Skriveri
П

Попередні матчі: Skriveri

11.10.2025Матч завершено
Skriveri25 : 36Salaspils
П
27.09.2025Матч завершено
Jurmalas Sports26 : 31Skriveri
В
02.03.2024Матч завершено
Skriveri28 : 25Latgols
В
22.02.2024Матч завершено
MSG LAT40 : 28Skriveri
П
16.02.2024Матч завершено
Skriveri23 : 42Dobele Tenax
П
13.02.2024Матч завершено
Salaspils33 : 21Skriveri
П

Інформація про матч

Турнір
Latvia. Virsliga

Найближчі матчі: ONSC Ogre

11.11.2026Матч відбудеться
ASK/MSG II18:00ONSC Ogre

Latvia. Virsliga

Group A
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1ASK/MSG II9801276:232+4416
2Ogre9612351:220+13113
3Vainode8413259:245+149
4Ulbrokas8206238:273-354
5Latgols II8008195:349-1540
Group B
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Latgols8710312:218+9415
2Salaspils8611288:218+7013
3Skriveri8404234:253-198
4Jurmalas Sports8116204:279-753
5ONSC Ogre8017223:293-701
  • Promotion - Latvia. Virsliga (Play-off: Round of 4)
  • Latvia. Virsliga (Losers stage)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 8100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 8100%
  • Забиває поспіль: 8100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 3100%
  • Забиває поспіль: 3100%
  • Забивала менше 29.5 у 7 з 8 матчів88%
  • ТБ 55.5 у 6 з 8 матчів75%
  • Пропускала більше 29.5 у 6 з 8 матчів75%
  • Поразки в 6 з 8 матчів75%

За останніми матчами: господарі — 3, гості — 8

Ринки за останніми матчами

ONSC Ogreматчів: 1 · 4Skriveri
67,0Середній тотал матчу60,8
—ТБ 56.575%3/4
—ТМ 56.525%1/4
—ТБ 58.550%2/4
—ТМ 58.550%2/4
—ТБ 60.550%2/4
—ТМ 60.550%2/4
—ТБ 62.550%2/4
—ТМ 62.550%2/4
100%1/1ТБ 63.5—
0%0/1ТМ 63.5—
—ТБ 64.525%1/4
—ТМ 64.575%3/4
100%1/1ТБ 65.5—
0%0/1ТМ 65.5—
0%0/1ТБ 67.5—
100%1/1ТМ 67.5—
0%0/1ТБ 69.5—
100%1/1ТМ 69.5—
0%0/1ТБ 71.5—
100%1/1ТМ 71.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 4
ONSC OgreSkriveri
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
1718100%Період 1100%4364
1418100%Період 2100%5977
  • • ONSC Ogre найбільше забиває у відрізку Період 1: 17 з 31 (55%).
  • • ONSC Ogre найбільше пропускає у відрізку Період 1: 18 з 36.
  • • Skriveri найбільше забиває у відрізку Період 2: 59 з 102 (58%).
  • • Skriveri найбільше пропускає у відрізку Період 2: 77 з 141.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.