Skofljica — RK Jeruzalem Ormoz 17:24: огляд і статистика матчу

Slovenia Cup · 04.11.2025 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Skofljica
Матч завершено17 : 2404.11.2025 18:00
RK Jeruzalem Ormoz

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Skofljica0%
  • Нічия0%
  • RK Jeruzalem Ormoz0%

Огляд

04.11.2025 18:00 (UTC) у турнірі Slovenia Cup зустріч Skofljica — RK Jeruzalem Ormoz закінчилася з рахунком 17:24. Переможець матчу — RK Jeruzalem Ormoz.

Форма Skofljica в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 2, поразки — 3. Форма RK Jeruzalem Ormoz в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 2, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 3, перемоги Skofljica — 0, перемоги RK Jeruzalem Ormoz — 2, нічиї — 1. Остання зустріч 01.10.2025 17:00: Skofljica 29:29 RK Jeruzalem Ormoz.

Пов'язані сторінки: результати та розклад Skofljica, результати та розклад RK Jeruzalem Ormoz, таблиця і результати: Slovenia Cup.

Дивіться також: усі матчі дня — Гандбол. Дані на сторінці надає API даних Гандбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Skofljica
71017
RK Jeruzalem Ormoz
91524

Перебіг матчу

Skofljica +1Найбільший відрив+8 RK Jeruzalem Ormoz
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 1

0 / 3
Перемоги
2 / 3
82 / 167
Очки
85 / 167
Матчі
01.10.2025Матч завершено
Skofljica29 : 29RK Jeruzalem Ormoz
23.03.2024Матч завершено
Skofljica25 : 27RK Jeruzalem Ormoz
21.10.2023Матч завершено
RK Jeruzalem Ormoz29 : 28Skofljica

Попередні матчі: Skofljica

25.10.2025Матч завершено
Skofljica25 : 31MRK Krka
П
17.10.2025Матч завершено
Ribnica30 : 30Skofljica
Н
11.10.2025Матч завершено
Skofljica31 : 30Gorenje
В
04.10.2025Матч завершено
Celje Pivovarna Lasko46 : 35Skofljica
П
01.10.2025Матч завершено
Skofljica29 : 29RK Jeruzalem Ormoz
Н
27.09.2025Матч завершено
RK Frankstahl Radovljica40 : 39Skofljica
П

Попередні матчі: RK Jeruzalem Ormoz

25.10.2025Матч завершено
RK Jeruzalem Ormoz33 : 31Ribnica
В
17.10.2025Матч завершено
Gorenje35 : 27RK Jeruzalem Ormoz
П
08.10.2025Матч завершено
RK Jeruzalem Ormoz36 : 36Celje Pivovarna Lasko
Н
04.10.2025Матч завершено
RK Frankstahl Radovljica27 : 30RK Jeruzalem Ormoz
В
01.10.2025Матч завершено
Skofljica29 : 29RK Jeruzalem Ormoz
Н
27.09.2025Матч завершено
RK Jeruzalem Ormoz20 : 28Trimo Trebnje
П

Інформація про матч

Турнір
Slovenia Cup
Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: RK Jeruzalem Ormoz

14.11.2026Матч відбудеться
Celje Pivovarna Lasko17:00RK Jeruzalem Ormoz

Slovenia Cup

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала більше 28.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала більше 26.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 36.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 56.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Skofljicaматчів: 3 · 3RK Jeruzalem Ormoz
58,3Середній тотал матчу59,0
100%3/3ТБ 54.5—
0%0/3ТМ 54.5—
—ТБ 55.5100%3/3
—ТМ 55.50%0/3
67%2/3ТБ 56.5—
33%1/3ТМ 56.5—
—ТБ 57.567%2/3
—ТМ 57.533%1/3
33%1/3ТБ 58.5—
67%2/3ТМ 58.5—
—ТБ 59.533%1/3
—ТМ 59.567%2/3
33%1/3ТБ 60.5—
67%2/3ТМ 60.5—
—ТБ 61.533%1/3
—ТМ 61.567%2/3
0%0/3ТБ 62.5—
100%3/3ТМ 62.5—
—ТБ 63.50%0/3
—ТМ 63.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
SkofljicaRK Jeruzalem Ormoz
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3741100%Період 1100%3746
4849100%Період 2100%4945
  • • Skofljica найбільше забиває у відрізку Період 2: 48 з 85 (56%).
  • • Skofljica найбільше пропускає у відрізку Період 2: 49 з 90.
  • • RK Jeruzalem Ormoz найбільше забиває у відрізку Період 2: 49 з 86 (57%).
  • • RK Jeruzalem Ormoz найбільше пропускає у відрізку Період 1: 46 з 91.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.53 з 3
100%ТБ 2.53 з 3
100%ТБ 3.53 з 3
100%Обидві заб'ють3 з 3
0%Перемога: Skofljica0 з 3
67%Перемога: RK Jeruzalem Ormoz2 з 3
33%Нічия1 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 55,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +1 Макс. відрив: +8Зміни лідера: 1