Agro Topolcany — SCP Bratislava 22:32: огляд і статистика матчу

Slovakia. Extraliga · 08.11.2025 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Agro Topolcany
Матч завершено22 : 3208.11.2025 17:00
SCP Bratislava

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Agro Topolcany0%
  • Нічия0%
  • SCP Bratislava0%

Огляд

Матч Agro Topolcany — SCP Bratislava (Slovakia. Extraliga, 08.11.2025 17:00 UTC) завершився з рахунком 22:32. Переможець матчу — SCP Bratislava.

Форма Agro Topolcany в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма SCP Bratislava в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Agro Topolcany — 3, перемоги SCP Bratislava — 2, нічиї — 1. Остання зустріч 29.08.2025 16:00: SCP Bratislava 22:28 Agro Topolcany.

Agro Topolcany: 9-е місце в таблиці, очки — 10, зіграно матчів — 18. SCP Bratislava: 8-е місце в таблиці, очки — 10, зіграно матчів — 18.

Пов'язані сторінки: результати та розклад Agro Topolcany, результати та розклад SCP Bratislava, таблиця Slovakia. Extraliga.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Agro Topolcany
81422
SCP Bratislava
141832

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 1

3 / 20
Перемоги
2 / 20
156 / 303
Очки
147 / 303
Матчі
29.08.2025Матч завершено
SCP Bratislava22 : 28Agro Topolcany
24.01.2025Матч завершено
SCP Bratislava35 : 29Agro Topolcany
19.10.2024Матч завершено
Agro Topolcany23 : 24SCP Bratislava
01.06.2024Матч завершено
SCP Bratislava22 : 22Agro Topolcany
04.05.2024Матч завершено
Agro Topolcany27 : 23SCP Bratislava
24.11.2023Матч завершено
Agro Topolcany27 : 21SCP Bratislava

Попередні матчі: Agro Topolcany

25.10.2025Матч завершено
Bojnice42 : 25Agro Topolcany
П
18.10.2025Матч завершено
Agro Topolcany26 : 22Kosice
В
08.10.2025Матч завершено
Povazska Bystrica31 : 27Agro Topolcany
П
04.10.2025Матч завершено
Agro Topolcany18 : 32Tatran Presov
П
27.09.2025Матч завершено
Start Nove Zamky32 : 26Agro Topolcany
П
24.09.2025Матч завершено
Zemplin Trebisov33 : 28Agro Topolcany
П

Попередні матчі: SCP Bratislava

26.10.2025Матч завершено
Kosice29 : 28SCP Bratislava
П
19.10.2025Матч завершено
SCP Bratislava24 : 40Tatran Presov
П
11.10.2025Матч завершено
Slovan Modra32 : 24SCP Bratislava
П
04.10.2025Матч завершено
SCP Bratislava27 : 24Sporta Hlohovec
В
25.09.2025Матч завершено
Bojnice32 : 28SCP Bratislava
П
24.09.2025Матч завершено
SCP Bratislava33 : 22Zahoraci
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Slovakia. Extraliga

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Tatran Presov181800725:439+28636
2Bojnice181413615:558+5729
3Povazska Bystrica181305588:516+7226
4Start Nove Zamky18927543:545-220
5Slovan Modra187110513:561-4815
6Kosice187011522:564-4214
7Sporta Hlohovec186111510:567-5713
8SCP Bratislava185013482:557-7510
9Agro Topolcany185013480:574-9410
10Zahoraci182313521:618-977
  • Promotion - Higher League (Winners stage)
  • Higher League (Losers stage)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Забивала менше 28.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТМ 61.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Agro Topolcanyматчів: 2 · 3SCP Bratislava
49,0Середній тотал матчу57,7
100%2/2ТБ 45.5—
0%0/2ТМ 45.5—
100%2/2ТБ 47.5—
0%0/2ТМ 47.5—
50%1/2ТБ 49.5—
50%1/2ТМ 49.5—
0%0/2ТБ 51.5—
100%2/2ТМ 51.5—
0%0/2ТБ 53.5100%3/3
100%2/2ТМ 53.50%0/3
—ТБ 55.5100%3/3
—ТМ 55.50%0/3
—ТБ 57.533%1/3
—ТМ 57.567%2/3
—ТБ 59.533%1/3
—ТМ 59.567%2/3
—ТБ 61.50%0/3
—ТМ 61.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
Agro TopolcanySCP Bratislava
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
1825100%Період 1100%4044
2629100%Період 2100%4049
  • • Agro Topolcany найбільше забиває у відрізку Період 2: 26 з 44 (59%).
  • • Agro Topolcany найбільше пропускає у відрізку Період 2: 29 з 54.
  • • SCP Bratislava найбільше забиває у відрізку Період 1: 40 з 80 (50%).
  • • SCP Bratislava найбільше пропускає у відрізку Період 2: 49 з 93.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Agro Topolcany3 з 6
33%Перемога: SCP Bratislava2 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 50,5 гола за матч.