Runar IL — Sandnes 35:29: огляд і статистика матчу

Norway Championship · 30.11.2025 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Runar IL
Матч завершено35 : 2930.11.2025 16:00
Sandnes

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Runar IL0%
  • Нічия0%
  • Sandnes0%

Огляд

30.11.2025 16:00 (UTC) у турнірі Norway Championship зустріч Runar IL — Sandnes закінчилася з рахунком 35:29. Переможець матчу — Runar IL.

Форма Runar IL в останніх 6 матчах: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0. Форма Sandnes в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

Особисті зустрічі: всього 9, перемоги Runar IL — 6, перемоги Sandnes — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 26.03.2025 17:30: Runar IL 35:26 Sandnes.

Runar IL: 5-е місце в таблиці, очки — 33, зіграно матчів — 26. Sandnes: 12-е місце в таблиці, очки — 14, зіграно матчів — 26.

Пов'язані сторінки: Runar IL, Sandnes, Norway Championship.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Runar IL
211435
Sandnes
141529

Перебіг матчу

Runar IL +11Найбільший відрив+0 Sandnes
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 9
з них нічиїх: 0

6 / 9
Перемоги
0 / 9
215 / 370
Очки
155 / 370
Матчі
26.03.2025Матч завершено
Runar IL35 : 26Sandnes
27.11.2024Матч завершено
Sandnes29 : 30Runar IL
03.03.2024Матч завершено
Sandnes27 : 28Runar IL
29.10.2023Матч завершено
Runar IL38 : 25Sandnes
19.08.2023Матч завершено
Sandnes21 : 45Runar IL
07.12.2022Матч завершено
Runar IL39 : 27Sandnes

Попередні матчі: Runar IL

22.11.2025Матч завершено
Vilniaus VHC Sviesa33 : 36Runar IL
В
19.11.2025Матч завершено
Runar IL35 : 29Sandefjord
В
16.11.2025Матч завершено
Runar IL36 : 30Vilniaus VHC Sviesa
В
12.11.2025Матч завершено
Runar IL39 : 34Kristiansand Topp
В
09.11.2025Матч завершено
Baekkelaget28 : 33Runar IL
В
05.11.2025Матч завершено
Runar IL38 : 30Drammen
В

Попередні матчі: Sandnes

23.11.2025Матч завершено
Kolstad47 : 30Sandnes
П
15.11.2025Матч завершено
Sandnes22 : 34Elverum
П
09.11.2025Матч завершено
Sandefjord33 : 30Sandnes
П
26.10.2025Матч завершено
Sandnes27 : 25Baekkelaget
В
19.10.2025Матч завершено
Follo29 : 28Sandnes
П
12.10.2025Матч завершено
Sandnes19 : 32Bergen Handball
П

Інформація про матч

Найближчі матчі: Runar IL

15.11.2026Матч відбудеться
OIF Arendal16:00Runar IL

Найближчі матчі: Sandnes

28.02.2026Матч відбудеться
Baekkelaget16:15Sandnes

Norway Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Elverum262312868:677+19147
2Kolstad262114852:712+14043
3Bergen Handball261646831:769+6236
4Drammen261637814:774+4035
5Runar IL261538861:813+4833
6Sandefjord2612212742:791-4926
7Nærbo IL2611114756:769-1323
8Fjellhammer2610313713:722-923
9OIF Arendal2610214761:819-5822
10Kristiansand Topp269215798:844-4620
11Follo267316747:778-3117
12Sandnes267019625:769-14414
13Halden265318678:749-7113
14Baekkelaget265219728:788-6012
  • Promotion - Norway Championship (Play-off: Round of 8)
  • Norway Championship - Relegation (Play-off)
  • Relegation - Division 1

Тренди

  • Переможна серія: 6100%
  • Без поразок поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Забивала менше 30.5 у 5 з 5 матчів100%
  • ТБ 62.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Runar ILматчів: 4 · 3Sandnes
67,8Середній тотал матчу65,7
—ТБ 61.567%2/3
—ТМ 61.533%1/3
100%4/4ТБ 63.533%1/3
0%0/4ТМ 63.567%2/3
75%3/4ТБ 65.533%1/3
25%1/4ТМ 65.567%2/3
50%2/4ТБ 67.533%1/3
50%2/4ТМ 67.567%2/3
25%1/4ТБ 69.533%1/3
75%3/4ТМ 69.567%2/3
25%1/4ТБ 71.5—
75%3/4ТМ 71.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 3
Runar ILSandnes
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
7662100%Період 1100%4144
7261100%Період 2100%4765
  • • Runar IL найбільше забиває у відрізку Період 1: 76 з 148 (51%).
  • • Runar IL найбільше пропускає у відрізку Період 1: 62 з 123.
  • • Sandnes найбільше забиває у відрізку Період 2: 47 з 88 (53%).
  • • Sandnes найбільше пропускає у відрізку Період 2: 65 з 109.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
100%Перемога: Runar IL6 з 6
0%Перемога: Sandnes0 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 61,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +11 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0