Trimo Trebnje — RD Slovan 34:34: огляд і статистика матчу

Slovenia Championship · 11.02.2026 17:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Trimo Trebnje
Матч завершено34 : 3411.02.2026 17:30
RD Slovan

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Trimo Trebnje0%
  • Нічия0%
  • RD Slovan0%

Огляд

Матч Trimo Trebnje — RD Slovan (Slovenia Championship, 11.02.2026 17:30 UTC) завершився з рахунком 34:34. Переможця в цій зустрічі не виявилося.

Trimo Trebnje за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. RD Slovan за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

В історії очних матчів Trimo Trebnje і RD Slovan: зустрічей — 20, перемог Trimo Trebnje — 2, перемог RD Slovan — 3, нічиїх — 1. Остання зустріч 05.09.2025 16:30: RD Slovan 33:33 Trimo Trebnje.

Trimo Trebnje — 2-й рядок таблиці (38 оч. за 22 ігор). RD Slovan — 1-й рядок таблиці (39 оч. за 22 ігор).

Ще на сайті: статистика Trimo Trebnje, статистика RD Slovan, Slovenia Championship.

Ще матчі: матчі дня: Гандбол. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Trimo Trebnje
171734
RD Slovan
151934

Перебіг матчу

Trimo Trebnje +3Найбільший відрив+2 RD Slovan
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 1

2 / 20
Перемоги
3 / 20
184 / 360
Очки
176 / 360
Матчі
05.09.2025Матч завершено
RD Slovan33 : 33Trimo Trebnje
21.05.2025Матч завершено
Trimo Trebnje21 : 25RD Slovan
17.05.2025Матч завершено
RD Slovan33 : 29Trimo Trebnje
07.12.2024Матч завершено
Trimo Trebnje34 : 24RD Slovan
20.09.2024Матч завершено
RD Slovan30 : 29Trimo Trebnje
23.03.2024Матч завершено
Trimo Trebnje38 : 31RD Slovan

Попередні матчі: Trimo Trebnje

07.02.2026Матч завершено
Ribnica32 : 37Trimo Trebnje
В
20.12.2025Матч завершено
Trimo Trebnje30 : 28Gorenje
В
17.12.2025Матч завершено
Celje Pivovarna Lasko31 : 28Trimo Trebnje
П
13.12.2025Матч завершено
Trimo Trebnje31 : 27RK Jeruzalem Ormoz
В
10.12.2025Матч завершено
Trimo Trebnje34 : 22Gorenje
В
06.12.2025Матч завершено
Skofljica24 : 32Trimo Trebnje
В

Попередні матчі: RD Slovan

07.02.2026Матч завершено
MRK Krka26 : 27RD Slovan
В
20.12.2025Матч завершено
RD Slovan38 : 28Ribnica
В
17.12.2025Матч завершено
Gorenje30 : 27RD Slovan
П
13.12.2025Матч завершено
RD Slovan34 : 31Celje Pivovarna Lasko
В
10.12.2025Матч завершено
RK Jeruzalem Ormoz23 : 29RD Slovan
В
06.12.2025Матч завершено
RK Jeruzalem Ormoz30 : 36RD Slovan
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: RD Slovan

13.11.2026Матч відбудеться
RD Slovan17:30MRK Krka
17.11.2026Матч відбудеться
RD Slovan19:45Mors-Thy
20.11.2026Матч відбудеться
RD Slovan17:30RK Ajdovscina

Slovenia Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1RD Slovan221831763:651+11239
2Trimo Trebnje221822699:612+8738
3Celje Pivovarna Lasko221723769:660+10936
4Gorenje221228625:603+2226
5Slovenj Gradec221129690:669+2124
6MRK Krka229211627:644-1720
7RK Jeruzalem Ormoz227312635:687-5217
8RD Skofja Loka226511655:662-717
9Ribnica227312672:721-4917
10Skofljica225215666:725-5912
11RK Svis Ivancna Gorica224414599:652-5312
12RK Frankstahl Radovljica223019598:712-1146
  • Promotion - Slovenia Championship (Winners stage)
  • Slovenia Championship - Losers stage

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала більше 25.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 31.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТМ 59.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Перемоги в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Trimo Trebnjeматчів: 3 · 4RD Slovan
57,3Середній тотал матчу57,0
100%3/3ТБ 53.550%2/4
0%0/3ТМ 53.550%2/4
100%3/3ТБ 55.550%2/4
0%0/3ТМ 55.550%2/4
67%2/3ТБ 57.525%1/4
33%1/3ТМ 57.575%3/4
0%0/3ТБ 59.525%1/4
100%3/3ТМ 59.575%3/4
0%0/3ТБ 61.525%1/4
100%3/3ТМ 61.575%3/4

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 4
Trimo TrebnjeRD Slovan
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4040100%Період 1100%5958
5537100%Період 2100%6051
  • • Trimo Trebnje найбільше забиває у відрізку Період 2: 55 з 95 (58%).
  • • Trimo Trebnje найбільше пропускає у відрізку Період 1: 40 з 77.
  • • RD Slovan найбільше забиває у відрізку Період 2: 60 з 119 (50%).
  • • RD Slovan найбільше пропускає у відрізку Період 1: 58 з 109.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Trimo Trebnje2 з 6
50%Перемога: RD Slovan3 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 60 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 7