Rotterdam Handbal — HV Quintus 29:19: огляд і статистика матчу

Netherlands. Eredivisie · 22.11.2025 19:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Rotterdam Handbal
Матч завершено29 : 1922.11.2025 19:30
HV Quintus

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Rotterdam Handbal0%
  • Нічия0%
  • HV Quintus0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Rotterdam Handbal 29:19 HV Quintus, Netherlands. Eredivisie, 22.11.2025 19:30 (UTC). Переможець матчу — Rotterdam Handbal.

Форма Rotterdam Handbal в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма HV Quintus в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Rotterdam Handbal: 4-е місце в таблиці, очки — 30, зіграно матчів — 26. HV Quintus: 5-е місце в таблиці, очки — 29, зіграно матчів — 26.

Ще на сайті: результати та розклад Rotterdam Handbal, результати та розклад HV Quintus, таблиця Netherlands. Eredivisie.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Rotterdam Handbal
151429
HV Quintus
81119

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 0
з них нічиїх: 0

0 / 0
Перемоги
0 / 0
0 / 0
Очки
0 / 0
Матчі
24.10.2026Матч завершено
HV Quintus33 : 24Rotterdam Handbal
18.04.2026Матч завершено
Rotterdam Handbal27 : 26HV Quintus
21.03.2026Матч завершено
HV Quintus29 : 26Rotterdam Handbal

Попередні матчі: Rotterdam Handbal

08.11.2025Матч завершено
Aalsmeer II30 : 32Rotterdam Handbal
В
01.11.2025Матч завершено
Rotterdam Handbal31 : 28Mantorps IF
В
25.10.2025Матч завершено
Arnhem31 : 28Rotterdam Handbal
П
11.10.2025Матч завершено
Rotterdam Handbal36 : 25HV Rapiditas
В
04.10.2025Матч завершено
Emmen29 : 28Rotterdam Handbal
П
27.09.2025Матч завершено
Rotterdam Handbal21 : 20Smezo
В

Попередні матчі: HV Quintus

15.11.2025Матч завершено
HV Quintus29 : 23Smezo
В
08.11.2025Матч завершено
Dynamico21 : 26HV Quintus
В
04.11.2025Матч завершено
HV Quintus27 : 33HV KRAS Volendam II
П
25.10.2025Матч завершено
Aalsmeer II26 : 20HV Quintus
П
11.10.2025Матч завершено
HV Quintus27 : 31HV Unitas
П
04.10.2025Матч завершено
Mantorps IF24 : 29HV Quintus
В

Інформація про матч

Турнір
Higher League

Найближчі матчі: Rotterdam Handbal

07.11.2026Матч відбудеться
Rotterdam Handbal19:00SHV DWS

Найближчі матчі: HV Quintus

07.11.2026Матч відбудеться
HV Quintus19:45HV Hellas Den Haag

Netherlands. Eredivisie

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Waalwijk262105824:672+15242
2HV Unitas261916838:716+12239
3Arnhem261907913:787+12638
4Rotterdam Handbal2614210770:733+3730
5HV Quintus2614111687:669+1829
6Emmen2614111784:768+1629
7Aalsmeer II2613112779:763+1627
8Mantorps IF2612113778:804-2625
9HV KRAS Volendam II2611312771:753+1825
10Smezo2611312694:707-1325
11Evrotekh Bevo II269215721:805-8420
12SHV DWS268117697:799-10217
13Dynamico266020701:777-7612
14HV Rapiditas262222656:860-2046
  • Promotion - Higher League (Play-off)
  • Higher League (Play Out)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Забивала більше 27.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Пропускала менше 31.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Забивала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 22.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 57.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Rotterdam Handbalматчів: 2 · 3HV Quintus
60,0Середній тотал матчу48,7
—ТБ 44.5100%3/3
—ТМ 44.50%0/3
—ТБ 46.567%2/3
—ТМ 46.533%1/3
—ТБ 48.533%1/3
—ТМ 48.567%2/3
—ТБ 50.533%1/3
—ТМ 50.567%2/3
—ТБ 52.533%1/3
—ТМ 52.567%2/3
100%2/2ТБ 56.5—
0%0/2ТМ 56.5—
100%2/2ТБ 58.5—
0%0/2ТМ 58.5—
50%1/2ТБ 60.5—
50%1/2ТМ 60.5—
0%0/2ТБ 62.5—
100%2/2ТМ 62.5—
0%0/2ТБ 64.5—
100%2/2ТМ 64.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
Rotterdam HandbalHV Quintus
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
1713100%Період 1———
1912100%Період 2———
  • • Rotterdam Handbal найбільше забиває у відрізку Період 2: 19 з 36 (53%).
  • • Rotterdam Handbal найбільше пропускає у відрізку Період 1: 13 з 25.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.53 з 3
100%ТБ 2.53 з 3
100%ТБ 3.53 з 3
100%Обидві заб'ють3 з 3
33%Перемога: Rotterdam Handbal1 з 3
67%Перемога: HV Quintus2 з 3
0%Нічия0 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 55 гола за матч.