Salaspils — Skriveri 40:25: огляд і статистика матчу

Latvia. Virsliga · 25.11.2025 17:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Salaspils
Матч завершено40 : 2525.11.2025 17:30
Skriveri

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Salaspils0%
  • Нічия0%
  • Skriveri0%

Огляд

25.11.2025 17:30 (UTC) у турнірі Latvia. Virsliga зустріч Salaspils — Skriveri закінчилася з рахунком 40:25. Перемога — за командою Salaspils.

Salaspils за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Skriveri за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Salaspils і Skriveri: зустрічей — 6, перемог Salaspils — 5, перемог Skriveri — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 11.10.2025 15:00: Skriveri 25:36 Salaspils.

Salaspils — 2-й рядок таблиці (13 оч. за 8 ігор). Skriveri — 3-й рядок таблиці (8 оч. за 8 ігор).

Статистика та результати: статистика Salaspils, статистика Skriveri, таблиця і результати: Latvia. Virsliga.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Salaspils
211940
Skriveri
121325

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 6
з них нічиїх: 0

5 / 6
Перемоги
1 / 6
187 / 347
Очки
160 / 347
Матчі
11.10.2025Матч завершено
Skriveri25 : 36Salaspils
13.02.2024Матч завершено
Salaspils33 : 21Skriveri
23.09.2023Матч завершено
Skriveri33 : 34Salaspils
02.04.2022Матч завершено
Skriveri26 : 32Salaspils
27.02.2022Матч завершено
Salaspils29 : 23Skriveri
02.12.2021Матч завершено
Salaspils23 : 32Skriveri

Попередні матчі: Salaspils

11.11.2025Матч завершено
Salaspils45 : 27ONSC Ogre
В
19.10.2025Матч завершено
Latgols33 : 26Salaspils
П
11.10.2025Матч завершено
Skriveri25 : 36Salaspils
В
07.10.2025Матч завершено
Salaspils40 : 26Jurmalas Sports
В
05.03.2024Матч завершено
Salaspils18 : 40Dobele Tenax
П
20.02.2024Матч завершено
Salaspils30 : 34Ogre
П

Попередні матчі: Skriveri

15.11.2025Матч завершено
Skriveri36 : 19Jurmalas Sports
В
31.10.2025Матч завершено
ONSC Ogre31 : 34Skriveri
В
11.10.2025Матч завершено
Skriveri25 : 36Salaspils
П
27.09.2025Матч завершено
Jurmalas Sports26 : 31Skriveri
В
02.03.2024Матч завершено
Skriveri28 : 25Latgols
В
22.02.2024Матч завершено
MSG LAT40 : 28Skriveri
П

Інформація про матч

Турнір
Latvia. Virsliga

Найближчі матчі: Salaspils

15.11.2026Матч відбудеться
Jurmalas Sports10:30Salaspils

Latvia. Virsliga

Group A
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1ASK/MSG II9801276:232+4416
2Ogre9612351:220+13113
3Vainode8413259:245+149
4Ulbrokas8206238:273-354
5Latgols II8008195:349-1540
Group B
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Latgols8710312:218+9415
2Salaspils8611288:218+7013
3Skriveri8404234:253-198
4Jurmalas Sports8116204:279-753
5ONSC Ogre8017223:293-701
  • Promotion - Latvia. Virsliga (Play-off: Round of 4)
  • Latvia. Virsliga (Losers stage)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 8100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 8100%
  • Забиває поспіль: 8100%
  • ТМ 67.5 у 6 з 8 матчів75%
  • Забивала більше 29.5 у 6 з 8 матчів75%
  • Пропускала менше 35.5 у 6 з 8 матчів75%
  • ТБ 55.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала менше 29.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала більше 29.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 8, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Salaspilsматчів: 6 · 5Skriveri
64,7Середній тотал матчу61,6
—ТБ 57.560%3/5
—ТМ 57.540%2/5
—ТБ 59.560%3/5
—ТМ 59.540%2/5
67%4/6ТБ 60.5—
33%2/6ТМ 60.5—
—ТБ 61.560%3/5
—ТМ 61.540%2/5
67%4/6ТБ 62.5—
33%2/6ТМ 62.5—
—ТБ 63.560%3/5
—ТМ 63.540%2/5
50%3/6ТБ 64.5—
50%3/6ТМ 64.5—
—ТБ 65.520%1/5
—ТМ 65.580%4/5
33%2/6ТБ 66.5—
67%4/6ТМ 66.5—
33%2/6ТБ 68.5—
67%4/6ТМ 68.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 6 · 5
SalaspilsSkriveri
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
9398100%Період 1100%6079
10493100%Період 2100%7693
  • • Salaspils найбільше забиває у відрізку Період 2: 104 з 197 (53%).
  • • Salaspils найбільше пропускає у відрізку Період 1: 98 з 191.
  • • Skriveri найбільше забиває у відрізку Період 2: 76 з 136 (56%).
  • • Skriveri найбільше пропускає у відрізку Період 2: 93 з 172.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Salaspils5 з 6
17%Перемога: Skriveri1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 57,83 гола за матч.