Vainode — Ogre 34:34: огляд і статистика матчу

Latvia. Virsliga · 07.12.2025 11:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Vainode
Матч завершено34 : 3407.12.2025 11:00
Ogre

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Vainode0%
  • Нічия0%
  • Ogre0%

Огляд

07.12.2025 11:00 (UTC) у турнірі Latvia. Virsliga зустріч Vainode — Ogre закінчилася з рахунком 34:34. Переможця в цій зустрічі не виявилося.

Vainode за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Ogre за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

В історії очних матчів Vainode і Ogre: зустрічей — 20, перемог Vainode — 0, перемог Ogre — 6, нічиїх — 0. Остання зустріч 18.10.2025 12:00: Ogre 38:28 Vainode.

Vainode — 3-й рядок таблиці (9 оч. за 8 ігор). Ogre — 2-й рядок таблиці (13 оч. за 9 ігор).

Статистика та результати: Vainode, Ogre, Latvia. Virsliga.

Ще матчі: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Vainode
201434
Ogre
191534

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

0 / 20
Перемоги
6 / 20
168 / 395
Очки
227 / 395
Матчі
18.10.2025Матч завершено
Ogre38 : 28Vainode
30.03.2025Матч завершено
Ogre37 : 24Vainode
29.03.2025Матч завершено
Vainode31 : 33Ogre
16.03.2025Матч завершено
Vainode30 : 46Ogre
08.03.2025Матч завершено
Ogre44 : 29Vainode
24.11.2024Матч завершено
Vainode26 : 29Ogre

Попередні матчі: Vainode

30.11.2025Матч завершено
ASK/MSG II41 : 24Vainode
П
15.11.2025Матч завершено
Vainode31 : 30Ulbrokas
В
18.10.2025Матч завершено
Ogre38 : 28Vainode
П
12.10.2025Матч завершено
Ulbrokas26 : 28Vainode
В
28.09.2025Матч завершено
Vainode22 : 24ASK/MSG II
П
30.03.2025Матч завершено
Ogre37 : 24Vainode
П

Попередні матчі: Ogre

21.11.2025Матч завершено
Ogre36 : 24Ulbrokas
В
14.11.2025Матч завершено
Ogre27 : 29ASK/MSG II
П
26.10.2025Матч завершено
Latgols II19 : 56Ogre
В
18.10.2025Матч завершено
Ogre38 : 28Vainode
В
08.10.2025Матч завершено
Ulbrokas23 : 49Ogre
В
24.05.2025Матч завершено
Ogre34 : 24ASK/MSG
В

Інформація про матч

Турнір
Latvia. Virsliga
Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Vainode

04.11.2026Матч відбудеться
ONSC Ogre18:00Vainode

Latvia. Virsliga

Group A
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1ASK/MSG II9801276:232+4416
2Ogre9612351:220+13113
3Vainode8413259:245+149
4Ulbrokas8206238:273-354
5Latgols II8008195:349-1540
Group B
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Latgols8710312:218+9415
2Salaspils8611288:218+7013
3Skriveri8404234:253-198
4Jurmalas Sports8116204:279-753
5ONSC Ogre8017223:293-701
  • Promotion - Latvia. Virsliga (Play-off: Round of 4)
  • Latvia. Virsliga (Losers stage)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала менше 30.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 30.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Перемоги в 5 з 6 матчів83%
  • Без поразок у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 59.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Vainodeматчів: 5 · 2Ogre
59,6Середній тотал матчу61,5
60%3/5ТБ 55.5—
40%2/5ТМ 55.5—
60%3/5ТБ 57.550%1/2
40%2/5ТМ 57.550%1/2
60%3/5ТБ 59.550%1/2
40%2/5ТМ 59.550%1/2
40%2/5ТБ 61.550%1/2
60%3/5ТМ 61.550%1/2
40%2/5ТБ 63.550%1/2
60%3/5ТМ 63.550%1/2
—ТБ 65.550%1/2
—ТМ 65.550%1/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 5 · 2
VainodeOgre
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6475100%Період 1100%3521
7683100%Період 2100%4621
  • • Vainode найбільше забиває у відрізку Період 2: 76 з 140 (54%).
  • • Vainode найбільше пропускає у відрізку Період 2: 83 з 158.
  • • Ogre найбільше забиває у відрізку Період 2: 46 з 81 (57%).
  • • Ogre найбільше пропускає у відрізку Період 1: 21 з 42.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
0%Перемога: Vainode0 з 6
100%Перемога: Ogre6 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 65,83 гола за матч.