Chambery Savoie — Pays d'Aix 31:29: огляд і статистика матчу

France. Division 1 · 13.02.2026 19:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Chambery Savoie
Матч завершено31 : 2913.02.2026 19:00
Pays d'Aix

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Chambery Savoie0%
  • Нічия0%
  • Pays d'Aix0%

Огляд

13.02.2026 19:00 (UTC) у турнірі France. Division 1 зустріч Chambery Savoie — Pays d'Aix закінчилася з рахунком 31:29. Перемога — за командою Chambery Savoie.

Chambery Savoie за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Pays d'Aix за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Chambery Savoie і Pays d'Aix: зустрічей — 20, перемог Chambery Savoie — 3, перемог Pays d'Aix — 2, нічиїх — 1. Остання зустріч 09.10.2025 18:00: Pays d'Aix 32:32 Chambery Savoie.

Chambery Savoie — 5-й рядок таблиці (37 оч. за 30 ігор). Pays d'Aix — 9-й рядок таблиці (29 оч. за 30 ігор).

Ще на сайті: Chambery Savoie, Pays d'Aix, таблиця і результати: France. Division 1.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Chambery Savoie
171431
Pays d'Aix
121729

Перебіг матчу

Chambery Savoie +8Найбільший відрив+0 Pays d'Aix
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 1

3 / 20
Перемоги
2 / 20
196 / 380
Очки
184 / 380
Матчі
09.10.2025Матч завершено
Pays d'Aix32 : 32Chambery Savoie
04.04.2025Матч завершено
Chambery Savoie33 : 29Pays d'Aix
29.11.2024Матч завершено
Pays d'Aix30 : 27Chambery Savoie
22.03.2024Матч завершено
Chambery Savoie32 : 26Pays d'Aix
02.12.2023Матч завершено
Pays d'Aix35 : 34Chambery Savoie
05.05.2023Матч завершено
Pays d'Aix32 : 38Chambery Savoie

Попередні матчі: Chambery Savoie

06.02.2026Матч завершено
Chambery Savoie23 : 24USAM Nimes Gard
П
19.12.2025Матч завершено
Tremblay33 : 40Chambery Savoie
В
13.12.2025Матч завершено
USAM Nimes Gard35 : 34Chambery Savoie
П
10.12.2025Матч завершено
Chambery Savoie34 : 29Fenix Toulouse
В
05.12.2025Матч завершено
Chambery Savoie33 : 30C' Chartres Metropole
В
30.11.2025Матч завершено
PSG33 : 26Chambery Savoie
П

Попередні матчі: Pays d'Aix

07.02.2026Матч завершено
Montpellier34 : 27Pays d'Aix
П
21.12.2025Матч завершено
Pays d'Aix28 : 24Istres Ouest Provence
В
12.12.2025Матч завершено
Saint-Raphael Var27 : 26Pays d'Aix
П
09.12.2025Матч завершено
Frontignan Thau25 : 31Pays d'Aix
В
05.12.2025Матч завершено
Pays d'Aix32 : 26USAM Nimes Gard
В
29.11.2025Матч завершено
Selestat Alsace24 : 31Pays d'Aix
В

Інформація про матч

Турнір
France. Division 1
Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Chambery Savoie

13.11.2026Матч відбудеться
Chambery Savoie19:00USAM Nimes Gard
17.11.2026Матч відбудеться
Chambery Savoie19:45CSM Bucuresti

Найближчі матчі: Pays d'Aix

15.11.2026Матч відбудеться
Pays d'Aix16:00PSG
20.11.2026Матч відбудеться
Limoges Handball17:00Pays d'Aix
27.11.2026Матч відбудеться
C' Chartres Metropole19:00Pays d'Aix

France. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1PSG3029101041:841+20059
2Nantes3026311090:907+18355
3Montpellier3021181017:909+10843
4Limoges Handball301929997:957+4040
5Chambery Savoie301659962:947+1537
6Saint-Raphael Var3018111971:948+2337
7Fenix Toulouse3015114910:907+331
8Tremblay3013314982:995-1329
9Pays d'Aix3013314908:890+1829
10Cesson-Rennes Metropole3012117937:953-1625
11USAM Nimes Gard309318891:936-4521
12Selestat Alsace307320905:966-6117
13Dunkerque306420817:931-11416
14C' Chartres Metropole306321864:987-12315
15Istres Ouest Provence306222850:965-11514
16Dijon Metropole Handball305223866:969-10312
  • Promotion - Champions League
  • Promotion - European League
  • Relegation - France. Division 2

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 51.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала більше 25.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 58.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 35.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 33.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 27.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Chambery Savoieматчів: 3 · 4Pays d'Aix
57,7Середній тотал матчу56,3
—ТБ 52.5100%4/4
—ТМ 52.50%0/4
67%2/3ТБ 53.5—
33%1/3ТМ 53.5—
—ТБ 54.575%3/4
—ТМ 54.525%1/4
67%2/3ТБ 55.5—
33%1/3ТМ 55.5—
—ТБ 56.525%1/4
—ТМ 56.575%3/4
67%2/3ТБ 57.5—
33%1/3ТМ 57.5—
—ТБ 58.525%1/4
—ТМ 58.575%3/4
67%2/3ТБ 59.5—
33%1/3ТМ 59.5—
—ТБ 60.525%1/4
—ТМ 60.575%3/4
67%2/3ТБ 61.5—
33%1/3ТМ 61.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 4
Chambery SavoiePays d'Aix
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3939100%Період 1100%5356
5144100%Період 2100%6254
  • • Chambery Savoie найбільше забиває у відрізку Період 2: 51 з 90 (57%).
  • • Chambery Savoie найбільше пропускає у відрізку Період 2: 44 з 83.
  • • Pays d'Aix найбільше забиває у відрізку Період 2: 62 з 115 (54%).
  • • Pays d'Aix найбільше пропускає у відрізку Період 1: 56 з 110.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Chambery Savoie3 з 6
33%Перемога: Pays d'Aix2 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 63,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +8 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0