Skuru (Women) — Onnereds (Women) 17:20: огляд і статистика матчу

Sweden Championship. Women · 07.01.2026 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Skuru (Women)
Матч завершено17 : 2007.01.2026 18:00
Onnereds (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Skuru (Women)0%
  • Нічия0%
  • Onnereds (Women)0%

Огляд

07.01.2026 18:00 (UTC) у турнірі Sweden Championship. Women зустріч Skuru (Women) — Onnereds (Women) закінчилася з рахунком 17:20. Переможець матчу — Onnereds (Women).

Форма Skuru (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма Onnereds (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 1, поразки — 0.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Skuru (Women) — 4, перемоги Onnereds (Women) — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 29.10.2025 18:00: Onnereds (Women) 22:23 Skuru (Women).

Skuru (Women): 8-е місце в таблиці, очки — 17, зіграно матчів — 22. Onnereds (Women): 2-е місце в таблиці, очки — 32, зіграно матчів — 22.

Статистика та результати: Skuru (Women), Onnereds (Women), Sweden Championship. Women.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Skuru (Women)
9817
Onnereds (Women)
81220

Перебіг матчу

Skuru (Women) +3Найбільший відрив+5 Onnereds (Women)
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

4 / 20
Перемоги
2 / 20
137 / 288
Очки
151 / 288
Матчі
29.10.2025Матч завершено
Onnereds (Women)22 : 23Skuru (Women)
15.03.2025Матч завершено
Skuru (Women)19 : 27Onnereds (Women)
01.03.2025Матч завершено
Onnereds (Women)20 : 24Skuru (Women)
30.12.2024Матч завершено
Onnereds (Women)25 : 26Skuru (Women)
14.05.2024Матч завершено
Onnereds (Women)36 : 20Skuru (Women)
11.05.2024Матч завершено
Skuru (Women)25 : 21Onnereds (Women)

Попередні матчі: Skuru (Women)

03.01.2026Матч завершено
Skuru (Women)29 : 30Kristianstad (Women)
П
29.12.2025Матч завершено
Kristianstad (Women)33 : 26Skuru (Women)
П
21.12.2025Матч завершено
IF Hallby (Women)30 : 28Skuru (Women)
П
17.12.2025Матч завершено
Skuru (Women)31 : 34Skara HF (Women)
П
12.11.2025Матч завершено
Savehof (Women)34 : 23Skuru (Women)
П
07.11.2025Матч завершено
Skuru (Women)30 : 22Aranas (Women)
В

Попередні матчі: Onnereds (Women)

04.01.2026Матч завершено
Onnereds (Women)25 : 24VasterasIrsta (Women)
В
30.12.2025Матч завершено
Aranas (Women)25 : 25Onnereds (Women)
Н
21.12.2025Матч завершено
Onnereds (Women)24 : 21Kungalvs (Women)
В
17.12.2025Матч завершено
VasterasIrsta (Women)18 : 28Onnereds (Women)
В
14.11.2025Матч завершено
Onnereds (Women)24 : 23Boden (Women)
В
06.11.2025Матч завершено
Skovde HF (Women)18 : 25Onnereds (Women)
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Skuru (Women)

07.11.2026Матч відбудеться
Skuru (Women)13:00OV Helsingborg (Women)
21.11.2026Матч відбудеться
Skuru (Women)13:00Kristianstad (Women)

Найближчі матчі: Onnereds (Women)

11.11.2026Матч відбудеться
Onnereds (Women)17:00IF Hallby (Women)
14.11.2026Матч відбудеться
Ystads IF (Women)14:00Onnereds (Women)
21.11.2026Матч відбудеться
Onnereds (Women)14:00Boden (Women)

Sweden Championship. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Savehof (Women)221903690:567+12338
2Onnereds (Women)221525583:510+7332
3Skara HF (Women)221516634:577+5731
4Hoors H 65 (Women)221408647:576+7128
5Boden (Women)221309619:595+2426
6VasterasIrsta (Women)2211110587:580+723
7Skovde HF (Women)2211110573:577-423
8Skuru (Women)228113575:590-1517
9IF Hallby (Women)227015572:659-8714
10Kristianstad (Women)226115614:658-4413
11Aranas (Women)223415571:637-6610
12Kungalvs (Women)224117502:641-1399
  • Promotion - League. Women (Play-off: Round of 8)
  • League. Women - Relegation (Play-off)
  • Relegation - Women. 1 Liga

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Без поразок поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 5100%
  • Без перемог поспіль: 5100%
  • Забивала менше 31.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала більше 23.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 25.5 у 6 з 6 матчів100%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Skuru (Women)матчів: 3 · 3Onnereds (Women)
58,7Середній тотал матчу46,3
—ТБ 42.5100%3/3
—ТМ 42.50%0/3
—ТБ 44.567%2/3
—ТМ 44.533%1/3
—ТБ 46.533%1/3
—ТМ 46.567%2/3
—ТБ 48.533%1/3
—ТМ 48.567%2/3
—ТБ 50.50%0/3
—ТМ 50.5100%3/3
67%2/3ТБ 54.5—
33%1/3ТМ 54.5—
67%2/3ТБ 56.5—
33%1/3ТМ 56.5—
67%2/3ТБ 58.5—
33%1/3ТМ 58.5—
33%1/3ТБ 60.5—
67%2/3ТМ 60.5—
33%1/3ТБ 62.5—
67%2/3ТМ 62.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
Skuru (Women)Onnereds (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4444100%Період 1100%3632
4642100%Період 2100%4229
  • • Skuru (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 46 з 90 (51%).
  • • Skuru (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 44 з 86.
  • • Onnereds (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 42 з 78 (54%).
  • • Onnereds (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 32 з 61.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Skuru (Women)4 з 6
33%Перемога: Onnereds (Women)2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 48 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 3