Istres Ouest Provence — Tremblay 36:30: огляд і статистика матчу

France. Division 1 · 06.03.2026 19:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Istres Ouest Provence
Матч завершено36 : 3006.03.2026 19:00
Tremblay

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Istres Ouest Provence0%
  • Нічия0%
  • Tremblay0%

Огляд

06.03.2026 19:00 (UTC) у турнірі France. Division 1 зустріч Istres Ouest Provence — Tremblay закінчилася з рахунком 36:30. Перемога — за командою Istres Ouest Provence.

Istres Ouest Provence за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6. Tremblay за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів Istres Ouest Provence і Tremblay: зустрічей — 20, перемог Istres Ouest Provence — 1, перемог Tremblay — 5, нічиїх — 0. Остання зустріч 03.10.2025 18:30: Tremblay 33:29 Istres Ouest Provence.

Istres Ouest Provence — 15-й рядок таблиці (14 оч. за 30 ігор). Tremblay — 8-й рядок таблиці (29 оч. за 30 ігор).

Статистика та результати: Istres Ouest Provence, Tremblay, France. Division 1.

Ще матчі: матчі дня: Гандбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Istres Ouest Provence
191736
Tremblay
121830

Перебіг матчу

Istres Ouest Provence +9Найбільший відрив+0 Tremblay
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

1 / 20
Перемоги
5 / 20
188 / 390
Очки
202 / 390
Матчі
03.10.2025Матч завершено
Tremblay33 : 29Istres Ouest Provence
07.03.2025Матч завершено
Istres Ouest Provence34 : 30Tremblay
01.11.2024Матч завершено
Tremblay36 : 34Istres Ouest Provence
02.06.2024Матч завершено
Tremblay32 : 28Istres Ouest Provence
09.04.2024Матч завершено
Istres Ouest Provence29 : 33Tremblay
13.10.2023Матч завершено
Tremblay38 : 34Istres Ouest Provence

Попередні матчі: Istres Ouest Provence

27.02.2026Матч завершено
Istres Ouest Provence26 : 28C' Chartres Metropole
П
20.02.2026Матч завершено
Montpellier33 : 28Istres Ouest Provence
П
13.02.2026Матч завершено
Istres Ouest Provence19 : 29Fenix Toulouse
П
21.12.2025Матч завершено
Pays d'Aix28 : 24Istres Ouest Provence
П
12.12.2025Матч завершено
Istres Ouest Provence23 : 33Selestat Alsace
П
05.12.2025Матч завершено
Dijon Metropole Handball39 : 31Istres Ouest Provence
П

Попередні матчі: Tremblay

27.02.2026Матч завершено
Tremblay28 : 29Dunkerque
П
22.02.2026Матч завершено
Tremblay27 : 33Nantes
П
13.02.2026Матч завершено
Dijon Metropole Handball31 : 36Tremblay
В
19.12.2025Матч завершено
Tremblay33 : 40Chambery Savoie
П
12.12.2025Матч завершено
C' Chartres Metropole28 : 34Tremblay
В
06.12.2025Матч завершено
Tremblay31 : 38PSG
П

Інформація про матч

Турнір
France. Division 1

Найближчі матчі: Istres Ouest Provence

25.09.2026Матч відбудеться
Istres Ouest Provence18:00UMS Pontault-Combault

France. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1PSG3029101041:841+20059
2Nantes3026311090:907+18355
3Montpellier3021181017:909+10843
4Limoges Handball301929997:957+4040
5Chambery Savoie301659962:947+1537
6Saint-Raphael Var3018111971:948+2337
7Fenix Toulouse3015114910:907+331
8Tremblay3013314982:995-1329
9Pays d'Aix3013314908:890+1829
10Cesson-Rennes Metropole3012117937:953-1625
11USAM Nimes Gard309318891:936-4521
12Selestat Alsace307320905:966-6117
13Dunkerque306420817:931-11416
14C' Chartres Metropole306321864:987-12315
15Istres Ouest Provence306222850:965-11514
16Dijon Metropole Handball305223866:969-10312
  • Promotion - Champions League
  • Promotion - European League
  • Relegation - France. Division 2

Тренди

  • Серія поразок: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала більше 26.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 34.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Istres Ouest Provenceматчів: 3 · 2Tremblay
52,7Середній тотал матчу64,5
67%2/3ТБ 48.5—
33%1/3ТМ 48.5—
67%2/3ТБ 50.5—
33%1/3ТМ 50.5—
67%2/3ТБ 52.5—
33%1/3ТМ 52.5—
33%1/3ТБ 54.5—
67%2/3ТМ 54.5—
0%0/3ТБ 56.5—
100%3/3ТМ 56.5—
—ТБ 60.5100%2/2
—ТМ 60.50%0/2
—ТБ 62.550%1/2
—ТМ 62.550%1/2
—ТБ 64.550%1/2
—ТМ 64.550%1/2
—ТБ 66.550%1/2
—ТМ 66.550%1/2
—ТБ 68.50%0/2
—ТМ 68.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
Istres Ouest ProvenceTremblay
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3537100%Період 1100%3627
3353100%Період 2100%3432
  • • Istres Ouest Provence найбільше забиває у відрізку Період 1: 35 з 68 (51%).
  • • Istres Ouest Provence найбільше пропускає у відрізку Період 2: 53 з 90.
  • • Tremblay найбільше забиває у відрізку Період 1: 36 з 70 (51%).
  • • Tremblay найбільше пропускає у відрізку Період 2: 32 з 59.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: Istres Ouest Provence1 з 6
83%Перемога: Tremblay5 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 65 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +9 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0