Storhamar II (Women) — Asane (Women) 32:22: огляд і статистика матчу

Norway. Division 1. Women · 08.02.2026 14:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Storhamar II (Women)
Матч завершено32 : 2208.02.2026 14:00
Asane (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Storhamar II (Women)0%
  • Нічия0%
  • Asane (Women)0%

Огляд

Матч Storhamar II (Women) — Asane (Women) (Norway. Division 1. Women, 08.02.2026 14:00 UTC) завершився з рахунком 32:22. Перемога — за командою Storhamar II (Women).

Storhamar II (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Asane (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

В історії очних матчів Storhamar II (Women) і Asane (Women): зустрічей — 3, перемог Storhamar II (Women) — 0, перемог Asane (Women) — 2, нічиїх — 1. Остання зустріч 01.10.2025 15:30: Asane (Women) 33:27 Storhamar II (Women).

Storhamar II (Women) — 7-й рядок таблиці (27 оч. за 26 ігор). Asane (Women) — 4-й рядок таблиці (38 оч. за 26 ігор).

Пов'язані сторінки: статистика Storhamar II (Women), статистика Asane (Women), таблиця Norway. Division 1. Women.

Ще матчі: Гандбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Storhamar II (Women)
181432
Asane (Women)
121022

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 1

0 / 3
Перемоги
2 / 3
63 / 141
Очки
78 / 141
Матчі
01.10.2025Матч завершено
Asane (Women)33 : 27Storhamar II (Women)
01.02.2025Матч завершено
Asane (Women)23 : 23Storhamar II (Women)
05.10.2024Матч завершено
Storhamar II (Women)13 : 22Asane (Women)

Попередні матчі: Storhamar II (Women)

31.01.2026Матч завершено
Trondheim (Women)31 : 32Storhamar II (Women)
В
17.01.2026Матч завершено
Storhamar II (Women)22 : 31Volda (Women)
П
10.01.2026Матч завершено
Flint Tonsberg (Women)29 : 28Storhamar II (Women)
П
04.01.2026Матч завершено
Stavanger (Women)34 : 25Storhamar II (Women)
П
20.12.2025Матч завершено
Storhamar II (Women)22 : 23Utleira (Women)
П
14.12.2025Матч завершено
Storhamar II (Women)31 : 27Kjelsas (Women)
В

Попередні матчі: Asane (Women)

31.01.2026Матч завершено
Asane (Women)34 : 29Kjelsas (Women)
В
18.01.2026Матч завершено
Aker (Women)26 : 30Asane (Women)
В
10.01.2026Матч завершено
Asane (Women)38 : 30Baekkelaget (Women)
В
04.01.2026Матч завершено
Asane (Women)20 : 16Pors (Women)
В
21.12.2025Матч завершено
Gjovik (Women)26 : 27Asane (Women)
В
13.12.2025Матч завершено
Asane (Women)26 : 31Levanger (Women)
П

Інформація про матч

Турнір
Division 1. Women

Найближчі матчі: Storhamar II (Women)

08.11.2026Матч відбудеться
Aker (Women)16:00Storhamar II (Women)

Найближчі матчі: Asane (Women)

07.11.2026Матч відбудеться
Fyllingen (Women)13:00Asane (Women)

Norway. Division 1. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Flint Tonsberg (Women)262204901:715+18644
2Utleira (Women)262033792:638+15443
3Aker (Women)261916838:681+15739
4Asane (Women)261826780:703+7738
5Volda (Women)261718810:686+12435
6Levanger (Women)261619826:752+7433
7Storhamar II (Women)2613112725:736-1127
8Baekkelaget (Women)2612212801:776+2526
9Stavanger (Women)2610115805:823-1821
10Gjovik (Women)268117668:728-6017
11Kjelsas (Women)267019700:811-11114
12Trondheim (Women)267118761:809-4813
13Glassverket (Women)265219664:773-10912
14Pors (Women)260026511:951-4400
  • Promotion - Norway Championship. Women
  • Promotion - Norway Championship. Women (Promotion)
  • Division 1. Women (Relegation (Play-off))
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 5100%
  • Без поразок поспіль: 5100%
  • ТБ 51.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 25.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 51.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Storhamar II (Women)матчів: 3 · 2Asane (Women)
52,0Середній тотал матчу54,5
67%2/3ТБ 48.5—
33%1/3ТМ 48.5—
67%2/3ТБ 50.5100%2/2
33%1/3ТМ 50.50%0/2
67%2/3ТБ 52.5100%2/2
33%1/3ТМ 52.50%0/2
33%1/3ТБ 54.550%1/2
67%2/3ТМ 54.550%1/2
33%1/3ТБ 56.50%0/2
67%2/3ТМ 56.5100%2/2
—ТБ 58.50%0/2
—ТМ 58.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
Storhamar II (Women)Asane (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4046100%Період 1100%2926
3535100%Період 2100%2826
  • • Storhamar II (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 40 з 75 (53%).
  • • Storhamar II (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 46 з 81.
  • • Asane (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 29 з 57 (51%).
  • • Asane (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 26 з 52.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.53 з 3
100%ТБ 2.53 з 3
100%ТБ 3.53 з 3
100%Обидві заб'ють3 з 3
0%Перемога: Storhamar II (Women)0 з 3
67%Перемога: Asane (Women)2 з 3
33%Нічия1 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 47 гола за матч.