Glassverket (Women) — Storhamar II (Women) 25:28: огляд і статистика матчу

Norway. Division 1. Women · 11.02.2026 17:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Glassverket (Women)
Матч завершено25 : 2811.02.2026 17:30
Storhamar II (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Glassverket (Women)0%
  • Нічия0%
  • Storhamar II (Women)0%

Огляд

Матч Glassverket (Women) — Storhamar II (Women) (Norway. Division 1. Women, 11.02.2026 17:30 UTC) завершився з рахунком 25:28. Переможець матчу — Storhamar II (Women).

Форма Glassverket (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Storhamar II (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 7, перемоги Glassverket (Women) — 5, перемоги Storhamar II (Women) — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 11.10.2025 14:00: Storhamar II (Women) 32:23 Glassverket (Women).

Glassverket (Women): 13-е місце в таблиці, очки — 12, зіграно матчів — 26. Storhamar II (Women): 7-е місце в таблиці, очки — 27, зіграно матчів — 26.

Пов'язані сторінки: Glassverket (Women), Storhamar II (Women), Norway. Division 1. Women.

Ще матчі: усі матчі дня — Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Glassverket (Women)
111425
Storhamar II (Women)
161228

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 7
з них нічиїх: 0

5 / 7
Перемоги
1 / 7
174 / 338
Очки
164 / 338
Матчі
11.10.2025Матч завершено
Storhamar II (Women)32 : 23Glassverket (Women)
23.02.2025Матч завершено
Glassverket (Women)28 : 25Storhamar II (Women)
03.11.2024Матч завершено
Storhamar II (Women)29 : 31Glassverket (Women)
12.03.2024Матч завершено
Glassverket (Women)31 : 28Storhamar II (Women)
19.11.2023Матч завершено
Storhamar II (Women)27 : 30Glassverket (Women)
20.04.2023Матч завершено
Storhamar II (Women)23 : 31Glassverket (Women)

Попередні матчі: Glassverket (Women)

07.02.2026Матч завершено
Kjelsas (Women)23 : 27Glassverket (Women)
В
31.01.2026Матч завершено
Glassverket (Women)27 : 28Aker (Women)
П
18.01.2026Матч завершено
Baekkelaget (Women)31 : 25Glassverket (Women)
П
14.01.2026Матч завершено
Glassverket (Women)33 : 16Pors (Women)
В
04.01.2026Матч завершено
Glassverket (Women)26 : 20Gjovik (Women)
В
20.12.2025Матч завершено
Levanger (Women)40 : 32Glassverket (Women)
П

Попередні матчі: Storhamar II (Women)

08.02.2026Матч завершено
Storhamar II (Women)32 : 22Asane (Women)
В
31.01.2026Матч завершено
Trondheim (Women)31 : 32Storhamar II (Women)
В
17.01.2026Матч завершено
Storhamar II (Women)22 : 31Volda (Women)
П
10.01.2026Матч завершено
Flint Tonsberg (Women)29 : 28Storhamar II (Women)
П
04.01.2026Матч завершено
Stavanger (Women)34 : 25Storhamar II (Women)
П
20.12.2025Матч завершено
Storhamar II (Women)22 : 23Utleira (Women)
П

Інформація про матч

Найближчі матчі: Storhamar II (Women)

15.11.2026Матч відбудеться
Storhamar II (Women)17:00Trondheim (Women)

Norway. Division 1. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Flint Tonsberg (Women)262204901:715+18644
2Utleira (Women)262033792:638+15443
3Aker (Women)261916838:681+15739
4Asane (Women)261826780:703+7738
5Volda (Women)261718810:686+12435
6Levanger (Women)261619826:752+7433
7Storhamar II (Women)2613112725:736-1127
8Baekkelaget (Women)2612212801:776+2526
9Stavanger (Women)2610115805:823-1821
10Gjovik (Women)268117668:728-6017
11Kjelsas (Women)267019700:811-11114
12Trondheim (Women)267118761:809-4813
13Glassverket (Women)265219664:773-10912
14Pors (Women)260026511:951-4400
  • Promotion - Norway Championship. Women
  • Promotion - Norway Championship. Women (Promotion)
  • Division 1. Women (Relegation (Play-off))
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 51.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 60.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала менше 28.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Поразки в 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Glassverket (Women)матчів: 4 · 3Storhamar II (Women)
48,3Середній тотал матчу59,7
75%3/4ТБ 44.5—
25%1/4ТМ 44.5—
50%2/4ТБ 46.5—
50%2/4ТМ 46.5—
50%2/4ТБ 48.5—
50%2/4ТМ 48.5—
25%1/4ТБ 50.5—
75%3/4ТМ 50.5—
25%1/4ТБ 52.5—
75%3/4ТМ 52.5—
—ТБ 55.5100%3/3
—ТМ 55.50%0/3
—ТБ 57.567%2/3
—ТМ 57.533%1/3
—ТБ 59.533%1/3
—ТМ 59.567%2/3
—ТБ 61.533%1/3
—ТМ 61.567%2/3
—ТБ 63.50%0/3
—ТМ 63.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 3
Glassverket (Women)Storhamar II (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5435100%Період 1100%4847
5351100%Період 2100%3747
  • • Glassverket (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 54 з 107 (50%).
  • • Glassverket (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 51 з 86.
  • • Storhamar II (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 48 з 85 (56%).
  • • Storhamar II (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 47 з 94.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Glassverket (Women)5 з 6
17%Перемога: Storhamar II (Women)1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 56,33 гола за матч.