Cassano Magnago (Women) — Pallamano Mezzocorona (Women) 37:25: огляд і статистика матчу

Italy. Serie A. Women · 07.02.2026 17:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Cassano Magnago (Women)
Матч завершено37 : 2507.02.2026 17:30
Pallamano Mezzocorona (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Cassano Magnago (Women)0%
  • Нічия0%
  • Pallamano Mezzocorona (Women)0%

Огляд

07.02.2026 17:30 (UTC) у турнірі Italy. Serie A. Women зустріч Cassano Magnago (Women) — Pallamano Mezzocorona (Women) закінчилася з рахунком 37:25. Переможець матчу — Cassano Magnago (Women).

Форма Cassano Magnago (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма Pallamano Mezzocorona (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

Особисті зустрічі: всього 8, перемоги Cassano Magnago (Women) — 5, перемоги Pallamano Mezzocorona (Women) — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 25.10.2025 17:00: Pallamano Mezzocorona (Women) 24:37 Cassano Magnago (Women).

Cassano Magnago (Women): 4-е місце в таблиці, очки — 31, зіграно матчів — 22. Pallamano Mezzocorona (Women): 12-е місце в таблиці, очки — 6, зіграно матчів — 22.

Статистика та результати: статистика Cassano Magnago (Women), статистика Pallamano Mezzocorona (Women), таблиця і результати: Italy. Serie A. Women.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Cassano Magnago (Women)
201737
Pallamano Mezzocorona (Women)
121325

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 8
з них нічиїх: 0

5 / 8
Перемоги
1 / 8
170 / 294
Очки
124 / 294
Матчі

Попередні матчі: Cassano Magnago (Women)

31.01.2026Матч завершено
Pallamano Mestrino (Women)26 : 25Cassano Magnago (Women)
П
24.01.2026Матч завершено
Cassano Magnago (Women)24 : 22Casalgrande Padana (Women)
В
17.01.2026Матч завершено
HAC Nuoro (Women)21 : 22Cassano Magnago (Women)
В
10.01.2026Матч завершено
Cassano Magnago (Women)40 : 27Ariosto Ferrara (Women)
В
06.01.2026Матч завершено
Cellini Padova (Women)25 : 26Cassano Magnago (Women)
В
13.12.2025Матч завершено
Teramo (Women)25 : 24Cassano Magnago (Women)
П

Попередні матчі: Pallamano Mezzocorona (Women)

31.01.2026Матч завершено
Pallamano Mezzocorona (Women)24 : 31SSV Brixen (Women)
П
26.01.2026Матч завершено
Erice (Women)33 : 11Pallamano Mezzocorona (Women)
П
17.01.2026Матч завершено
Pallamano Mezzocorona (Women)27 : 37Leno (Women)
П
10.01.2026Матч завершено
Pallamano Mezzocorona (Women)27 : 28Jomi Salerno (Women)
П
17.12.2025Матч завершено
Pallamano Mezzocorona (Women)29 : 28HAC Nuoro (Women)
В

Інформація про матч

Турнір
Serie A. Women
Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Cassano Magnago (Women)

07.11.2026Матч відбудеться
Casalgrande Padana (Women)17:30Cassano Magnago (Women)

Найближчі матчі: Pallamano Mezzocorona (Women)

08.11.2026Матч відбудеться
Pallamano Mezzocorona (Women)15:30Conversano (Women)

Italy. Serie A. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Erice (Women)222011766:444+32241
2Jomi Salerno (Women)221903703:511+19238
3SSV Brixen (Women)221804680:532+14836
4Cassano Magnago (Women)221516644:553+9131
5Teramo (Women)2211011619:706-8722
6Leno (Women)2210111651:647+421
7Casalgrande Padana (Women)228410551:610-5920
8HAC Nuoro (Women)227213552:629-7716
9Pallamano Mestrino (Women)226115471:555-8413
10Cellini Padova (Women)225314572:681-10913
11Ariosto Ferrara (Women)223118563:752-1897
12Pallamano Mezzocorona (Women)223019567:719-1526
  • Promotion - Serie A. Women (Play-off)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 7100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 7100%
  • Забиває поспіль: 7100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Пропускала менше 27.5 у 5 з 5 матчів100%
  • Забивала менше 28.5 у 6 з 7 матчів86%
  • Пропускала більше 26.5 у 6 з 7 матчів86%
  • Поразки в 6 з 7 матчів86%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 7

Ринки за останніми матчами

Cassano Magnago (Women)матчів: 2 · 3Pallamano Mezzocorona (Women)
56,5Середній тотал матчу48,0
—ТБ 44.533%1/3
—ТМ 44.567%2/3
—ТБ 46.533%1/3
—ТМ 46.567%2/3
—ТБ 48.533%1/3
—ТМ 48.567%2/3
—ТБ 50.533%1/3
—ТМ 50.567%2/3
50%1/2ТБ 52.533%1/3
50%1/2ТМ 52.567%2/3
50%1/2ТБ 54.5—
50%1/2ТМ 54.5—
50%1/2ТБ 56.5—
50%1/2ТМ 56.5—
50%1/2ТБ 58.5—
50%1/2ТМ 58.5—
50%1/2ТБ 60.5—
50%1/2ТМ 60.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
Cassano Magnago (Women)Pallamano Mezzocorona (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2721100%Період 1100%2234
3728100%Період 2100%1434
  • • Cassano Magnago (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 37 з 64 (58%).
  • • Cassano Magnago (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 28 з 49.
  • • Pallamano Mezzocorona (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 22 з 36 (61%).
  • • Pallamano Mezzocorona (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 34 з 68.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Cassano Magnago (Women)5 з 6
17%Перемога: Pallamano Mezzocorona (Women)1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 49 гола за матч.