Nærbo IL — Sandnes 33:21: огляд і статистика матчу

Norway Championship · 08.02.2026 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Nærbo IL
Матч завершено33 : 2108.02.2026 17:00
Sandnes

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Nærbo IL0%
  • Нічия0%
  • Sandnes0%

Огляд

08.02.2026 17:00 (UTC) у турнірі Norway Championship зустріч Nærbo IL — Sandnes закінчилася з рахунком 33:21. Перемога — за командою Nærbo IL.

Nærbo IL за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4. Sandnes за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів Nærbo IL і Sandnes: зустрічей — 11, перемог Nærbo IL — 5, перемог Sandnes — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 28.09.2025 16:00: Sandnes 27:29 Nærbo IL.

Nærbo IL — 7-й рядок таблиці (23 оч. за 26 ігор). Sandnes — 12-й рядок таблиці (14 оч. за 26 ігор).

Пов'язані сторінки: Nærbo IL, Sandnes, таблиця Norway Championship.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Nærbo IL
171633
Sandnes
71421

Перебіг матчу

Nærbo IL +14Найбільший відрив+0 Sandnes
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 11
з них нічиїх: 0

5 / 11
Перемоги
1 / 11
177 / 341
Очки
164 / 341
Матчі
28.09.2025Матч завершено
Sandnes27 : 29Nærbo IL
09.02.2025Матч завершено
Sandnes29 : 34Nærbo IL
22.09.2024Матч завершено
Nærbo IL25 : 18Sandnes
20.12.2023Матч завершено
Nærbo IL30 : 38Sandnes
06.09.2023Матч завершено
Sandnes32 : 33Nærbo IL
05.03.2023Матч завершено
Sandnes20 : 26Nærbo IL

Попередні матчі: Nærbo IL

05.02.2026Матч завершено
Elverum34 : 28Nærbo IL
П
20.12.2025Матч завершено
Nærbo IL32 : 33Sandefjord
П
13.12.2025Матч завершено
Baekkelaget29 : 29Nærbo IL
Н
10.12.2025Матч завершено
Nærbo IL26 : 36Kolstad
П
07.12.2025Матч завершено
Follo31 : 24Nærbo IL
П
29.11.2025Матч завершено
Nærbo IL35 : 28Bergen Handball
В

Попередні матчі: Sandnes

05.02.2026Матч завершено
Sandnes26 : 33Drammen
П
20.12.2025Матч завершено
OIF Arendal29 : 28Sandnes
П
13.12.2025Матч завершено
Sandnes30 : 29Kristiansand Topp
В
10.12.2025Матч завершено
Sandnes26 : 25Fjellhammer
В
30.11.2025Матч завершено
Runar IL35 : 29Sandnes
П
23.11.2025Матч завершено
Kolstad47 : 30Sandnes
П

Інформація про матч

Найближчі матчі: Nærbo IL

29.11.2026Матч відбудеться
OIF Arendal16:00Nærbo IL

Найближчі матчі: Sandnes

28.02.2026Матч відбудеться
Baekkelaget16:15Sandnes

Norway Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Elverum262312868:677+19147
2Kolstad262114852:712+14043
3Bergen Handball261646831:769+6236
4Drammen261637814:774+4035
5Runar IL261538861:813+4833
6Sandefjord2612212742:791-4926
7Nærbo IL2611114756:769-1323
8Fjellhammer2610313713:722-923
9OIF Arendal2610214761:819-5822
10Kristiansand Topp269215798:844-4620
11Follo267316747:778-3117
12Sandnes267019625:769-14414
13Halden265318678:749-7113
14Baekkelaget265219728:788-6012
  • Promotion - Norway Championship (Play-off: Round of 8)
  • Norway Championship - Relegation (Play-off)
  • Relegation - Division 1

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Без перемог поспіль: 5100%
  • Забивала менше 30.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 56.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 65.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Nærbo ILматчів: 3 · 3Sandnes
63,3Середній тотал матчу66,0
100%3/3ТБ 59.5—
0%0/3ТМ 59.5—
100%3/3ТБ 61.5—
0%0/3ТМ 61.5—
—ТБ 62.567%2/3
—ТМ 62.533%1/3
33%1/3ТБ 63.5—
67%2/3ТМ 63.5—
—ТБ 64.533%1/3
—ТМ 64.567%2/3
0%0/3ТБ 65.5—
100%3/3ТМ 65.5—
—ТБ 66.533%1/3
—ТМ 66.567%2/3
0%0/3ТБ 67.5—
100%3/3ТМ 67.5—
—ТБ 68.533%1/3
—ТМ 68.567%2/3
—ТБ 70.533%1/3
—ТМ 70.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
Nærbo ILSandnes
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4553100%Період 1100%4457
4844100%Період 2100%4354
  • • Nærbo IL найбільше забиває у відрізку Період 2: 48 з 93 (52%).
  • • Nærbo IL найбільше пропускає у відрізку Період 1: 53 з 97.
  • • Sandnes найбільше забиває у відрізку Період 1: 44 з 87 (51%).
  • • Sandnes найбільше пропускає у відрізку Період 1: 57 з 111.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Nærbo IL5 з 6
17%Перемога: Sandnes1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 56,83 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +14 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0