Dunkerque — Fenix Toulouse 27:31: огляд і статистика матчу

France. Division 1 · 05.03.2026 19:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Dunkerque
Матч завершено27 : 3105.03.2026 19:00
Fenix Toulouse

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Dunkerque0%
  • Нічия0%
  • Fenix Toulouse0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Dunkerque 27:31 Fenix Toulouse, France. Division 1, 05.03.2026 19:00 (UTC). Переможець матчу — Fenix Toulouse.

Форма Dunkerque в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Fenix Toulouse в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Dunkerque — 1, перемоги Fenix Toulouse — 5, нічиї — 0. Остання зустріч 21.11.2025 19:30: Fenix Toulouse 36:27 Dunkerque.

Dunkerque: 13-е місце в таблиці, очки — 16, зіграно матчів — 30. Fenix Toulouse: 7-е місце в таблиці, очки — 31, зіграно матчів — 30.

Пов'язані сторінки: результати та розклад Dunkerque, результати та розклад Fenix Toulouse, таблиця France. Division 1.

Ще матчі: усі матчі дня — Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Dunkerque
141327
Fenix Toulouse
201131

Перебіг матчу

Dunkerque +3Найбільший відрив+9 Fenix Toulouse
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

1 / 20
Перемоги
5 / 20
182 / 390
Очки
208 / 390
Матчі
21.11.2025Матч завершено
Fenix Toulouse36 : 27Dunkerque
04.06.2025Матч завершено
Fenix Toulouse39 : 32Dunkerque
11.12.2024Матч завершено
Dunkerque37 : 36Fenix Toulouse
14.09.2024Матч завершено
Dunkerque24 : 27Fenix Toulouse
05.04.2024Матч завершено
Dunkerque30 : 36Fenix Toulouse
09.09.2023Матч завершено
Fenix Toulouse34 : 32Dunkerque

Попередні матчі: Dunkerque

27.02.2026Матч завершено
Tremblay28 : 29Dunkerque
В
21.02.2026Матч завершено
Dunkerque25 : 24C' Chartres Metropole
В
13.02.2026Матч завершено
Dunkerque25 : 29PSG
П
07.02.2026Матч завершено
Nantes37 : 21Dunkerque
П
18.12.2025Матч завершено
Cesson-Rennes Metropole33 : 25Dunkerque
П
12.12.2025Матч завершено
Dunkerque28 : 36Montpellier
П

Попередні матчі: Fenix Toulouse

26.02.2026Матч завершено
Fenix Toulouse38 : 32Selestat Alsace
В
20.02.2026Матч завершено
Fenix Toulouse30 : 30Chambery Savoie
Н
13.02.2026Матч завершено
Istres Ouest Provence19 : 29Fenix Toulouse
В
04.02.2026Матч завершено
Cesson-Rennes Metropole34 : 26Fenix Toulouse
П
20.12.2025Матч завершено
Fenix Toulouse27 : 22USAM Nimes Gard
В
13.12.2025Матч завершено
Dijon Metropole Handball29 : 31Fenix Toulouse
В

Інформація про матч

Турнір
France. Division 1

Найближчі матчі: Dunkerque

13.11.2026Матч відбудеться
Montpellier19:00Dunkerque

Найближчі матчі: Fenix Toulouse

30.09.2026Матч відбудеться
Saran Loiret16:00Fenix Toulouse

France. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1PSG3029101041:841+20059
2Nantes3026311090:907+18355
3Montpellier3021181017:909+10843
4Limoges Handball301929997:957+4040
5Chambery Savoie301659962:947+1537
6Saint-Raphael Var3018111971:948+2337
7Fenix Toulouse3015114910:907+331
8Tremblay3013314982:995-1329
9Pays d'Aix3013314908:890+1829
10Cesson-Rennes Metropole3012117937:953-1625
11USAM Nimes Gard309318891:936-4521
12Selestat Alsace307320905:966-6117
13Dunkerque306420817:931-11416
14C' Chartres Metropole306321864:987-12315
15Istres Ouest Provence306222850:965-11514
16Dijon Metropole Handball305223866:969-10312
  • Promotion - Champions League
  • Promotion - European League
  • Relegation - France. Division 2

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • ТМ 58.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 61.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Забивала менше 30.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Dunkerqueматчів: 3 · 2Fenix Toulouse
55,7Середній тотал матчу54,0
—ТБ 50.550%1/2
—ТМ 50.550%1/2
67%2/3ТБ 51.5—
33%1/3ТМ 51.5—
—ТБ 52.550%1/2
—ТМ 52.550%1/2
67%2/3ТБ 53.5—
33%1/3ТМ 53.5—
—ТБ 54.550%1/2
—ТМ 54.550%1/2
33%1/3ТБ 55.5—
67%2/3ТМ 55.5—
—ТБ 56.550%1/2
—ТМ 56.550%1/2
33%1/3ТБ 57.5—
67%2/3ТМ 57.5—
—ТБ 58.550%1/2
—ТМ 58.550%1/2
33%1/3ТБ 59.5—
67%2/3ТМ 59.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
DunkerqueFenix Toulouse
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3641100%Період 1100%2827
4248100%Період 2100%2726
  • • Dunkerque найбільше забиває у відрізку Період 2: 42 з 78 (54%).
  • • Dunkerque найбільше пропускає у відрізку Період 2: 48 з 89.
  • • Fenix Toulouse найбільше забиває у відрізку Період 1: 28 з 55 (51%).
  • • Fenix Toulouse найбільше пропускає у відрізку Період 1: 27 з 53.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: Dunkerque1 з 6
83%Перемога: Fenix Toulouse5 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 65 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +9Зміни лідера: 1