Padwa Zamosc — Ciechanow 28:27: огляд і статистика матчу

Poland. Central League · 28.02.2026 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Padwa Zamosc
Матч завершено28 : 2728.02.2026 16:00
Ciechanow

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Padwa Zamosc0%
  • Нічия0%
  • Ciechanow0%

Огляд

28.02.2026 16:00 (UTC) у турнірі Poland. Central League зустріч Padwa Zamosc — Ciechanow закінчилася з рахунком 28:27. Переможець матчу — Padwa Zamosc.

Форма Padwa Zamosc в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Ciechanow в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 4, перемоги Padwa Zamosc — 2, перемоги Ciechanow — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 10.10.2025 15:00: Ciechanow 37:30 Padwa Zamosc.

Padwa Zamosc: 8-е місце в таблиці, очки — 37, зіграно матчів — 26. Ciechanow: 6-е місце в таблиці, очки — 42, зіграно матчів — 26.

Пов'язані сторінки: Padwa Zamosc, Ciechanow, Poland. Central League.

Ще матчі: матчі дня: Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Padwa Zamosc
141428
Ciechanow
141327

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 4
з них нічиїх: 0

2 / 4
Перемоги
2 / 4
116 / 232
Очки
116 / 232
Матчі
10.10.2025Матч завершено
Ciechanow37 : 30Padwa Zamosc
05.04.2025Матч завершено
Padwa Zamosc28 : 29Ciechanow
02.11.2024Матч завершено
Ciechanow26 : 32Padwa Zamosc
04.11.2023Матч завершено
Ciechanow24 : 26Padwa Zamosc

Попередні матчі: Padwa Zamosc

21.02.2026Матч завершено
WKS Grunwald Poznan27 : 22Padwa Zamosc
П
14.02.2026Матч завершено
Padwa Zamosc36 : 27Biala Podlaska
В
07.02.2026Матч завершено
Nielba Wagrowiec34 : 32Padwa Zamosc
П
20.12.2025Матч завершено
Padwa Zamosc32 : 34Krakow AGH
П
12.12.2025Матч завершено
Padwa Zamosc33 : 24SMS Kielce
В
05.12.2025Матч завершено
AZS UW Warszawa25 : 34Padwa Zamosc
В

Попередні матчі: Ciechanow

21.02.2026Матч завершено
Ciechanow29 : 30Anilana Lodz
П
14.02.2026Матч завершено
Gwardia Koszalin24 : 26Ciechanow
В
06.02.2026Матч завершено
Ciechanow35 : 26MSPR Siodemka Miedz Legnica
В
20.12.2025Матч завершено
Aurum Gorzow30 : 28Ciechanow
П
13.12.2025Матч завершено
Ciechanow26 : 27Slask Wroclaw
П
06.12.2025Матч завершено
WKS Grunwald Poznan30 : 29Ciechanow
П

Інформація про матч

Poland. Central League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Slask Wroclaw262105837:701+13664
2Pogon Szczecin262006831:764+6759
3Krakow AGH261808865:772+9356
4Aurum Gorzow261709815:779+3650
5WKS Grunwald Poznan2615011758:730+2846
6Ciechanow2614012849:805+4442
7Biala Podlaska2614012787:767+2041
8Padwa Zamosc2612014795:775+2037
9Nielba Wagrowiec2611015848:864-1635
10MSPR Siodemka Miedz Legnica2611015804:840-3633
11SMS Kielce269017803:865-6227
12Anilana Lodz2610016773:841-6827
13Gwardia Koszalin268018695:762-6723
14AZS UW Warszawa262024744:939-1956
  • Promotion - Higher League
  • Promotion - Higher League (Promotion)
  • Relegation - League 1

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала менше 34.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 30.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 56.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 52.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Padwa Zamoscматчів: 3 · 3Ciechanow
62,0Середній тотал матчу55,7
—ТБ 51.567%2/3
—ТМ 51.533%1/3
—ТБ 53.567%2/3
—ТМ 53.533%1/3
—ТБ 55.567%2/3
—ТМ 55.533%1/3
—ТБ 57.567%2/3
—ТМ 57.533%1/3
67%2/3ТБ 58.5—
33%1/3ТМ 58.5—
—ТБ 59.50%0/3
—ТМ 59.5100%3/3
67%2/3ТБ 60.5—
33%1/3ТМ 60.5—
67%2/3ТБ 62.5—
33%1/3ТМ 62.5—
33%1/3ТБ 64.5—
67%2/3ТМ 64.5—
0%0/3ТБ 66.5—
100%3/3ТМ 66.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
Padwa ZamoscCiechanow
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5443100%Період 1100%4436
4742100%Період 2100%3948
  • • Padwa Zamosc найбільше забиває у відрізку Період 1: 54 з 101 (53%).
  • • Padwa Zamosc найбільше пропускає у відрізку Період 1: 43 з 85.
  • • Ciechanow найбільше забиває у відрізку Період 1: 44 з 83 (53%).
  • • Ciechanow найбільше пропускає у відрізку Період 2: 48 з 84.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.54 з 4
100%ТБ 2.54 з 4
100%ТБ 3.54 з 4
100%Обидві заб'ють4 з 4
50%Перемога: Padwa Zamosc2 з 4
50%Перемога: Ciechanow2 з 4
0%Нічия0 з 4

Очних зустрічей: 4 · у середньому 58 гола за матч.