Bergen Handball — Sandnes 31:23: огляд і статистика матчу

Norway Championship · 15.02.2026 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Bergen Handball
Матч завершено31 : 2315.02.2026 17:00
Sandnes

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Bergen Handball0%
  • Нічия0%
  • Sandnes0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Bergen Handball 31:23 Sandnes, Norway Championship, 15.02.2026 17:00 (UTC). Переможець матчу — Bergen Handball.

Форма Bergen Handball в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма Sandnes в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 13, перемоги Bergen Handball — 4, перемоги Sandnes — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 12.10.2025 16:00: Sandnes 19:32 Bergen Handball.

Bergen Handball: 3-е місце в таблиці, очки — 36, зіграно матчів — 26. Sandnes: 12-е місце в таблиці, очки — 14, зіграно матчів — 26.

Статистика та результати: статистика Bergen Handball, статистика Sandnes, таблиця і результати: Norway Championship.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Bergen Handball
191231
Sandnes
81523

Перебіг матчу

Bergen Handball +12Найбільший відрив+0 Sandnes
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 13
з них нічиїх: 0

4 / 13
Перемоги
2 / 13
170 / 320
Очки
150 / 320
Матчі
12.10.2025Матч завершено
Sandnes19 : 32Bergen Handball
21.09.2025Матч завершено
Sandnes20 : 22Bergen Handball
11.12.2024Матч завершено
Bergen Handball36 : 23Sandnes
04.09.2024Матч завершено
Sandnes27 : 29Bergen Handball
24.03.2024Матч завершено
Bergen Handball23 : 30Sandnes
08.10.2023Матч завершено
Sandnes31 : 28Bergen Handball

Попередні матчі: Bergen Handball

11.02.2026Матч завершено
Elverum33 : 29Bergen Handball
П
08.02.2026Матч завершено
Bergen Handball34 : 29Sandefjord
В
04.02.2026Матч завершено
Baekkelaget32 : 36Bergen Handball
В
20.12.2025Матч завершено
Bergen Handball31 : 30Follo
В
13.12.2025Матч завершено
Kolstad30 : 21Bergen Handball
П
07.12.2025Матч завершено
Bergen Handball36 : 27Halden
В

Попередні матчі: Sandnes

11.02.2026Матч завершено
Sandnes29 : 23Halden
В
08.02.2026Матч завершено
Nærbo IL33 : 21Sandnes
П
05.02.2026Матч завершено
Sandnes26 : 33Drammen
П
20.12.2025Матч завершено
OIF Arendal29 : 28Sandnes
П
13.12.2025Матч завершено
Sandnes30 : 29Kristiansand Topp
В
10.12.2025Матч завершено
Sandnes26 : 25Fjellhammer
В

Інформація про матч

Найближчі матчі: Bergen Handball

14.11.2026Матч відбудеться
Kristiansand Topp16:00Bergen Handball
19.11.2026Матч відбудеться
Bergen Handball16:30Follo
29.11.2026Матч відбудеться
Bergsoy14:00Bergen Handball

Найближчі матчі: Sandnes

28.02.2026Матч відбудеться
Baekkelaget16:15Sandnes

Norway Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Elverum262312868:677+19147
2Kolstad262114852:712+14043
3Bergen Handball261646831:769+6236
4Drammen261637814:774+4035
5Runar IL261538861:813+4833
6Sandefjord2612212742:791-4926
7Nærbo IL2611114756:769-1323
8Fjellhammer2610313713:722-923
9OIF Arendal2610214761:819-5822
10Kristiansand Topp269215798:844-4620
11Follo267316747:778-3117
12Sandnes267019625:769-14414
13Halden265318678:749-7113
14Baekkelaget265219728:788-6012
  • Promotion - Norway Championship (Play-off: Round of 8)
  • Norway Championship - Relegation (Play-off)
  • Relegation - Division 1

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТМ 59.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 59.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 23.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Bergen Handballматчів: 3 · 2Sandnes
62,3Середній тотал матчу55,5
—ТБ 51.5100%2/2
—ТМ 51.50%0/2
—ТБ 53.5100%2/2
—ТМ 53.50%0/2
—ТБ 55.550%1/2
—ТМ 55.550%1/2
—ТБ 57.50%0/2
—ТМ 57.5100%2/2
100%3/3ТБ 58.5—
0%0/3ТМ 58.5—
—ТБ 59.50%0/2
—ТМ 59.5100%2/2
100%3/3ТБ 60.5—
0%0/3ТМ 60.5—
67%2/3ТБ 62.5—
33%1/3ТМ 62.5—
0%0/3ТБ 64.5—
100%3/3ТМ 64.5—
0%0/3ТБ 66.5—
100%3/3ТМ 66.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
Bergen HandballSandnes
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4843100%Період 1100%2132
5343100%Період 2100%2830
  • • Bergen Handball найбільше забиває у відрізку Період 2: 53 з 101 (52%).
  • • Bergen Handball найбільше пропускає у відрізку Період 1: 43 з 86.
  • • Sandnes найбільше забиває у відрізку Період 2: 28 з 49 (57%).
  • • Sandnes найбільше пропускає у відрізку Період 1: 32 з 62.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Bergen Handball4 з 6
33%Перемога: Sandnes2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 53,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +12 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0