Maccabi Tel Aviv — Ramat Hasharon 35:36: огляд і статистика матчу

Israel Championship · 16.02.2026 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Maccabi Tel Aviv
Матч завершено35 : 3616.02.2026 18:00
Ramat Hasharon

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Maccabi Tel Aviv0%
  • Нічия0%
  • Ramat Hasharon0%

Огляд

16.02.2026 18:00 (UTC) у турнірі Israel Championship зустріч Maccabi Tel Aviv — Ramat Hasharon закінчилася з рахунком 35:36. Перемога — за командою Ramat Hasharon.

Maccabi Tel Aviv за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Ramat Hasharon за останні 6 ігор: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0.

В історії очних матчів Maccabi Tel Aviv і Ramat Hasharon: зустрічей — 19, перемог Maccabi Tel Aviv — 0, перемог Ramat Hasharon — 5, нічиїх — 1. Остання зустріч 21.11.2025 13:00: Ramat Hasharon 33:33 Maccabi Tel Aviv.

Maccabi Tel Aviv — 6-й рядок таблиці (24 оч. за 20 ігор). Ramat Hasharon — 1-й рядок таблиці (36 оч. за 20 ігор).

Пов'язані сторінки: Maccabi Tel Aviv, Ramat Hasharon, таблиця Israel Championship.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Maccabi Tel Aviv
171835
Ramat Hasharon
191736

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 19
з них нічиїх: 1

0 / 19
Перемоги
5 / 19
166 / 369
Очки
203 / 369
Матчі
21.11.2025Матч завершено
Ramat Hasharon33 : 33Maccabi Tel Aviv
21.10.2024Матч завершено
Ramat Hasharon30 : 27Maccabi Tel Aviv
04.03.2024Матч завершено
Maccabi Tel Aviv22 : 30Ramat Hasharon
26.01.2024Матч завершено
Ramat Hasharon37 : 28Maccabi Tel Aviv
04.10.2023Матч завершено
Ramat Hasharon39 : 29Maccabi Tel Aviv
23.12.2020Матч завершено
Maccabi Tel Aviv27 : 34Ramat Hasharon

Попередні матчі: Maccabi Tel Aviv

11.02.2026Матч завершено
Hapoel Ashdod34 : 30Maccabi Tel Aviv
П
06.02.2026Матч завершено
Maccabi Tel Aviv42 : 23Hapoel Kiryat Ono
В
30.01.2026Матч завершено
Beer Sheva33 : 40Maccabi Tel Aviv
В
26.01.2026Матч завершено
Maccabi Tel Aviv39 : 36Bnei Herzliya
В
23.01.2026Матч завершено
Hapoel Rishon LeZion43 : 36Maccabi Tel Aviv
П
22.12.2025Матч завершено
Maccabi Ironi Rehovot35 : 26Maccabi Tel Aviv
П

Попередні матчі: Ramat Hasharon

04.02.2026Матч завершено
Ramat Hasharon40 : 32Hapoel Ashdod
В
30.01.2026Матч завершено
Hapoel Kiryat Ono25 : 43Ramat Hasharon
В
26.01.2026Матч завершено
Ramat Hasharon41 : 31Beer Sheva
В
23.01.2026Матч завершено
Bnei Herzliya30 : 38Ramat Hasharon
В
19.01.2026Матч завершено
Ramat Hasharon36 : 30Hapoel Rishon LeZion
В
22.12.2025Матч завершено
Maccabi Rishon LeZion36 : 38Ramat Hasharon
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Maccabi Tel Aviv

16.11.2026Матч відбудеться
Maccabi Tel Aviv18:00Hapoel Arad

Найближчі матчі: Ramat Hasharon

13.11.2026Матч відбудеться
Bnei Herzliya13:00Ramat Hasharon
16.11.2026Матч відбудеться
Ramat Hasharon17:00Hapoel Rishon LeZion

Israel Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Ramat Hasharon201721752:603+14936
2Hapoel Rishon LeZion201505721:622+9930
3Hapoel Ashdod201307668:613+5526
4Maccabi Rishon LeZion201217697:650+4725
5Bnei Herzliya201217691:634+5725
6Maccabi Tel Aviv201127712:673+3924
7MK Holon201019711:704+721
8Maccabi Ironi Rehovot207211594:635-4116
9Ness Ziona205312666:708-4213
10Hapoel Kiryat Ono202018558:732-1744
11Beer Sheva200020564:760-1960
  • Promotion - Division 1 (Winners stage)
  • Division 1 (Losers stage)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 6100%
  • Без поразок поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала більше 35.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 36.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 72.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 35.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Maccabi Tel Avivматчів: 2 · 3Ramat Hasharon
70,0Середній тотал матчу70,0
50%1/2ТБ 66.5100%3/3
50%1/2ТМ 66.50%0/3
50%1/2ТБ 68.533%1/3
50%1/2ТМ 68.567%2/3
50%1/2ТБ 70.533%1/3
50%1/2ТМ 70.567%2/3
50%1/2ТБ 72.533%1/3
50%1/2ТМ 72.567%2/3
50%1/2ТБ 74.50%0/3
50%1/2ТМ 74.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
Maccabi Tel AvivRamat Hasharon
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3829100%Період 1100%6149
4330100%Період 2100%5842
  • • Maccabi Tel Aviv найбільше забиває у відрізку Період 2: 43 з 81 (53%).
  • • Maccabi Tel Aviv найбільше пропускає у відрізку Період 2: 30 з 59.
  • • Ramat Hasharon найбільше забиває у відрізку Період 1: 61 з 119 (51%).
  • • Ramat Hasharon найбільше пропускає у відрізку Період 1: 49 з 91.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
0%Перемога: Maccabi Tel Aviv0 з 6
83%Перемога: Ramat Hasharon5 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 61,5 гола за матч.