Sandnes — Follo 0:0: огляд і статистика матчу

Norway Championship · 22.02.2026 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Sandnes
Матч завершено0 : 022.02.2026 17:00
Follo

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Sandnes0%
  • Нічия0%
  • Follo0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Sandnes 0:0 Follo, Norway Championship, 22.02.2026 17:00 (UTC). Переможець матчу — Sandnes.

Форма Sandnes в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Follo в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 2, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 14, перемоги Sandnes — 2, перемоги Follo — 2, нічиї — 2. Остання зустріч 19.10.2025 16:00: Follo 29:28 Sandnes.

Sandnes: 12-е місце в таблиці, очки — 14, зіграно матчів — 26. Follo: 11-е місце в таблиці, очки — 17, зіграно матчів — 26.

Пов'язані сторінки: статистика Sandnes, статистика Follo, Norway Championship.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Sandnes
19140
Follo
17200

Перебіг матчу

Sandnes +3Найбільший відрив+5 Follo
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 14
з них нічиїх: 2

2 / 14
Перемоги
2 / 14
181 / 361
Очки
180 / 361
Матчі
19.10.2025Матч завершено
Follo29 : 28Sandnes
16.02.2025Матч завершено
Follo31 : 31Sandnes
25.09.2024Матч завершено
Sandnes27 : 23Follo
09.03.2022Матч завершено
Follo40 : 32Sandnes
15.09.2021Матч завершено
Sandnes31 : 25Follo
18.10.2020Матч завершено
Follo32 : 32Sandnes

Попередні матчі: Sandnes

15.02.2026Матч завершено
Bergen Handball31 : 23Sandnes
П
11.02.2026Матч завершено
Sandnes29 : 23Halden
В
08.02.2026Матч завершено
Nærbo IL33 : 21Sandnes
П
05.02.2026Матч завершено
Sandnes26 : 33Drammen
П
20.12.2025Матч завершено
OIF Arendal29 : 28Sandnes
П
13.12.2025Матч завершено
Sandnes30 : 29Kristiansand Topp
В

Попередні матчі: Follo

14.02.2026Матч завершено
Follo26 : 30Elverum
П
11.02.2026Матч завершено
Sandefjord41 : 31Follo
П
08.02.2026Матч завершено
Follo30 : 30Baekkelaget
Н
04.02.2026Матч завершено
Follo29 : 29Kolstad
Н
20.12.2025Матч завершено
Bergen Handball31 : 30Follo
П
13.12.2025Матч завершено
Follo24 : 27Halden
П

Інформація про матч

Найближчі матчі: Sandnes

28.02.2026Матч відбудеться
Baekkelaget15:00Sandnes

Найближчі матчі: Follo

15.11.2026Матч відбудеться
Follo17:00Fjellhammer
19.11.2026Матч відбудеться
Bergen Handball16:30Follo
28.11.2026Матч відбудеться
Viking Tif15:00Follo

Norway Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Elverum262312868:677+19147
2Kolstad262114852:712+14043
3Bergen Handball261646831:769+6236
4Drammen261637814:774+4035
5Runar IL261538861:813+4833
6Sandefjord2612212742:791-4926
7Nærbo IL2611114756:769-1323
8Fjellhammer2610313713:722-923
9OIF Arendal2610214761:819-5822
10Kristiansand Topp269215798:844-4620
11Follo267316747:778-3117
12Sandnes267019625:769-14414
13Halden265318678:749-7113
14Baekkelaget265219728:788-6012
  • Promotion - Norway Championship (Play-off: Round of 8)
  • Norway Championship - Relegation (Play-off)
  • Relegation - Division 1

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала менше 31.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 53.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 61.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Sandnesматчів: 3 · 2Follo
56,7Середній тотал матчу66,5
67%2/3ТБ 52.5—
33%1/3ТМ 52.5—
67%2/3ТБ 54.5—
33%1/3ТМ 54.5—
67%2/3ТБ 56.5—
33%1/3ТМ 56.5—
67%2/3ТБ 58.5—
33%1/3ТМ 58.5—
0%0/3ТБ 60.5—
100%3/3ТМ 60.5—
—ТБ 62.550%1/2
—ТМ 62.550%1/2
—ТБ 64.550%1/2
—ТМ 64.550%1/2
—ТБ 66.550%1/2
—ТМ 66.550%1/2
—ТБ 68.550%1/2
—ТМ 68.550%1/2
—ТБ 70.550%1/2
—ТМ 70.550%1/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
SandnesFollo
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4440100%Період 1100%3033
4145100%Період 2100%3139
  • • Sandnes найбільше забиває у відрізку Період 1: 44 з 85 (52%).
  • • Sandnes найбільше пропускає у відрізку Період 2: 45 з 85.
  • • Follo найбільше забиває у відрізку Період 2: 31 з 61 (51%).
  • • Follo найбільше пропускає у відрізку Період 2: 39 з 72.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Sandnes2 з 6
33%Перемога: Follo2 з 6
33%Нічия2 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 60,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 2