Tyreso — Lugi 34:48: огляд і статистика матчу

Sweden. Allsvenskan · 28.02.2026 13:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Tyreso
Матч завершено34 : 4828.02.2026 13:00
Lugi

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Tyreso0%
  • Нічия0%
  • Lugi0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Tyreso 34:48 Lugi, Sweden. Allsvenskan, 28.02.2026 13:00 (UTC). Переможець матчу — Lugi.

Форма Tyreso в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Lugi в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 3, перемоги Tyreso — 1, перемоги Lugi — 1, нічиї — 1. Остання зустріч 07.12.2025 16:00: Lugi 44:27 Tyreso.

Tyreso: 9-е місце в таблиці, очки — 24, зіграно матчів — 26. Lugi: 2-е місце в таблиці, очки — 41, зіграно матчів — 26.

Статистика та результати: статистика Tyreso, статистика Lugi, Sweden. Allsvenskan.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API даних Гандбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Tyreso
201434
Lugi
212748

Перебіг матчу

Tyreso +2Найбільший відрив+14 Lugi
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 1

1 / 3
Перемоги
1 / 3
84 / 176
Очки
92 / 176
Матчі
07.12.2025Матч завершено
Lugi44 : 27Tyreso
08.02.2025Матч завершено
Lugi23 : 32Tyreso
13.11.2024Матч завершено
Tyreso25 : 25Lugi

Попередні матчі: Tyreso

20.02.2026Матч завершено
Skanela IF41 : 34Tyreso
П
14.02.2026Матч завершено
Tyreso34 : 35Varberg
П
07.02.2026Матч завершено
Drott Halmstad37 : 35Tyreso
П
31.01.2026Матч завершено
Tyreso37 : 39H 43 Lund
П
16.01.2026Матч завершено
GF Kroppskultur26 : 27Tyreso
В
14.01.2026Матч завершено
Tyreso33 : 32IFK Tumba
В

Попередні матчі: Lugi

14.02.2026Матч завершено
GF Kroppskultur29 : 27Lugi
П
07.02.2026Матч завершено
Lugi27 : 26IFK Ystad
В
30.01.2026Матч завершено
Vinslovs34 : 38Lugi
В
22.01.2026Матч завершено
Torslanda31 : 31Lugi
Н
17.01.2026Матч завершено
Lugi36 : 28Enkopings HF
В
12.01.2026Матч завершено
Drott Halmstad31 : 36Lugi
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Tyreso

07.11.2026Матч відбудеться
GF Kroppskultur13:00Tyreso
12.11.2026Матч відбудеться
Tyreso19:15IFK Tumba
18.11.2026Матч відбудеться
Tyreso18:00Vasterasirsta

Найближчі матчі: Lugi

11.11.2026Матч відбудеться
Hammarby18:00Lugi

Sweden. Allsvenskan

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Skanela IF262015893:764+12941
2Lugi261934892:776+11641
3Varberg261727767:677+9036
4GF Kroppskultur261628787:758+2934
5Aranas261448813:824-1132
6H 43 Lund2612410773:791-1828
7Redbergslids2612212812:782+3026
8Torslanda2610610810:804+626
9Tyreso2611213846:889-4324
10IFK Tumba2610313811:787+2423
11IFK Ystad269413775:778-322
12Drott Halmstad267316777:852-7517
13Vinslovs266218771:835-6414
14Enkopings HF260026687:897-2100
  • Promotion - Handball League
  • Promotion - Sweden. Allsvenskan (Promotion)
  • Allsvenskan - Play Out - Play-off
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • ТБ 64.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 32.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 31.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Tyresoматчів: 3 · 4Lugi
70,0Середній тотал матчу64,3
—ТБ 60.575%3/4
—ТМ 60.525%1/4
—ТБ 62.550%2/4
—ТМ 62.550%2/4
—ТБ 64.550%2/4
—ТМ 64.550%2/4
67%2/3ТБ 66.550%2/4
33%1/3ТМ 66.550%2/4
67%2/3ТБ 68.525%1/4
33%1/3ТМ 68.575%3/4
33%1/3ТБ 70.5—
67%2/3ТМ 70.5—
33%1/3ТБ 72.5—
67%2/3ТМ 72.5—
33%1/3ТБ 74.5—
67%2/3ТМ 74.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 4
TyresoLugi
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5254100%Період 1100%6965
5252100%Період 2100%6360
  • • Tyreso найбільше забиває у відрізку Період 1: 52 з 104 (50%).
  • • Tyreso найбільше пропускає у відрізку Період 1: 54 з 106.
  • • Lugi найбільше забиває у відрізку Період 1: 69 з 132 (52%).
  • • Lugi найбільше пропускає у відрізку Період 1: 65 з 125.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.53 з 3
100%ТБ 2.53 з 3
100%ТБ 3.53 з 3
100%Обидві заб'ють3 з 3
33%Перемога: Tyreso1 з 3
33%Перемога: Lugi1 з 3
33%Нічия1 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 58,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +14Зміни лідера: 2