Bnei Herzliya — Hapoel Ashdod 29:29: огляд і статистика матчу

Israel. Division 1 - Winners stage · 31.03.2026 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Bnei Herzliya
Матч завершено29 : 2931.03.2026 16:00
Hapoel Ashdod

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Bnei Herzliya0%
  • Нічия0%
  • Hapoel Ashdod0%

Огляд

31.03.2026 16:00 (UTC) у турнірі Israel. Division 1 - Winners stage зустріч Bnei Herzliya — Hapoel Ashdod закінчилася з рахунком 29:29. Матч завершився внічию.

Форма Bnei Herzliya в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма Hapoel Ashdod в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Bnei Herzliya — 3, перемоги Hapoel Ashdod — 3, нічиї — 0. Остання зустріч 19.01.2026 17:30: Hapoel Ashdod 35:33 Bnei Herzliya.

Bnei Herzliya: 6-е місце в таблиці, очки — 26, зіграно матчів — 25. Hapoel Ashdod: 4-е місце в таблиці, очки — 29, зіграно матчів — 25.

Ще на сайті: результати та розклад Bnei Herzliya, результати та розклад Hapoel Ashdod, Israel. Division 1 - Winners stage.

Дивіться також: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Bnei Herzliya
151429
Hapoel Ashdod
131629

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

3 / 20
Перемоги
3 / 20
188 / 379
Очки
191 / 379
Матчі
19.01.2026Матч завершено
Hapoel Ashdod35 : 33Bnei Herzliya
10.10.2025Матч завершено
Bnei Herzliya35 : 33Hapoel Ashdod
04.04.2025Матч завершено
Hapoel Ashdod29 : 34Bnei Herzliya
14.02.2025Матч завершено
Bnei Herzliya25 : 31Hapoel Ashdod
28.10.2024Матч завершено
Hapoel Ashdod31 : 35Bnei Herzliya
08.12.2023Матч завершено
Bnei Herzliya26 : 32Hapoel Ashdod

Попередні матчі: Bnei Herzliya

27.03.2026Матч завершено
Hapoel Rishon LeZion30 : 23Bnei Herzliya
П
20.02.2026Матч завершено
Bnei Herzliya34 : 26Hapoel Rishon LeZion
В
16.02.2026Матч завершено
Maccabi Rishon LeZion35 : 30Bnei Herzliya
П
11.02.2026Матч завершено
Bnei Herzliya33 : 28Maccabi Ironi Rehovot
В
06.02.2026Матч завершено
MK Holon28 : 32Bnei Herzliya
В
30.01.2026Матч завершено
Bnei Herzliya36 : 32Ness Ziona
В

Попередні матчі: Hapoel Ashdod

27.03.2026Матч завершено
Hapoel Ashdod32 : 34Maccabi Rishon LeZion
П
20.02.2026Матч завершено
Hapoel Ashdod34 : 29MK Holon
В
16.02.2026Матч завершено
Ness Ziona27 : 32Hapoel Ashdod
В
11.02.2026Матч завершено
Hapoel Ashdod34 : 30Maccabi Tel Aviv
В
04.02.2026Матч завершено
Ramat Hasharon40 : 32Hapoel Ashdod
П
26.01.2026Матч завершено
Hapoel Ashdod46 : 34Hapoel Kiryat Ono
В

Інформація про матч

Найближчі матчі: Bnei Herzliya

13.11.2026Матч відбудеться
Bnei Herzliya13:00Ramat Hasharon
17.11.2026Матч відбудеться
Maccabi Kiryat Motzkin18:00Bnei Herzliya
27.11.2026Матч відбудеться
Bnei Herzliya13:00Hapoel Rishon LeZion

Найближчі матчі: Hapoel Ashdod

13.11.2026Матч відбудеться
Hapoel Arad11:00Hapoel Ashdod
16.11.2026Матч відбудеться
Hapoel Ashdod17:00Maccabi Rishon LeZion
20.11.2026Матч відбудеться
Maccabi Ironi Rehovot13:30Hapoel Ashdod

Israel. Division 1 - Winners stage

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Ramat Hasharon252023931:766+16542
2Hapoel Rishon LeZion252005896:778+11840
3Maccabi Rishon LeZion251618889:831+5833
4Hapoel Ashdod2514110822:773+4929
5Maccabi Tel Aviv2512211894:862+3226
6Bnei Herzliya2512211831:807+2426
  • Promotion - Division 1 (Play-off: Round of 4)
  • Promotion - Division 1 (Play-off: Round of 8)
  • Promotion - Division 1 (Play-off: Round of 16)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 59.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 28.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 32.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 35.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 35.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Bnei Herzliyaматчів: 3 · 2Hapoel Ashdod
63,0Середній тотал матчу65,5
100%3/3ТБ 59.5—
0%0/3ТМ 59.5—
33%1/3ТБ 61.550%1/2
67%2/3ТМ 61.550%1/2
33%1/3ТБ 63.550%1/2
67%2/3ТМ 63.550%1/2
33%1/3ТБ 65.550%1/2
67%2/3ТМ 65.550%1/2
33%1/3ТБ 67.550%1/2
67%2/3ТМ 67.550%1/2
—ТБ 69.550%1/2
—ТМ 69.550%1/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
Bnei HerzliyaHapoel Ashdod
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5445100%Період 1100%3035
4941100%Період 2100%3432
  • • Bnei Herzliya найбільше забиває у відрізку Період 1: 54 з 103 (52%).
  • • Bnei Herzliya найбільше пропускає у відрізку Період 1: 45 з 86.
  • • Hapoel Ashdod найбільше забиває у відрізку Період 2: 34 з 64 (53%).
  • • Hapoel Ashdod найбільше пропускає у відрізку Період 1: 35 з 67.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Bnei Herzliya3 з 6
50%Перемога: Hapoel Ashdod3 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 63,17 гола за матч.