TSV St. Otmar St. Gallen — BSV Bern 28:34: огляд і статистика матчу

Switzerland. NLA · 08.03.2026 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
TSV St. Otmar St. Gallen
Матч завершено28 : 3408.03.2026 16:00
BSV Bern

Хто переможе?

Голосів: 0
  • TSV St. Otmar St. Gallen0%
  • Нічия0%
  • BSV Bern0%

Огляд

Матч TSV St. Otmar St. Gallen — BSV Bern (Switzerland. NLA, 08.03.2026 16:00 UTC) завершився з рахунком 28:34. Перемога — за командою BSV Bern.

TSV St. Otmar St. Gallen за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. BSV Bern за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3.

В історії очних матчів TSV St. Otmar St. Gallen і BSV Bern: зустрічей — 20, перемог TSV St. Otmar St. Gallen — 2, перемог BSV Bern — 4, нічиїх — 0. Остання зустріч 17.12.2025 18:15: BSV Bern 37:28 TSV St. Otmar St. Gallen.

TSV St. Otmar St. Gallen — 6-й рядок таблиці (27 оч. за 27 ігор). BSV Bern — 4-й рядок таблиці (29 оч. за 27 ігор).

Статистика та результати: TSV St. Otmar St. Gallen, BSV Bern, Switzerland. NLA.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
TSV St. Otmar St. Gallen
141428
BSV Bern
181634

Перебіг матчу

TSV St. Otmar St. Gallen +2Найбільший відрив+12 BSV Bern
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

2 / 20
Перемоги
4 / 20
174 / 352
Очки
178 / 352
Матчі
17.12.2025Матч завершено
BSV Bern37 : 28TSV St. Otmar St. Gallen
04.10.2025Матч завершено
TSV St. Otmar St. Gallen34 : 28BSV Bern
13.02.2025Матч завершено
BSV Bern30 : 26TSV St. Otmar St. Gallen
04.12.2024Матч завершено
TSV St. Otmar St. Gallen28 : 29BSV Bern
03.10.2024Матч завершено
BSV Bern28 : 26TSV St. Otmar St. Gallen
15.02.2024Матч завершено
BSV Bern26 : 32TSV St. Otmar St. Gallen

Попередні матчі: TSV St. Otmar St. Gallen

28.02.2026Матч завершено
Kadetten Schaffhausen33 : 30TSV St. Otmar St. Gallen
П
18.02.2026Матч завершено
TSV St. Otmar St. Gallen22 : 23Pfadi Winterthur
П
15.02.2026Матч завершено
TSV St. Otmar St. Gallen26 : 27Wacker Thun
П
07.02.2026Матч завершено
RTV 1879 Basel29 : 32TSV St. Otmar St. Gallen
В
04.02.2026Матч завершено
Kriens-Luzern30 : 31TSV St. Otmar St. Gallen
В
28.12.2025Матч завершено
BSV Stans28 : 30TSV St. Otmar St. Gallen
В

Попередні матчі: BSV Bern

28.02.2026Матч завершено
BSV Bern38 : 25Suhr Aarau
В
22.02.2026Матч завершено
Wacker Thun35 : 30BSV Bern
П
18.02.2026Матч завершено
BSV Bern48 : 35Stafa
В
11.02.2026Матч завершено
BSV Bern29 : 32RTV 1879 Basel
П
07.02.2026Матч завершено
GC Amicitia Zurich27 : 27BSV Bern
Н
04.02.2026Матч завершено
BSV Bern30 : 31Pfadi Winterthur
П

Інформація про матч

Турнір
Higher League
Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: TSV St. Otmar St. Gallen

11.11.2026Матч відбудеться
Stafa18:15TSV St. Otmar St. Gallen
22.11.2026Матч відбудеться
TSV St. Otmar St. Gallen16:00RTV 1879 Basel
05.12.2026Матч відбудеться
Kadetten Schaffhausen17:00TSV St. Otmar St. Gallen

Найближчі матчі: BSV Bern

11.11.2026Матч відбудеться
GC Amicitia Zurich18:15BSV Bern

Switzerland. NLA

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Kadetten Schaffhausen272502922:793+12950
2Kriens-Luzern272115943:819+12443
3Pfadi Winterthur271827874:813+6138
4BSV Bern2714112887:828+5929
5Wacker Thun2714112842:857-1529
6TSV St. Otmar St. Gallen2713113804:802+227
7RTV 1879 Basel2710314810:857-4723
8GC Amicitia Zurich276219757:802-4514
9Suhr Aarau276219757:841-8414
10Stafa271125827:1011-1843
  • Promotion - Higher League (Play-off: Round of 8)
  • Higher League (Play Out)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Пропускала менше 36.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 52.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 24.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

TSV St. Otmar St. Gallenматчів: 2 · 2BSV Bern
49,0Середній тотал матчу59,5
50%1/2ТБ 45.5—
50%1/2ТМ 45.5—
50%1/2ТБ 47.5—
50%1/2ТМ 47.5—
50%1/2ТБ 49.5—
50%1/2ТМ 49.5—
50%1/2ТБ 51.5—
50%1/2ТМ 51.5—
0%0/2ТБ 53.5—
100%2/2ТМ 53.5—
—ТБ 55.550%1/2
—ТМ 55.550%1/2
—ТБ 57.550%1/2
—ТМ 57.550%1/2
—ТБ 59.550%1/2
—ТМ 59.550%1/2
—ТБ 61.550%1/2
—ТМ 61.550%1/2
—ТБ 63.550%1/2
—ТМ 63.550%1/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 2
TSV St. Otmar St. GallenBSV Bern
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2623100%Період 1100%2734
2227100%Період 2100%3028
  • • TSV St. Otmar St. Gallen найбільше забиває у відрізку Період 1: 26 з 48 (54%).
  • • TSV St. Otmar St. Gallen найбільше пропускає у відрізку Період 2: 27 з 50.
  • • BSV Bern найбільше забиває у відрізку Період 2: 30 з 57 (53%).
  • • BSV Bern найбільше пропускає у відрізку Період 1: 34 з 62.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: TSV St. Otmar St. Gallen2 з 6
67%Перемога: BSV Bern4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 58,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +12Зміни лідера: 2