Ness Ziona — MK Holon 37:41: огляд і статистика матчу

Israel. Division 1 - Losers stage · 03.04.2026 12:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Ness Ziona
Матч завершено37 : 4103.04.2026 12:00
MK Holon

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Ness Ziona0%
  • Нічия0%
  • MK Holon0%

Огляд

03.04.2026 12:00 (UTC) у турнірі Israel. Division 1 - Losers stage зустріч Ness Ziona — MK Holon закінчилася з рахунком 37:41. Перемога — за командою MK Holon.

Ness Ziona за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. MK Holon за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Ness Ziona і MK Holon: зустрічей — 18, перемог Ness Ziona — 1, перемог MK Holon — 4, нічиїх — 1. Остання зустріч 22.12.2025 18:00: MK Holon 39:36 Ness Ziona.

Ness Ziona — 9-й рядок таблиці (18 оч. за 24 ігор). MK Holon — 7-й рядок таблиці (29 оч. за 24 ігор).

Статистика та результати: статистика Ness Ziona, статистика MK Holon, Israel. Division 1 - Losers stage.

Дивіться також: матчі дня: Гандбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 18
з них нічиїх: 1

1 / 18
Перемоги
4 / 18
208 / 415
Очки
207 / 415
Матчі
22.12.2025Матч завершено
MK Holon39 : 36Ness Ziona
30.09.2025Матч завершено
Ness Ziona37 : 39MK Holon
15.11.2024Матч завершено
Ness Ziona31 : 37MK Holon
04.12.2023Матч завершено
Ness Ziona24 : 24MK Holon
21.10.2022Матч завершено
Ness Ziona43 : 30MK Holon
12.11.2021Матч завершено
MK Holon38 : 37Ness Ziona

Попередні матчі: Ness Ziona

30.03.2026Матч завершено
Beer Sheva40 : 46Ness Ziona
В
27.03.2026Матч завершено
Ness Ziona41 : 35Hapoel Kiryat Ono
В
20.02.2026Матч завершено
Ramat Hasharon40 : 34Ness Ziona
П
16.02.2026Матч завершено
Ness Ziona27 : 32Hapoel Ashdod
П
11.02.2026Матч завершено
Hapoel Kiryat Ono32 : 38Ness Ziona
В
06.02.2026Матч завершено
Ness Ziona35 : 32Beer Sheva
В

Попередні матчі: MK Holon

31.03.2026Матч завершено
MK Holon40 : 32Maccabi Ironi Rehovot
В
20.02.2026Матч завершено
Hapoel Ashdod34 : 29MK Holon
П
16.02.2026Матч завершено
MK Holon40 : 30Hapoel Kiryat Ono
В
11.02.2026Матч завершено
Beer Sheva29 : 33MK Holon
В
06.02.2026Матч завершено
MK Holon28 : 32Bnei Herzliya
П
30.01.2026Матч завершено
Hapoel Rishon LeZion41 : 35MK Holon
П

Інформація про матч

Найближчі матчі: Ness Ziona

16.11.2026Матч відбудеться
MK Holon18:00Ness Ziona
27.11.2026Матч відбудеться
Maccabi Kiryat Motzkin13:00Ness Ziona

Найближчі матчі: MK Holon

13.11.2026Матч відбудеться
Hapoel Rishon LeZion13:00MK Holon
16.11.2026Матч відбудеться
MK Holon18:00Ness Ziona
20.11.2026Матч відбудеться
Hapoel Arad11:00MK Holon

Israel. Division 1 - Losers stage

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
7MK Holon241419869:831+3829
8Maccabi Ironi Rehovot248313732:779-4719
9Ness Ziona247413828:862-3418
10Hapoel Kiryat Ono243021687:884-1976
11Beer Sheva241023707:913-2062
  • Promotion - Division 1 (Play-off: Round of 16)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала менше 36.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Пропускала менше 35.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 71.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала більше 32.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Без поразок у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Ness Zionaматчів: 5 · 3MK Holon
67,4Середній тотал матчу67,0
80%4/5ТБ 63.533%1/3
20%1/5ТМ 63.567%2/3
80%4/5ТБ 65.533%1/3
20%1/5ТМ 65.567%2/3
40%2/5ТБ 67.533%1/3
60%3/5ТМ 67.567%2/3
20%1/5ТБ 69.533%1/3
80%4/5ТМ 69.567%2/3
20%1/5ТБ 71.533%1/3
80%4/5ТМ 71.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 5 · 3
Ness ZionaMK Holon
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6659100%Період 1100%5155
7174100%Період 2100%4649
  • • Ness Ziona найбільше забиває у відрізку Період 2: 71 з 137 (52%).
  • • Ness Ziona найбільше пропускає у відрізку Період 2: 74 з 133.
  • • MK Holon найбільше забиває у відрізку Період 1: 51 з 97 (53%).
  • • MK Holon найбільше пропускає у відрізку Період 1: 55 з 104.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: Ness Ziona1 з 6
67%Перемога: MK Holon4 з 6
17%Нічия1 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 69,17 гола за матч.