Anilana Lodz — Gwardia Koszalin 23:27: огляд і статистика матчу

Poland. Central League · 14.03.2026 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Anilana Lodz
Матч завершено23 : 2714.03.2026 18:00
Gwardia Koszalin

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Anilana Lodz0%
  • Нічия0%
  • Gwardia Koszalin0%

Огляд

Матч Anilana Lodz — Gwardia Koszalin (Poland. Central League, 14.03.2026 18:00 UTC) завершився з рахунком 23:27. Перемога — за командою Gwardia Koszalin.

Anilana Lodz за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Gwardia Koszalin за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

В історії очних матчів Anilana Lodz і Gwardia Koszalin: зустрічей — 3, перемог Anilana Lodz — 2, перемог Gwardia Koszalin — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 24.10.2025 17:00: Gwardia Koszalin 30:32 Anilana Lodz.

Anilana Lodz — 12-й рядок таблиці (27 оч. за 26 ігор). Gwardia Koszalin — 13-й рядок таблиці (23 оч. за 26 ігор).

Статистика та результати: результати та розклад Anilana Lodz, результати та розклад Gwardia Koszalin, таблиця Poland. Central League.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Anilana Lodz
131023
Gwardia Koszalin
121527

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 0

2 / 3
Перемоги
1 / 3
85 / 174
Очки
89 / 174
Матчі
24.10.2025Матч завершено
Gwardia Koszalin30 : 32Anilana Lodz
27.04.2025Матч завершено
Anilana Lodz29 : 25Gwardia Koszalin
23.11.2024Матч завершено
Gwardia Koszalin34 : 24Anilana Lodz

Попередні матчі: Anilana Lodz

07.03.2026Матч завершено
MSPR Siodemka Miedz Legnica31 : 27Anilana Lodz
П
28.02.2026Матч завершено
Anilana Lodz35 : 38Aurum Gorzow
П
21.02.2026Матч завершено
Ciechanow29 : 30Anilana Lodz
В
14.02.2026Матч завершено
Anilana Lodz26 : 32WKS Grunwald Poznan
П
07.02.2026Матч завершено
Biala Podlaska33 : 23Anilana Lodz
П
30.01.2026Матч завершено
Anilana Lodz28 : 34Krakow AGH
П

Попередні матчі: Gwardia Koszalin

06.03.2026Матч завершено
Gwardia Koszalin29 : 35Slask Wroclaw
П
28.02.2026Матч завершено
Gwardia Koszalin28 : 26MSPR Siodemka Miedz Legnica
В
21.02.2026Матч завершено
Aurum Gorzow29 : 25Gwardia Koszalin
П
14.02.2026Матч завершено
Gwardia Koszalin24 : 26Ciechanow
П
08.02.2026Матч завершено
WKS Grunwald Poznan27 : 20Gwardia Koszalin
П
19.12.2025Матч завершено
Gwardia Koszalin26 : 33Biala Podlaska
П

Інформація про матч

Найближчі матчі: Anilana Lodz

14.11.2026Матч відбудеться
Anilana Lodz16:00Konya Selcuklu

Найближчі матчі: Gwardia Koszalin

14.11.2026Матч відбудеться
SMS Kielce14:00Gwardia Koszalin

Poland. Central League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Slask Wroclaw262105837:701+13664
2Pogon Szczecin262006831:764+6759
3Krakow AGH261808865:772+9356
4Aurum Gorzow261709815:779+3650
5WKS Grunwald Poznan2615011758:730+2846
6Ciechanow2614012849:805+4442
7Biala Podlaska2614012787:767+2041
8Padwa Zamosc2612014795:775+2037
9Nielba Wagrowiec2611015848:864-1635
10MSPR Siodemka Miedz Legnica2611015804:840-3633
11SMS Kielce269017803:865-6227
12Anilana Lodz2610016773:841-6827
13Gwardia Koszalin268018695:762-6723
14AZS UW Warszawa262024744:939-1956
  • Promotion - Higher League
  • Promotion - Higher League (Promotion)
  • Relegation - League 1

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала менше 29.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала більше 25.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТМ 63.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Anilana Lodzматчів: 3 · 2Gwardia Koszalin
64,3Середній тотал матчу50,5
—ТБ 46.5100%2/2
—ТМ 46.50%0/2
—ТБ 48.550%1/2
—ТМ 48.550%1/2
—ТБ 50.550%1/2
—ТМ 50.550%1/2
—ТБ 52.550%1/2
—ТМ 52.550%1/2
—ТБ 54.50%0/2
—ТМ 54.5100%2/2
67%2/3ТБ 60.5—
33%1/3ТМ 60.5—
33%1/3ТБ 62.5—
67%2/3ТМ 62.5—
33%1/3ТБ 64.5—
67%2/3ТМ 64.5—
33%1/3ТБ 66.5—
67%2/3ТМ 66.5—
33%1/3ТБ 68.5—
67%2/3ТМ 68.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
Anilana LodzGwardia Koszalin
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4057100%Період 1100%1829
4947100%Період 2100%2727
  • • Anilana Lodz найбільше забиває у відрізку Період 2: 49 з 89 (55%).
  • • Anilana Lodz найбільше пропускає у відрізку Період 1: 57 з 104.
  • • Gwardia Koszalin найбільше забиває у відрізку Період 2: 27 з 45 (60%).
  • • Gwardia Koszalin найбільше пропускає у відрізку Період 1: 29 з 56.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.53 з 3
100%ТБ 2.53 з 3
100%ТБ 3.53 з 3
100%Обидві заб'ють3 з 3
67%Перемога: Anilana Lodz2 з 3
33%Перемога: Gwardia Koszalin1 з 3
0%Нічия0 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 58 гола за матч.