KSZO Odlewnia Ostrowiec — SMS Kielce II 43:35: огляд і статистика матчу

Poland. 1. Liga · 14.03.2026 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
KSZO Odlewnia Ostrowiec
Матч завершено43 : 3514.03.2026 16:00
SMS Kielce II

Хто переможе?

Голосів: 0
  • KSZO Odlewnia Ostrowiec0%
  • Нічия0%
  • SMS Kielce II0%

Огляд

Матч KSZO Odlewnia Ostrowiec — SMS Kielce II (Poland. 1. Liga, 14.03.2026 16:00 UTC) завершився з рахунком 43:35. Переможець матчу — KSZO Odlewnia Ostrowiec.

Форма KSZO Odlewnia Ostrowiec в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма SMS Kielce II в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 8, перемоги KSZO Odlewnia Ostrowiec — 4, перемоги SMS Kielce II — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 15.10.2025 16:00: SMS Kielce II 34:32 KSZO Odlewnia Ostrowiec.

KSZO Odlewnia Ostrowiec: 6-е місце в таблиці, очки — 54, зіграно матчів — 26. SMS Kielce II: 7-е місце в таблиці, очки — 36, зіграно матчів — 26.

Статистика та результати: статистика KSZO Odlewnia Ostrowiec, статистика SMS Kielce II, Poland. 1. Liga.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
KSZO Odlewnia Ostrowiec
212243
SMS Kielce II
221335

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 8
з них нічиїх: 0

4 / 8
Перемоги
2 / 8
196 / 384
Очки
188 / 384
Матчі
15.10.2025Матч завершено
SMS Kielce II34 : 32KSZO Odlewnia Ostrowiec
01.02.2025Матч завершено
SMS Kielce II28 : 29KSZO Odlewnia Ostrowiec
29.02.2024Матч завершено
SMS Kielce II29 : 28KSZO Odlewnia Ostrowiec
22.09.2023Матч завершено
KSZO Odlewnia Ostrowiec34 : 27SMS Kielce II
05.04.2023Матч завершено
KSZO Odlewnia Ostrowiec42 : 41SMS Kielce II
23.09.2022Матч завершено
SMS Kielce II29 : 31KSZO Odlewnia Ostrowiec

Попередні матчі: KSZO Odlewnia Ostrowiec

07.03.2026Матч завершено
Moto-Jelcz Olawa31 : 33KSZO Odlewnia Ostrowiec
В
28.02.2026Матч завершено
KSZO Odlewnia Ostrowiec41 : 36Viret CMC Zawiercie
В
20.02.2026Матч завершено
SMS Kielce31 : 33KSZO Odlewnia Ostrowiec
В
14.02.2026Матч завершено
KSZO Odlewnia Ostrowiec41 : 25SRS Przemysl
В
07.02.2026Матч завершено
SPR Orzel Przeworsk37 : 26KSZO Odlewnia Ostrowiec
П
31.01.2026Матч завершено
KSZO Odlewnia Ostrowiec30 : 32Palac Tarnow
П

Попередні матчі: SMS Kielce II

08.03.2026Матч завершено
SMS Kielce II37 : 27Chrzanow
В
28.02.2026Матч завершено
Grunwald Ruda Slaska29 : 34SMS Kielce II
В
21.02.2026Матч завершено
SMS Kielce II23 : 30Olimpia Piekary Slaskie
П
14.02.2026Матч завершено
SMS Kielce II33 : 20Moto-Jelcz Olawa
В
08.02.2026Матч завершено
Viret CMC Zawiercie51 : 29SMS Kielce II
П
06.12.2025Матч завершено
SMS Kielce II40 : 24SRS Przemysl
В

Інформація про матч

Турнір
Poland. 1. Liga

Найближчі матчі: KSZO Odlewnia Ostrowiec

14.11.2026Матч відбудеться
KSZO Odlewnia Ostrowiec18:00SMS Kielce II

Найближчі матчі: SMS Kielce II

14.11.2026Матч відбудеться
KSZO Odlewnia Ostrowiec18:00SMS Kielce II

Poland. 1. Liga

Group A
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1GKS Zukowo2626001037:677+36078
2Warmia Energa Olsztyn262204932:733+19967
3Jeziorak Ilawa262105897:758+13962
4MKS Grudziadz261808872:678+19454
5Jedynka Morag261709829:767+6249
6Tytani Wejherowo2616010808:816-846
7Kazimierz Wielki University Bydgoszcz2613013800:804-440
8SMS ZPRP Kwidzyn2611015841:829+1233
9Wybrzeze Gdansk II269017788:934-14626
10KPR Elblag267019737:795-5825
11Bór Oborniki Śląskie267019783:889-10624
12Sambor Tczew268018704:898-19423
13MKS Handball Czersk264022684:892-20811
14Szczypiorniak Olsztyn263023647:889-2428
Group B
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1GOKIS Katy Wroclawskie262402976:642+33471
2Bór Oborniki Śląskie262204914:777+13767
3UKS Olimp Grodkow262006818:693+12560
4ZEW Swiebodzin2616010812:769+4347
5UKS Trojka Nowa Sol2615011736:708+2844
6University Zielona Gora2614012817:744+7343
7WKS Grunwald Poznan2612014788:809-2137
8Wolsztyniak Wolsztyn2612014763:826-6335
9MKS Leszno2611015731:790-5933
10KPR Gryfino269017737:812-7527
11Swidnica269017750:873-12327
12MKS Tecza Koscian268018768:861-9324
13UKS Spartakus Buk265021696:844-14816
14SKS Orlik Brzeg265021740:898-15815
Group C
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1KSSPR Konskie262204862:693+16967
2Enea Orleta Zwolen261907842:694+14858
3MKS Wielun261907784:736+4856
4SPR Nowe Piekuty261709709:682+2750
5MKS Mazur Sierpc2616010798:730+6847
6MTS Lider Radom2614012771:769+246
7Warszawianka2615011745:683+6243
8SMS ZPRP Plock2613013875:887-1239
9MKS AZS UMCS Lublin2613013807:804+337
10Warszawa AZS2611015806:833-2733
11SPR Pabiks Pabianice269017749:770-2129
12UKS Trojka Nowa Sol269017764:817-5326
13SMS ZPRP Plock II263023795:946-1519
14Konya Selcuklu262024645:908-2636
Group D
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Olimpia Piekary Slaskie262105842:603+23964
2Viret CMC Zawiercie262105980:764+21663
3SPR Orzel Przeworsk262105873:715+15861
4Zaglebie Sosnowiec262006867:754+11361
5Palac Tarnow262006804:718+8660
6KSZO Odlewnia Ostrowiec261808901:801+10054
7SMS Kielce II2612014858:841+1736
8Chrzanow2611015778:843-6533
9Grunwald Ruda Slaska269017667:791-12427
10Moto-Jelcz Olawa268018747:851-10424
11SMS Kielce268018775:908-13324
12Gornik Zabrze II267019739:893-15421
13Gwardia Opole II265021843:959-11615
14SRS Przemysl261025653:886-2333
  • Promotion - League 1 (Promotion - group)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 4100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • ТМ 66.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 64.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

KSZO Odlewnia Ostrowiecматчів: 3 · 2SMS Kielce II
68,3Середній тотал матчу71,5
67%2/3ТБ 64.5—
33%1/3ТМ 64.5—
33%1/3ТБ 66.5—
67%2/3ТМ 66.5—
—ТБ 67.550%1/2
—ТМ 67.550%1/2
33%1/3ТБ 68.5—
67%2/3ТМ 68.5—
—ТБ 69.550%1/2
—ТМ 69.550%1/2
33%1/3ТБ 70.5—
67%2/3ТМ 70.5—
—ТБ 71.550%1/2
—ТМ 71.550%1/2
33%1/3ТБ 72.5—
67%2/3ТМ 72.5—
—ТБ 73.550%1/2
—ТМ 73.550%1/2
—ТБ 75.550%1/2
—ТМ 75.550%1/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
KSZO Odlewnia OstrowiecSMS Kielce II
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5943100%Період 1100%2940
5350100%Період 2100%3440
  • • KSZO Odlewnia Ostrowiec найбільше забиває у відрізку Період 1: 59 з 112 (53%).
  • • KSZO Odlewnia Ostrowiec найбільше пропускає у відрізку Період 2: 50 з 93.
  • • SMS Kielce II найбільше забиває у відрізку Період 2: 34 з 63 (54%).
  • • SMS Kielce II найбільше пропускає у відрізку Період 1: 40 з 80.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: KSZO Odlewnia Ostrowiec4 з 6
33%Перемога: SMS Kielce II2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 64 гола за матч.