MOS Slask Wroclaw (Women) — Zgoda Ruda Slaska (Women) 22:31: огляд і статистика матчу

Poland. 1 Liga. Women · 14.03.2026 11:00 · Матч завершено

Порівняти команди
MOS Slask Wroclaw (Women)
Матч завершено22 : 3114.03.2026 11:00
Zgoda Ruda Slaska (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • MOS Slask Wroclaw (Women)0%
  • Нічия0%
  • Zgoda Ruda Slaska (Women)0%

Огляд

Підсумковий рахунок: MOS Slask Wroclaw (Women) 22:31 Zgoda Ruda Slaska (Women), Poland. 1 Liga. Women, 14.03.2026 11:00 (UTC). Переможець матчу — Zgoda Ruda Slaska (Women).

Форма MOS Slask Wroclaw (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Zgoda Ruda Slaska (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 1, перемоги MOS Slask Wroclaw (Women) — 0, перемоги Zgoda Ruda Slaska (Women) — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 04.11.2025 18:00: Zgoda Ruda Slaska (Women) 36:22 MOS Slask Wroclaw (Women).

MOS Slask Wroclaw (Women): 10-е місце в таблиці, очки — 20, зіграно матчів — 22. Zgoda Ruda Slaska (Women): 1-е місце в таблиці, очки — 60, зіграно матчів — 22.

Статистика та результати: статистика MOS Slask Wroclaw (Women), статистика Zgoda Ruda Slaska (Women), таблиця і результати: Poland. 1 Liga. Women.

Ще матчі: матчі дня: Гандбол. Дані на сторінці надає API даних Гандбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
MOS Slask Wroclaw (Women)
81422
Zgoda Ruda Slaska (Women)
171431

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

0 / 1
Перемоги
1 / 1
22 / 58
Очки
36 / 58
Матчі

Попередні матчі: MOS Slask Wroclaw (Women)

Попередні матчі: Zgoda Ruda Slaska (Women)

07.03.2026Матч завершено
Zaglebie Lubin II (Women)24 : 39Zgoda Ruda Slaska (Women)
В
21.02.2026Матч завершено
Politechnika Lodz (Women)32 : 38Zgoda Ruda Slaska (Women)
В
24.01.2026Матч завершено
Zgoda Ruda Slaska (Women)31 : 17Jelenia Gora (Women)
В
10.01.2026Матч завершено
Otmet Krapkowice (Women)25 : 24Zgoda Ruda Slaska (Women)
П

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Zgoda Ruda Slaska (Women)

07.11.2026Матч відбудеться
Zgoda Ruda Slaska (Women)15:00Ruch Chorzow II (Women)
14.11.2026Матч відбудеться
Zaglebie Lubin II (Women)17:00Zgoda Ruda Slaska (Women)
05.12.2026Матч відбудеться
Pogon Zabrze (Women)17:00Zgoda Ruda Slaska (Women)

Poland. 1 Liga. Women

Group A
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Jutrzenka Plock (Women)181701584:445+13951
2Bukowsko-Dopiewski (Women)181404569:484+8543
3Truso Elblag (Women)181206580:534+4635
4SMS ZPRP Plock II (Women)181107551:519+3231
5Szczypiorniak Ustka (Women)188010551:559-825
6PR Koszalin (Women)188010573:537+3624
7MKS Gniezno (Women)188010544:558-1424
8Kwidzyn (Women)185013535:593-5817
9AZS Poznan (Women)186012407:517-11017
10AZS Fahrenheit Gdansk (Women)181017494:642-1483
Group B
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Zgoda Ruda Slaska (Women)222002717:507+21060
2Victoria Swiebodzice (Women)221903692:502+19058
3Jelenia Gora (Women)221606590:528+6246
4Grunwald Ruda Slaska (Women)221507679:564+11545
5Otmet Krapkowice (Women)221309601:570+3139
6Kepno (Women)2211011573:577-433
7University Zielona Gora (Women)2210012552:636-8429
8Politechnika Lodz (Women)229013587:588-128
9Kobierzyce II (Women)228014608:603+526
10MOS Slask Wroclaw (Women)227015530:625-9520
11SMS ZPRP I Kalisz (Women)223019507:633-1269
12Zaglebie Lubin II (Women)221021479:782-3033
Group C
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1KPR Marcovia ROKiS Radzymin (Women)201901729:518+21157
2SPR JKS Jaroslaw (Women)201505664:544+12045
3MKS AZS UMCS Lublin (Women)201406643:527+11642
4UKPR Agrykola Warszawa (Women)201307669:662+739
5SMS ZPRP Lublin II (Women)201307613:593+2038
6SMS ZPRP Lublin (Women)208012586:623-3724
7AZS Radom (Women)207013536:642-10621
8SPR Rzeszow (Women)206014538:602-6418
9Uniwersytet Warszawski (Women)206014564:630-6618
10AZS AWF (Women)205015532:635-10315
11Lomza (Women)204016563:661-9813
  • Promotion - League 1. Women (Promotion)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 5100%
  • Без поразок поспіль: 5100%
  • Забивала менше 29.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала більше 25.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 27.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Перемоги в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 6

Ринки за останніми матчами

MOS Slask Wroclaw (Women)матчів: 6 · 3Zgoda Ruda Slaska (Women)
53,2Середній тотал матчу60,7
67%4/6ТБ 49.5—
33%2/6ТМ 49.5—
50%3/6ТБ 51.5—
50%3/6ТМ 51.5—
50%3/6ТБ 53.5—
50%3/6ТМ 53.5—
33%2/6ТБ 55.5—
67%4/6ТМ 55.5—
—ТБ 56.567%2/3
—ТМ 56.533%1/3
17%1/6ТБ 57.5—
83%5/6ТМ 57.5—
—ТБ 58.567%2/3
—ТМ 58.533%1/3
—ТБ 60.567%2/3
—ТМ 60.533%1/3
—ТБ 62.567%2/3
—ТМ 62.533%1/3
—ТБ 64.533%1/3
—ТМ 64.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 6 · 3
MOS Slask Wroclaw (Women)Zgoda Ruda Slaska (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6588100%Період 1100%5341
8977100%Період 2100%4840
  • • MOS Slask Wroclaw (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 89 з 154 (58%).
  • • MOS Slask Wroclaw (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 88 з 165.
  • • Zgoda Ruda Slaska (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 53 з 101 (52%).
  • • Zgoda Ruda Slaska (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 41 з 81.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.