Montpellier — Dunkerque 38:27: огляд і статистика матчу

France. Division 1 · 11.04.2026 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Montpellier
Матч завершено38 : 2711.04.2026 18:00
Dunkerque

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Montpellier0%
  • Нічия0%
  • Dunkerque0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Montpellier 38:27 Dunkerque, France. Division 1, 11.04.2026 18:00 (UTC). Переможець матчу — Montpellier.

Форма Montpellier в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма Dunkerque в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Montpellier — 6, перемоги Dunkerque — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 12.12.2025 18:00: Dunkerque 28:36 Montpellier.

Montpellier: 3-е місце в таблиці, очки — 43, зіграно матчів — 30. Dunkerque: 13-е місце в таблиці, очки — 16, зіграно матчів — 30.

Статистика та результати: результати та розклад Montpellier, результати та розклад Dunkerque, France. Division 1.

Інші ігри: усі матчі дня — Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Montpellier
211738
Dunkerque
111627

Перебіг матчу

Montpellier +14Найбільший відрив+1 Dunkerque
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

6 / 20
Перемоги
0 / 20
189 / 341
Очки
152 / 341
Матчі
12.12.2025Матч завершено
Dunkerque28 : 36Montpellier
14.05.2025Матч завершено
Montpellier24 : 23Dunkerque
23.11.2024Матч завершено
Dunkerque22 : 24Montpellier
13.04.2024Матч завершено
Montpellier37 : 25Dunkerque
03.02.2024Матч завершено
Montpellier36 : 26Dunkerque
11.11.2023Матч завершено
Dunkerque28 : 32Montpellier

Попередні матчі: Montpellier

07.04.2026Матч завершено
Elverum35 : 31Montpellier
П
04.04.2026Матч завершено
Tremblay36 : 35Montpellier
П
31.03.2026Матч завершено
Montpellier36 : 24Elverum
В
27.03.2026Матч завершено
Montpellier37 : 30C' Chartres Metropole
В
13.03.2026Матч завершено
Selestat Alsace33 : 38Montpellier
В
10.03.2026Матч завершено
Bidasoa34 : 36Montpellier
В

Попередні матчі: Dunkerque

03.04.2026Матч завершено
Pays d'Aix33 : 22Dunkerque
П
27.03.2026Матч завершено
Dunkerque32 : 27Dijon Metropole Handball
В
15.03.2026Матч завершено
Nantes26 : 22Dunkerque
П
05.03.2026Матч завершено
Dunkerque27 : 31Fenix Toulouse
П
27.02.2026Матч завершено
Tremblay28 : 29Dunkerque
В
21.02.2026Матч завершено
Dunkerque25 : 24C' Chartres Metropole
В

Інформація про матч

Турнір
France. Division 1

Найближчі матчі: Montpellier

13.11.2026Матч відбудеться
Montpellier19:00Dunkerque

Найближчі матчі: Dunkerque

13.11.2026Матч відбудеться
Montpellier19:00Dunkerque

France. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1PSG3029101041:841+20059
2Nantes3026311090:907+18355
3Montpellier3021181017:909+10843
4Limoges Handball301929997:957+4040
5Chambery Savoie301659962:947+1537
6Saint-Raphael Var3018111971:948+2337
7Fenix Toulouse3015114910:907+331
8Tremblay3013314982:995-1329
9Pays d'Aix3013314908:890+1829
10Cesson-Rennes Metropole3012117937:953-1625
11USAM Nimes Gard309318891:936-4521
12Selestat Alsace307320905:966-6117
13Dunkerque306420817:931-11416
14C' Chartres Metropole306321864:987-12315
15Istres Ouest Provence306222850:965-11514
16Dijon Metropole Handball305223866:969-10312
  • Promotion - Champions League
  • Promotion - European League
  • Relegation - France. Division 2

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 65.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 33.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 35.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 58.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 25.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Montpellierматчів: 2 · 3Dunkerque
63,5Середній тотал матчу53,3
—ТБ 49.567%2/3
—ТМ 49.533%1/3
—ТБ 51.567%2/3
—ТМ 51.533%1/3
—ТБ 53.567%2/3
—ТМ 53.533%1/3
—ТБ 55.533%1/3
—ТМ 55.567%2/3
—ТБ 57.50%0/3
—ТМ 57.5100%3/3
100%2/2ТБ 59.5—
0%0/2ТМ 59.5—
50%1/2ТБ 61.5—
50%1/2ТМ 61.5—
50%1/2ТБ 63.5—
50%1/2ТМ 63.5—
50%1/2ТБ 65.5—
50%1/2ТМ 65.5—
0%0/2ТБ 67.5—
100%2/2ТМ 67.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
MontpellierDunkerque
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3923100%Період 1100%3747
3431100%Період 2100%3640
  • • Montpellier найбільше забиває у відрізку Період 1: 39 з 73 (53%).
  • • Montpellier найбільше пропускає у відрізку Період 2: 31 з 54.
  • • Dunkerque найбільше забиває у відрізку Період 1: 37 з 73 (51%).
  • • Dunkerque найбільше пропускає у відрізку Період 1: 47 з 87.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
100%Перемога: Montpellier6 з 6
0%Перемога: Dunkerque0 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 56,83 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +14 Макс. відрив: +1Зміни лідера: 1