HV Unitas — Arnhem 39:43: огляд і статистика матчу

Netherlands. Eredivisie · 21.03.2026 19:30 · Матч завершено

Порівняти команди
HV Unitas
Матч завершено39 : 4321.03.2026 19:30
Arnhem

Хто переможе?

Голосів: 0
  • HV Unitas0%
  • Нічия0%
  • Arnhem0%

Огляд

Матч HV Unitas — Arnhem (Netherlands. Eredivisie, 21.03.2026 19:30 UTC) завершився з рахунком 39:43. Перемога — за командою Arnhem.

HV Unitas за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 1, поразки — 0. Arnhem за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів HV Unitas і Arnhem: зустрічей — 1, перемог HV Unitas — 0, перемог Arnhem — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 22.11.2025 19:55: Arnhem 35:27 HV Unitas.

HV Unitas — 2-й рядок таблиці (39 оч. за 26 ігор). Arnhem — 3-й рядок таблиці (38 оч. за 26 ігор).

Пов'язані сторінки: результати та розклад HV Unitas, результати та розклад Arnhem, таблиця Netherlands. Eredivisie.

Інші ігри: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

0 / 1
Перемоги
1 / 1
27 / 62
Очки
35 / 62
Матчі
22.11.2025Матч завершено
Arnhem35 : 27HV Unitas

Попередні матчі: HV Unitas

14.03.2026Матч завершено
HV Rapiditas21 : 46HV Unitas
В
07.03.2026Матч завершено
HV Unitas39 : 28Emmen
В
28.02.2026Матч завершено
Smezo21 : 29HV Unitas
В
14.02.2026Матч завершено
HV Unitas34 : 21HV KRAS Volendam II
В
07.02.2026Матч завершено
HV Unitas26 : 23HV Quintus
В
31.01.2026Матч завершено
SHV DWS26 : 26HV Unitas
Н

Попередні матчі: Arnhem

14.03.2026Матч завершено
Arnhem33 : 34SHV DWS
П
07.03.2026Матч завершено
Waalwijk27 : 29Arnhem
В
14.02.2026Матч завершено
Rotterdam Handbal30 : 31Arnhem
В
07.02.2026Матч завершено
Arnhem39 : 29Dynamico
В
31.01.2026Матч завершено
Aalsmeer II32 : 25Arnhem
П
24.01.2026Матч завершено
Arnhem44 : 27Mantorps IF
В

Інформація про матч

Турнір
Higher League

Найближчі матчі: HV Unitas

07.11.2026Матч відбудеться
HV Unitas19:30HV KRAS Volendam II

Netherlands. Eredivisie

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Waalwijk262105824:672+15242
2HV Unitas261916838:716+12239
3Arnhem261907913:787+12638
4Rotterdam Handbal2614210770:733+3730
5HV Quintus2614111687:669+1829
6Emmen2614111784:768+1629
7Aalsmeer II2613112779:763+1627
8Mantorps IF2612113778:804-2625
9HV KRAS Volendam II2611312771:753+1825
10Smezo2611312694:707-1325
11Evrotekh Bevo II269215721:805-8420
12SHV DWS268117697:799-10217
13Dynamico266020701:777-7612
14HV Rapiditas262222656:860-2046
  • Promotion - Higher League (Play-off)
  • Higher League (Play Out)

Тренди

  • Без поразок поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 5100%
  • Забивала більше 24.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Пропускала менше 28.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Перемоги в 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

HV Unitasматчів: 3 · 3Arnhem
57,0Середній тотал матчу58,0
67%2/3ТБ 53.5—
33%1/3ТМ 53.5—
—ТБ 54.5100%3/3
—ТМ 54.50%0/3
33%1/3ТБ 55.5—
67%2/3ТМ 55.5—
—ТБ 56.567%2/3
—ТМ 56.533%1/3
33%1/3ТБ 57.5—
67%2/3ТМ 57.5—
—ТБ 58.533%1/3
—ТМ 58.567%2/3
33%1/3ТБ 59.5—
67%2/3ТМ 59.5—
—ТБ 60.533%1/3
—ТМ 60.567%2/3
33%1/3ТБ 61.5—
67%2/3ТМ 61.5—
—ТБ 62.50%0/3
—ТМ 62.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
HV UnitasArnhem
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3326100%Період 1———
3225100%Період 2———
  • • HV Unitas найбільше забиває у відрізку Період 1: 33 з 65 (51%).
  • • HV Unitas найбільше пропускає у відрізку Період 1: 26 з 51.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.