NEKA (Women) — Szombathelyi Kézilabda (Women) 26:25: огляд і статистика матчу

Hungary Championship. Women · 18.04.2026 15:00 · Матч завершено

Порівняти команди
NEKA (Women)
Матч завершено26 : 2518.04.2026 15:00
Szombathelyi Kézilabda (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • NEKA (Women)0%
  • Нічия0%
  • Szombathelyi Kézilabda (Women)0%

Огляд

18.04.2026 15:00 (UTC) у турнірі Hungary Championship. Women зустріч NEKA (Women) — Szombathelyi Kézilabda (Women) закінчилася з рахунком 26:25. Перемога — за командою NEKA (Women).

NEKA (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Szombathelyi Kézilabda (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів NEKA (Women) і Szombathelyi Kézilabda (Women): зустрічей — 3, перемог NEKA (Women) — 0, перемог Szombathelyi Kézilabda (Women) — 2, нічиїх — 1. Остання зустріч 16.11.2025 17:00: Szombathelyi Kézilabda (Women) 30:29 NEKA (Women).

NEKA (Women) — 12-й рядок таблиці (12 оч. за 26 ігор). Szombathelyi Kézilabda (Women) — 11-й рядок таблиці (17 оч. за 26 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад NEKA (Women), результати та розклад Szombathelyi Kézilabda (Women), Hungary Championship. Women.

Інші ігри: Гандбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
NEKA (Women)
141226
Szombathelyi Kézilabda (Women)
131225

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 1

0 / 3
Перемоги
2 / 3
84 / 172
Очки
88 / 172
Матчі
16.11.2025Матч завершено
Szombathelyi Kézilabda (Women)30 : 29NEKA (Women)
25.08.2023Матч завершено
NEKA (Women)30 : 30Szombathelyi Kézilabda (Women)
26.08.2022Матч завершено
Szombathelyi Kézilabda (Women)28 : 25NEKA (Women)

Попередні матчі: NEKA (Women)

03.04.2026Матч завершено
NEKA (Women)22 : 32Budaors (Women)
П
25.03.2026Матч завершено
DVSC Debrecen (Women)46 : 19NEKA (Women)
П
21.03.2026Матч завершено
NEKA (Women)39 : 18Dunaujvarosi Kohasz (Women)
В
14.03.2026Матч завершено
Esztergomi (Women)35 : 24NEKA (Women)
П
28.02.2026Матч завершено
NEKA (Women)28 : 31Vasas (Women)
П
21.02.2026Матч завершено
Alba Fehervar KC (Women)28 : 29NEKA (Women)
В

Попередні матчі: Szombathelyi Kézilabda (Women)

18.03.2026Матч завершено
Szombathelyi Kézilabda (Women)28 : 34Esztergomi (Women)
П
14.03.2026Матч завершено
Vasas (Women)36 : 33Szombathelyi Kézilabda (Women)
П
21.02.2026Матч завершено
Kozarmisleny (Women)23 : 28Szombathelyi Kézilabda (Women)
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: NEKA (Women)

07.11.2026Матч відбудеться
NEKA (Women)16:00Budaors (Women)
21.11.2026Матч відбудеться
Esztergomi (Women)15:00NEKA (Women)
09.01.2027Матч відбудеться
NEKA (Women)16:00Kisvardai (Women)

Найближчі матчі: Szombathelyi Kézilabda (Women)

07.11.2026Матч відбудеться
Szombathelyi Kézilabda (Women)15:00Alba Fehervar KC (Women)
14.11.2026Матч відбудеться
Szombathelyi Kézilabda (Women)17:00Vasas (Women)
21.11.2026Матч відбудеться
Vaci (Women)16:00Szombathelyi Kézilabda (Women)

Hungary Championship. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Gyori Audi ETO (Women)262510974:613+36151
2Ferencvaros (Women)262411911:635+27649
3DVSC Debrecen (Women)262204862:611+25144
4Esztergomi (Women)261826850:680+17038
5Vaci (Women)261619780:705+7533
6Alba Fehervar KC (Women)2614111714:671+4329
7Kisvardai (Women)2612014672:730-5824
8Mosonmagyarovar KK (Women)2610313719:729-1023
9Budaors (Women)269314707:751-4421
10Vasas (Women)267316699:763-6417
11Szombathelyi Kézilabda (Women)267316717:818-10117
12NEKA (Women)266020650:827-17712
13Kozarmisleny (Women)262024605:890-2854
14Dunaujvarosi Kohasz (Women)260224546:983-4372
  • Promotion - Champions League. Women
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 56.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 29.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 27.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 34.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

NEKA (Women)матчів: 3 · 3Szombathelyi Kézilabda (Women)
56,7Середній тотал матчу63,3
100%3/3ТБ 52.5—
0%0/3ТМ 52.5—
67%2/3ТБ 54.5—
33%1/3ТМ 54.5—
67%2/3ТБ 56.5—
33%1/3ТМ 56.5—
33%1/3ТБ 58.5—
67%2/3ТМ 58.5—
—ТБ 59.567%2/3
—ТМ 59.533%1/3
0%0/3ТБ 60.5—
100%3/3ТМ 60.5—
—ТБ 61.567%2/3
—ТМ 61.533%1/3
—ТБ 63.567%2/3
—ТМ 63.533%1/3
—ТБ 65.567%2/3
—ТМ 65.533%1/3
—ТБ 67.567%2/3
—ТМ 67.533%1/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
NEKA (Women)Szombathelyi Kézilabda (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4043100%Період 1100%5347
4938100%Період 2100%5535
  • • NEKA (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 49 з 89 (55%).
  • • NEKA (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 43 з 81.
  • • Szombathelyi Kézilabda (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 55 з 108 (51%).
  • • Szombathelyi Kézilabda (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 47 з 82.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.53 з 3
100%ТБ 2.53 з 3
100%ТБ 3.53 з 3
100%Обидві заб'ють3 з 3
0%Перемога: NEKA (Women)0 з 3
67%Перемога: Szombathelyi Kézilabda (Women)2 з 3
33%Нічия1 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 57,33 гола за матч.