Pors (Women) — Volda (Women) 18:46: огляд і статистика матчу

Norway. Division 1. Women · 15.04.2026 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Pors (Women)
Матч завершено18 : 4615.04.2026 16:00
Volda (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Pors (Women)0%
  • Нічия0%
  • Volda (Women)0%

Огляд

15.04.2026 16:00 (UTC) у турнірі Norway. Division 1. Women зустріч Pors (Women) — Volda (Women) закінчилася з рахунком 18:46. Переможець матчу — Volda (Women).

Форма Pors (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6. Форма Volda (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 3, перемоги Pors (Women) — 1, перемоги Volda (Women) — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 13.12.2025 17:00: Volda (Women) 37:15 Pors (Women).

Pors (Women): 14-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 26. Volda (Women): 5-е місце в таблиці, очки — 35, зіграно матчів — 26.

Ще на сайті: статистика Pors (Women), статистика Volda (Women), таблиця Norway. Division 1. Women.

Ще матчі: матчі дня: Гандбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Pors (Women)
61218
Volda (Women)
202646

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 0

1 / 3
Перемоги
2 / 3
59 / 152
Очки
93 / 152
Матчі
13.12.2025Матч завершено
Volda (Women)37 : 15Pors (Women)
23.02.2025Матч завершено
Volda (Women)30 : 17Pors (Women)
03.11.2024Матч завершено
Pors (Women)27 : 26Volda (Women)

Попередні матчі: Pors (Women)

08.04.2026Матч завершено
Flint Tonsberg (Women)47 : 15Pors (Women)
П
22.03.2026Матч завершено
Pors (Women)18 : 53Stavanger (Women)
П
14.03.2026Матч завершено
Storhamar II (Women)35 : 19Pors (Women)
П
01.03.2026Матч завершено
Pors (Women)19 : 36Kjelsas (Women)
П
22.02.2026Матч завершено
Aker (Women)46 : 20Pors (Women)
П
15.02.2026Матч завершено
Pors (Women)20 : 40Baekkelaget (Women)
П

Попередні матчі: Volda (Women)

29.03.2026Матч завершено
Volda (Women)31 : 29Gjovik (Women)
В
21.03.2026Матч завершено
Levanger (Women)33 : 27Volda (Women)
П
15.03.2026Матч завершено
Glassverket (Women)23 : 33Volda (Women)
В
28.02.2026Матч завершено
Asane (Women)32 : 35Volda (Women)
В
22.02.2026Матч завершено
Volda (Women)44 : 34Trondheim (Women)
В
15.02.2026Матч завершено
Volda (Women)27 : 32Utleira (Women)
П

Інформація про матч

Турнір
Division 1. Women
Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Volda (Women)

08.11.2026Матч відбудеться
Byasen II (Women)14:30Volda (Women)

Norway. Division 1. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Flint Tonsberg (Women)262204901:715+18644
2Utleira (Women)262033792:638+15443
3Aker (Women)261916838:681+15739
4Asane (Women)261826780:703+7738
5Volda (Women)261718810:686+12435
6Levanger (Women)261619826:752+7433
7Storhamar II (Women)2613112725:736-1127
8Baekkelaget (Women)2612212801:776+2526
9Stavanger (Women)2610115805:823-1821
10Gjovik (Women)268117668:728-6017
11Kjelsas (Women)267019700:811-11114
12Trondheim (Women)267118761:809-4813
13Glassverket (Women)265219664:773-10912
14Pors (Women)260026511:951-4400
  • Promotion - Norway Championship. Women
  • Promotion - Norway Championship. Women (Promotion)
  • Division 1. Women (Relegation (Play-off))
  • Relegation

Тренди

  • Серія поразок: 10100%
  • Без перемог поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 8100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 8100%
  • Забиває поспіль: 8100%
  • Забивала менше 30.5 у 10 з 10 матчів100%
  • Пропускала більше 30.5 у 10 з 10 матчів100%
  • ТМ 61.5 у 6 з 8 матчів75%
  • Забивала менше 34.5 у 6 з 8 матчів75%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 8

Ринки за останніми матчами

Pors (Women)матчів: 9 · 4Volda (Women)
61,6Середній тотал матчу61,0
89%8/9ТБ 57.575%3/4
11%1/9ТМ 57.525%1/4
67%6/9ТБ 59.575%3/4
33%3/9ТМ 59.525%1/4
33%3/9ТБ 61.525%1/4
67%6/9ТМ 61.575%3/4
22%2/9ТБ 63.525%1/4
78%7/9ТМ 63.575%3/4
22%2/9ТБ 65.525%1/4
78%7/9ТМ 65.575%3/4

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 9 · 4
Pors (Women)Volda (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
95171100%Період 1100%6662
110178100%Період 2100%5957
  • • Pors (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 110 з 205 (54%).
  • • Pors (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 178 з 349.
  • • Volda (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 66 з 125 (53%).
  • • Volda (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 62 з 119.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.53 з 3
100%ТБ 2.53 з 3
100%ТБ 3.53 з 3
100%Обидві заб'ють3 з 3
33%Перемога: Pors (Women)1 з 3
67%Перемога: Volda (Women)2 з 3
0%Нічия0 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 50,67 гола за матч.