Ryger Stavanger — Asane 23:29: огляд і статистика матчу

Norway. Division 1 · 08.04.2026 16:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Ryger Stavanger
Матч завершено23 : 2908.04.2026 16:30
Asane

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Ryger Stavanger0%
  • Нічия0%
  • Asane0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Ryger Stavanger 23:29 Asane, Norway. Division 1, 08.04.2026 16:30 (UTC). Перемога — за командою Asane.

Ryger Stavanger за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4. Asane за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Ryger Stavanger і Asane: зустрічей — 3, перемог Ryger Stavanger — 0, перемог Asane — 3, нічиїх — 0. Остання зустріч 13.12.2025 16:00: Asane 31:24 Ryger Stavanger.

Ryger Stavanger — 12-й рядок таблиці (13 оч. за 26 ігор). Asane — 7-й рядок таблиці (26 оч. за 26 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад Ryger Stavanger, результати та розклад Asane, Norway. Division 1.

Ще матчі: матчі дня: Гандбол. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12Σ
Ryger Stavanger
101323
Asane
111829

Перебіг матчу

Ryger Stavanger +0Найбільший відрив+7 Asane
12

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 0

0 / 3
Перемоги
3 / 3
76 / 164
Очки
88 / 164
Матчі
13.12.2025Матч завершено
Asane31 : 24Ryger Stavanger
23.02.2025Матч завершено
Ryger Stavanger27 : 29Asane
30.10.2024Матч завершено
Asane28 : 25Ryger Stavanger

Попередні матчі: Ryger Stavanger

29.03.2026Матч завершено
Viking Tif38 : 26Ryger Stavanger
П
25.03.2026Матч завершено
Ryger Stavanger31 : 27Haslum
В
15.03.2026Матч завершено
Ryger Stavanger30 : 30Melhus
Н
08.03.2026Матч завершено
Nordstrand IF32 : 29Ryger Stavanger
П
01.03.2026Матч завершено
Ryger Stavanger27 : 28Grenland
П
21.02.2026Матч завершено
Kragero IF24 : 22Ryger Stavanger
П

Попередні матчі: Asane

29.03.2026Матч завершено
Asane36 : 32Nordstrand IF
В
25.03.2026Матч завершено
Grenland27 : 31Asane
В
11.03.2026Матч завершено
Asane30 : 22Kragero IF
В
08.03.2026Матч завершено
Bodo41 : 25Asane
П
01.03.2026Матч завершено
Asane37 : 31Charlottenlund
В
18.02.2026Матч завершено
Bergsoy32 : 31Asane
П

Інформація про матч

Турнір
Division 1
Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Ryger Stavanger

22.11.2026Матч відбудеться
Ryger Stavanger17:00Kragero IF

Найближчі матчі: Asane

29.11.2026Матч відбудеться
Nordstrand IF15:00Asane

Norway. Division 1

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Bergsoy262222838:720+11846
2Viking Tif262213930:746+18445
3Bodo262015814:664+15041
4Charlottenlund2614012814:734+8028
5Nordstrand IF2613112762:743+1927
6Melhus2613112806:781+2527
7Asane2613013798:790+826
8Kragero IF2611114745:843-9823
9Haslum2610214737:773-3622
10Tiller2610214692:793-10122
11Lillestrom268414766:788-2220
12Ryger Stavanger264517681:776-9513
13Grenland266020714:827-11312
14Bjornar265219749:868-11912
  • Promotion - Norway Championship
  • Promotion - Norway Championship (Promotion)
  • Division 1 (Relegation. Play-off)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 3100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • ТБ 53.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 30.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 26.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 29.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Ryger Stavangerматчів: 3 · 3Asane
57,7Середній тотал матчу62,3
100%3/3ТБ 53.5—
0%0/3ТМ 53.5—
67%2/3ТБ 55.5—
33%1/3ТМ 55.5—
67%2/3ТБ 57.5—
33%1/3ТМ 57.5—
—ТБ 58.567%2/3
—ТМ 58.533%1/3
33%1/3ТБ 59.5—
67%2/3ТМ 59.5—
—ТБ 60.567%2/3
—ТМ 60.533%1/3
0%0/3ТБ 61.5—
100%3/3ТМ 61.5—
—ТБ 62.567%2/3
—ТМ 62.533%1/3
—ТБ 64.533%1/3
—ТМ 64.567%2/3
—ТБ 66.50%0/3
—ТМ 66.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
Ryger StavangerAsane
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3947100%Період 1100%4054
4938100%Період 2100%4746
  • • Ryger Stavanger найбільше забиває у відрізку Період 2: 49 з 88 (56%).
  • • Ryger Stavanger найбільше пропускає у відрізку Період 1: 47 з 85.
  • • Asane найбільше забиває у відрізку Період 2: 47 з 87 (54%).
  • • Asane найбільше пропускає у відрізку Період 1: 54 з 100.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.53 з 3
100%ТБ 2.53 з 3
100%ТБ 3.53 з 3
100%Обидві заб'ють3 з 3
0%Перемога: Ryger Stavanger0 з 3
100%Перемога: Asane3 з 3
0%Нічия0 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 54,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +0 Макс. відрив: +7Зміни лідера: 0